folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İzmir"Deki Müridler Bi Bakabilir Misiniz?

İzmir"Deki Müridler Bi Bakabilir Misiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

ben bu akşam otobüse binecem sabah 7 civarı izmire inecem. akşam 5 'e kadar vaktim var. 5 te yenifoça'ya teslim olmam gerekiyor. 2 sorum olacak;

1- izmirde nereyi gezeyim. hatta müsait olan varsa buluşabiliriz (:

2- bu yenifoçaya heryerden otobüs varmı? yani ben bi yere gezmeye gittiğim zaman (siz söylersiniz şurası burası diye) bu yerlerden yenifoça'ya nasıl gidebilirim

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimist_98
    pesimist_98's avatar
    Erkek

1-)Okul zamanı olsayı sana ege üniversitesine git yada bi lisenin çıkışına git derdim ama okul yok şu anda alsançak'a git ordan biraz sorarak kordon boyuna gidebilirsin kordonun nasıl bi yer olduğunu bi görmeni isterim askerlikten önce :D

2-)Dostum yeni focaya belediye otobüsleri gitmiyo bildiğim kadarıyla bende izmirde kalıyordum bayram tatiline geldim izmirin içine baya bi uzak yeni foça 10 ytl mi verip gidiyorsun ne tam olarak bilmiyorum

HAYIRLI TESKERELER... ALLAH KAVUŞTURSUN...

İmzaya Gerek Yok Adım Yeter..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı:
    -----------------------------

ben bu akşam otobüse binecem sabah 7 civarı izmire inecem. akşam 5 'e kadar vaktim var. 5 te yenifoça'ya teslim olmam gerekiyor. 2 sorum olacak;

2- bu yenifoçaya heryerden otobüs varmı? yani ben bi yere gezmeye gittiğim zaman (siz söylersiniz şurası burası diye) bu yerlerden yenifoça'ya nasıl gidebilirim

istersen yarın 12 - 14  arası sana kordon ve konak sahil yolu ve inciraltını gezdirebilirim kardeş. uyarsa.ordan işe giderim ben.konakta buluşuruz.kesin cevap yaarsın ona göre paslaşırız kardeşim.

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimist_98
    pesimist_98's avatar
    Erkek
    narkozMRT bunu yazdı:
    ajan1111 bunu yazdı:

istersen yarın 12 - 14  arası sana kordon ve konak sahil yolu ve inciraltını gezdirebilirim kardeş. uyarsa.ordan işe giderim ben.konakta buluşuruz.kesin cevap yaarsın ona göre paslaşırız kardeşim.
    izmirliyiz halimiz bambaşka :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

narkozMRT bunu yazdı:

ajan1111 bunu yazdı:

bana uyar kardeş. ama ben nereye gelecem, nasıl gelecem biraz tarif etsen. terminalde inecem işte. bide konaktan yenifoçaya gidiş otobüsü var dime.

@pesimist_98 saol kardeş. yenifoça otobüsleri varmış. hatta var yani yenifoçadan çıktığımda görmüştüm. izmir-yenifoça diye yazıyodu. ama nerelerden kalkıyo bilmiyorum

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimist_98
    pesimist_98's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı:

narkozMRT bunu yazdı:

ajan1111 bunu yazdı:

bana uyar kardeş. ama ben nereye gelecem, nasıl gelecem biraz tarif etsen. terminalde inecem işte. bide konaktan yenifoçaya gidiş otobüsü var dime.

@pesimist_98 saol kardeş. yenifoça otobüsleri varmış. hatta var yani yenifoçadan çıktığımda görmüştüm. izmir-yenifoça diye yazıyodu. ama nerelerden kalkıyo bilmiyorum
    izmir kolay bi şehir kardeş biraz karışık olsada insanları sakindir ben izmirin insanı kadar kültürlü ve sosyal bi insan görmedim sende gittiğin zaman fark ediceksin bunu sora sora bağdatı bile bulabilirsin izmirden :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

pmden numaramı atıyorum kardeş sana.  terminalden konak otobüsleri dolmuş fln ne varsa bin saat kulesinin oralarda bekle. telefonlaşırız. ben 4 te iş başı yapacam bilgin olsun. beni sabah 11 gibi ara 12 de konakta olurum. ordan kordon sahil inciraltı gemi müze yaparız. :) ama beni geleceksen muhakkak 11 de araman lazım ki 11 de evden cıkayım 12 de konakta olayım.

bi not daha ben 16-24 arası calısıyorum.gece 2 de evdeyim. sabah dediğim gibi 11 gibi ararsan 12 de buluşma gerçekleşirç oke kib. telefonumu pmledim sana.

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek
    izmir-yenifoca otogardan kalkiyo , tam olarak bilmiyom ama saat basi yada yarim saatte bir olmasi lazim.. sabah geldiginde otogardan sorarsin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    En garanti çözüm otogardan(Bornova). Her gittiğin yerden Yenifoça'ya araba bulamazsın, şöyle söyleyim şehrin uç noktası İzmir'e uzak, oraya giden arabaların kalktıkları yerler bellidir, çok fazla olduklarını da zannetmiyorum ben sadece otogardan kalkanı biliyorum. 

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek
    hocam kısa dönem mi yapıyorsun
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek

çocuk komando gidiyor gerçmiş olsun  : )

foçanın nam-ı büyüktür hatta içerdeki caminin kapısında çok ünlü bi söz wardır,

Burda Allah yoktur , Peygamber İzne çıkmıştır die...  neyse  vatan borcu ödemek lazım  : ) 

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
Toplam Hit: 2566 Toplam Mesaj: 15