folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İzmir'den Satılık Malzemeler (İphone 3Gs 16 Gb-Notebook -Lcd Ekran - Foto Makinası Vs..

İzmir'den Satılık Malzemeler (İphone 3Gs 16 Gb-Notebook -Lcd Ekran - Foto Makinası Vs..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

babybash22 bunu yazdı:
    -----------------------------

ve ekran kartı için yazan arkadaş gerçekten 4830 için çok iyi fiyat yazdım bilen bilir kartı 256 bit ekran kartları içinde en iyi teknik özelliklere ve görüntüye sahip olanı diyebilirim sapphire marka.. aklında olsun

ekran kartına sözümüz yok hocam :)
    daha yeni mosue ta aldım şu dakka cebimde bi tek bu ayı çıkarıcak param var ama bulabilirsem para çalarım zaten kapını :)

bide ne zaman aldıydın hocam ekran kartını kaç yıllık yani garntisi fln duruyo mudur? sanmıyorum bu zaman garantisi kalsın ama

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babybash22
    babybash22's avatar
    Erkek

ayrıca 1 senedir kullandığım ve hala garantisi olan 525 tl alınan lg x130 xp olan modelinide satıyorum inanın tertemiz ve pür dikkat kullandığım bir alet ve tam bir performans canavarı diyebilirim. bütün netbook modellerini kullandım kendi ürünüm diye demiyorum ama inanın bundan daha hızlı bir netbook görmedim..render bile alıyordum bu cihazda ekran küçük olmasına rağmen harıka calısmalar yaptım bunun fiyatını 350 den vereceğim düşünenler irtibata geçebilir 1 yıl daha garantisi var kutusu ve bütün evrakları tam ve eksiksizdir

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babybash22
    babybash22's avatar
    Erkek

dostum ekran kartını alalı 2 sene oldu tahmın ediyorum garantisi bitmiştir faturası duruyordu bi yerlerde ..ama günde o bilgisayarı en fazla 2 saat kullandım cok oyun bile oynanmadı ...

ayrıca arkadaşlar gümüş kalın bileklik isterseniz onuda kullanmıyorum onuda 5 te 1 fiyatına 20 tl ye vereceğim ağırlığı nerden baksanız 100 gram var aklınızda olsun

haç kolye fotolarını koyuyorum

(bu kolyeler 2nci dünya savaşında romadan almanyaya gelen bir teyze tarafından tanıdığımıza verildi benim fazlasıyla ilgi duyduğumu biliyorlardı ama kullanamıyorum malum biraz bayan modeli ama aynısını c. ronaldo takıyordu hatta resimlere bakın ve katy perry nin thinking of you şarkısının 1nci dakkasına gelmeden aynada gösteriyor  ordaki kolyenin 1e 1 aynısı ve kliptede 2nci dünya savaşı var zaten..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Param olsaydı netbook'u alırdım , hayırlı satışlar .

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babybash22
    babybash22's avatar
    Erkek

sağol dostum.. satışlar günceldir arkadaşlar

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

babybash22 bunu yazdı:

sağol dostum.. satışlar günceldir arkadaşlar

hocam elinde 2.el değilde 0 anakart var mı garantisi olan?
    ekran karıtna bi de ankart lazm :) 

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babybash22
    babybash22's avatar
    Erkek

0 anakart yok ama tedarik ederim platform amd intel hangisi ? olacak bide istediğin bi model varsa

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XCoder
    XCoder's avatar
    Erkek
    Bruno Banani biraz pahalı olmuş, onun sıfırı 20 euro zaten..

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the force.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

babybash22 bunu yazdı:

0 anakart yok ama tedarik ederim platform amd intel hangisi ? olacak bide istediğin bi model varsa

istedğim model yokta ddr3 desteklicek, bide platform intel olucak..  quad core q6600 var işlemci..
    ekran kartı vs neysede anakartı garantili bişe bulayım diyorum.. world card bulaydım vatanda indirim vardı %25 ama bitti o da,
    şöle hem ekonomik hem bu şartlarda bi anakart olursa iyi olur..  şimdiki anakart ddr2 destekliyo ddr3 e geçiim diyorum yoksa ekran kartını şimdiki sisteme takar kullanırımda aslında.. para bulamazsak öle yapcaz artık napalım :)  

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek

dell in masrafı nedir hocam ? yaptırabilirsen alabilirim 250 275 e flan

Abra Kadabra
Toplam Hit: 6851 Toplam Mesaj: 49