folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Japonya Turkiye Arasinda Olasi İs Fikirleri

Japonya Turkiye Arasinda Olasi İs Fikirleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GaliTigin
    GaliTigin's avatar
    Erkek

Zeytin yağı ihraç eden ve kısa sürede büyük bir servet kazanan bir tanıdığım var. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Milamber
    Milamber's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

arkadaş mevya ticareti demiş doğru demişte çok riskli iş çünkü japonların bir huyu vardır.

bazı kurallarını çiğnersen ticari anlamda diyorum anlaşma ne olursa olsun anında fesh ederler.

uzak doğuya çok ilgim olduğundan çok belgesel bakmışımdır:

mesela bir mevya bozuk diye bir tırı geri göndermişler. çok mükemmeliyetçiler.

2. kural asla görüşmeye 1 dk bile geç kalmayacaksın. bunu çok büyük bişr saygısızlık kabul ediyorlarmış.

çok pahalı bir ülke

bunu kesinlikle izle eski ama mantık aynıdır.

http://tv.cnnturk.com/video/1223/09/20/arsiv/is-seyahati/is-seyahati-japonya-08-11-2009/index.html

Muride kusura bakma senin belgeselden bilmedigim birsey cikmadi maalesef. 

bu arada benim gectigimiz haziranda gezdigim her yerde gezmis bu adam. Akihabara ve Shibuya'yi biliyorum. Ayrica Shibuya'da nargile bile buldum. Akihabara dan bildigin ikinci el olarak bazi cihazlari aldim kendime.

Fırtına koparmaktır işim... Uzaklar Yolcusu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Milamber
    Milamber's avatar
    Erkek
    GaliTigin bunu yazdı

Zeytin yağı ihraç eden ve kısa sürede büyük bir servet kazanan bir tanıdığım var. 

Vardir bilader. mermer isi yaparak zengin olan benim tanidigim da var. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    Milamber bunu yazdı
    GaliTigin bunu yazdı

Senin için bir kez daha yokladım anime işi için tv kanalını.. cevap bekliyorum tekrardan 

edit: çocuk kanalı minika tv ile yarın bir konuscaz cevap geldi şimdi az önce.. ama çocuk kanalı hangi tür animeleri yayınlayabilirler bilmiyorum.

mesela bir deathnote gitmez çocuk kanalına

Hakkinen tarafından 19/Eyl/14 00:11 tarihinde düzenlenmiştir

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Milamber bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı

mermer  işi yapabılırsın butcen varsa 

O isi yapan banlanmis bir murid var sniperscope. Baglanti yok yeterince. maalesef :(

mermerle ilgileniyorsan pm çak hocam. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Milamber
    Milamber's avatar
    Erkek
    Hakkinen bunu yazdı
    Milamber bunu yazdı
    GaliTigin bunu yazdı

Senin için bir kez daha yokladım anime işi için tv kanalını.. cevap bekliyorum tekrardan 

edit: çocuk kanalı minika tv ile yarın bir konuscaz cevap geldi şimdi az önce.. ama çocuk kanalı hangi tür animeleri yayınlayabilirler bilmiyorum.

eyvAllah bilader. Onlarada birseyler bulmaya calisiriz. 

ama keske death note gibi animeleri satabilecegimiz bir yer bulabilsek. narutodur bleach tir. shingeki no kyojindir hepsini dayamaya calisirdik. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

japonyadan buraya anime figürleri vs  getirebilirsin, orjinal ürünleri tr de kesin satarsın. Mesela Orjinal boyutta Dragon Ball İstiyorum Tr de bulamadım ama Japonya da var :D 

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreammaker
    dreammaker's avatar
    Erkek

mermer ve nakliye konusunda full arti full hizmet verebilirim hocam

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    Milamber bunu yazdı
    Hakkinen bunu yazdı
    Milamber bunu yazdı
    GaliTigin bunu yazdı

eyvAllah bilader. Onlarada birseyler bulmaya calisiriz. 

ama keske death note gibi animeleri satabilecegimiz bir yer bulabilsek. narutodur bleach tir. shingeki no kyojindir hepsini dayamaya calisirdik. 

cnbc gibi kanallar aksam veya gece kuşağında yayınlayabilir aslında, ek olarak kadıköyde i yer görmüştüm sırf anime ürünleri satıyordu mangadır posterdir oyuncaktır felan bayada müşterisi vrdı

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    Milamber bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı

mermer  işi yapabılırsın butcen varsa 

O isi yapan banlanmis bir murid var sniperscope. Baglanti yok yeterince. maalesef :(

mermerle ilgileniyorsan pm çak hocam. 

bana mı dedın ? 

taze gıda ısı sancılı olabılır . uzakdogu transit ise 22 24 gunden once varmaz sanmıyorum kı dırekt japonya transit yapan var mı bılmıyorum evyap koreye fılan transıt mal cekıyor ama onlarda 22 gunden once gondermıyor. Ek olarak taze gıdada frigogirik konteyner yanı refeer gondermen lazım 1 konteyner malla ıs yapamazsınkaldıkı 3 ay kalacagım dıyorsun . Gıda ısınıın cok teferruatları var trden avrupaya bıle gonderdıgınde ornegın fasulye gonderıyorrsun konteyner da eskı yuklemeden bır tane domates kalmıs olsun gerı ıade edebılıyorlar. Naklıye kıme aıt olacak vs vs . O ulkenın mezvuatlarını bılmeden bu ıse gırısmek mantıklı degıl aynı zamanda o ulkedekı mal gonderılecek mal konusunda da gumrukculerın ıhracatcının da konusunda tecrubelı olması gerekıyor. Konu japonya oldugunda bızım kalaslarla kıyaslanamaz hıc bır konuda hatasız ıs yaparlar . Cok dıkkat etmen lazım buradan mal cekıp orada apısırken ıyı kacar :) . Ödemenı ne zaman alacaksın ödemenı alana kadar aradakı fınansmanı karsılaman gerekıyor. 

En mantıklı gelen ıhracat urunlerı bence akarı kokarı olmayan kuru gıda , baklıyat ,zeytınyagı mermer gıbı urunler.Mesela onlar da ıncır kulturu varsa fındık kulturu var sa buradan cekebılırsın . Fındık uretımın dunyadakı cogunlugu trde yapılmakta. Yanlısım varsa affola japonlarda kurbaga bacagı gıbı farklı urunler tuketılmekte  denız urunlerı konusunda cıddı kullanım var ulkede adamlar denızanası bıle yıyorlar, yunus yıyorlar lan yunus tum dunya sıyası olarak tepkı gostermesıne ragmen avlıyorlar. Denız anası vs satabılırsın belkı ulkede arastırma yapman lazım. 

bırde ekonomı bakanlıgı ıhracat genel mudurlugu ıle konus burada hangı urunlerın ıhracat edıldıgı konusunda bılgı sahıbı olabılırsın. 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 4009 Toplam Mesaj: 42