folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kaç Tane Kuş Beyinli Sana Oy Verir Ki?

Kaç Tane Kuş Beyinli Sana Oy Verir Ki?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek

CHP ye ampul yetmedi bu sefer florasanı göztercerz:)))))))))) ööldüm gülmekten amk neyse kuduruzmu olduysa affola

ama florasanı göstercez kacarı yok:)))

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    invisible_1905
    invisible_1905's avatar
    Erkek
    Konunun başlığını değiştiremediniz de beni banlattıracaksınız.:D

TIGER şimdi asker 87/2/B Tankçı (www.divxhome.net) Herkesi bekleriz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Hadi toplanında miting yapın görelim sizi :D %63 lük kesim kimmiş çıksın sokağada görelim. 22 temmuzda göreceksiniz falan diyenler hee görecez bakalım ne olacak , imam bayıldı halk ayıldı hacılar hocalar :) neysek onuya son mesajım , ideolojik olarak şeriatı isteyen bir insanı savunacak bir site değiliz...her kim ülkenin varolan temel esaslarına kasıtlı fikir yapılara sahiptir biz gençler bu insanların üzerine balyoz gibi çökeriz :) o yüzden dediğim gibi bu konu cw de açılmış olsaydı silinirdi direkman...

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    deca yüzünü 22 temmuzda görmek isterim varmısın senle bir laptopuna iddaya girelim koca tbt şahit olsun sen kazanırsna sana ben hp paviliyon dv 1420us göndercem kaybedersen sende bana bi laptop alcan varmısın kendine güveniyosan::)?

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    invisible_1905
    invisible_1905's avatar
    Erkek
    Qin bunu yazdı:
    -----------------------------
    deca yüzünü 22 temmuzda görmek isterim varmısın senle bir laptopuna iddaya girelim koca tbt şahit olsun sen kazanırsna sana ben hp paviliyon dv 1420us göndercem kaybedersen sende bana bi laptop alcan varmısın kendine güveniyosan::)?
    Saçma sapan yerlere çekmeyelim konuları lütfen. İddia ha!!! hahahah

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    bende iddiaya girebilirim:) yüzde 63'üde geçecek.1 tane muhalefetle akpye karşı çıkamayacağını düşünerek 4 parti birleşti sen hala az oy alacak diyorsun.gündemi takip etmiyorsan işkembeden sallama bari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anidamage
    Anidamage's avatar
    Erkek
    Akp'yi sevmem. Oyda vermem. Ama buna rağmen Akp'ye oy veren insaları kuş beyinli olarak nitelendirmek doğru değildir. Biriside çıkıp senin oyunu kullanacağın X partisine oy verenleri "salak,aptal,mongol,gerizekalı" olarak nitelendirse ne tepki verirdin? Eminim hoşuna giderdi,aynı bu konuda ki gibi :) Hakaret yanlışsa herzaman yanlıştır. Senin görüşlerinle paralel olduğu için hakaret haklı sayılamaz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    Triumph bunu yazdı:
    bende iddiaya girebilirim:) yüzde 63'üde geçecek.1 tane muhalefetle akpye karşı çıkamayacağını düşünerek 4 parti birleşti sen hala az oy alacak diyorsun.gündemi takip etmiyorsan işkembeden sallama bari
    dai sen rahat ol ben dedim ya ampul yetmedi florasanı gösterdec taip baba.:))) bütün partiler birleşse nolur :)en  yazık türkiyenin parasına bunlara parti die para aktarıyo :))ne tandoğan ne gün doğan inadına erdoğan deca iddam hala gecerli D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    invisible_1905
    invisible_1905's avatar
    Erkek
    %63 ü rüyanızda görürsünüz :D Canınız öyle istiyor değil mi?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

invisible_1905 bunu yazdı:
    Bugün marketten alış - veriş yaptım da baktim ki güzel Türkiyem de seçim zamanı geldiği zaman fiyatlar düşüyor. Acaba sadece seçim zamanımı esşiz Türkiyem de enflasyon düşüyor. Sayın Bülent Ecevit'ten sonra başbakanlık koltuğuna oturan beyendi Tayyip Erdoğan'ın zamanında yani 5 yılda neler olduğunu , nelerin daha iyiye gittiğini düşünelim lütfen. Ben bir tane hatırlatayım. Sayın Unakıtan'ın oğluna yaptığı bir iyilik geldi aklıma. Bunun gibi birbirlerine sayısız iyilikler yapan AK Partiler'e söylüyorum. Nah alırsınız. :D
    AKP den enfret ediorum ama

biz hepsinn poposunu gördük kimin kime oy vermesi umrumda değil. oy kulnamayacağım. hepiniz birbirnden betersiniz.SHP nin de DYP ninde AMK ninde ne bok olduğunu sanki bilmiyoruz

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
Toplam Hit: 4346 Toplam Mesaj: 43