folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kaç Tane Kuş Beyinli Sana Oy Verir Ki?

Kaç Tane Kuş Beyinli Sana Oy Verir Ki?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    DecaMeroN bunu yazdı:
    -----------------------------
    ganimet bunu yazdı:

dace ben burdan chp ye küfretsem ne dersin iyi olmaz dimi chp yada vs diğer partilere yakışı kalmaz dimi

siz anlaşılan :%63 lük bir kesimi unuttunuz valla ben yazsam roman gibi döktürürüm ama anlamı kalmaz

bu sadece tbt de görüşülüyor farkında olalım

geçecen o işi kim %63 ? güldürme bre. Sende yenisin , ha CHP yi sevmez çok insan neden sevmez ? Damara dokunan işler yapar. baykal olmasaydı gül şimdi cumhurbaşkanı olurdu , bu güzel mi olurdu :D

akpartinin oyu %63 falan değildir git araştır % lik diliminide öyle yaz , hadi döktür roman gibide görelim ne biliyorsun sustum onca zaman hadi yaz bakalım ne biliyorsun

dace %63 oy demedim yanlış anladın bu milletin %63 lük kesimi tsk dan darbe görmüştür onu unutmayın diyorum o kesime darbe yapan insanlara bu millet hiç güvenirmi ve ülkemizin müslüman bir ülkedir solcular sağcılar karıştı gördüğümüz gibi halkın bu kesimi kendi içimden ben istemesemde akp yanlısı olacak gibi geliyor sonucu sandıklarda görecez akp geldiği ilk günden bu yana açılışları hiç bi devlet lideri yapmamıştır görüyoruz değilmi ülkeyi satıyor deniyor evet bazı özelleştirmelerle yapıyor insanlar fabrikalarda işsiz gibi bişeydi o zamanlar akp yi de tasvip etmiyorum hepsi aynı görünen yüzü diyorum ama yine bizim ülkemiz ekonomi elin gavurunda olsada onlar ben gidiyorum türkiye batsın diyemez anlaşmalara göre yapılır herşey kim iktidarlığa gelirse gelsin hepsi aynısıdır değişen bişey olmaz ben 20 yaşındayım yıllardır bu devirde olmayan şeylerle ot gelip ot gidilirdi insanlar oturduğu yerden değil biraz daha çabalamaya başladılar şrfsiz a.q mazlum doğanın yanında kim olursa o alıyor işte kardeşim adam türkiyeyi sömüren pic. görüyoruz seka fabrikasında çalışan işçi tanıdıklarım vardı adama diyodum işler nasıl ne işi derdi kartı basıp gezmeye çıkıyoz diyor şu anda tek sorun bağımsız bir ülke olamamızdır milli olan şirketleri değerlendirmemiz gerekir ama hazıra konulduğu için hoş karşılanmıyor %63 lük kesim bizim hani o kardeşlerimiz varya sen daha iyi bilirsin başörtüsü sorunları yüzünden okullardan geri çevrilen onları söylüyorum iktidar bi islamcı parti tutup chp yada diğerlerine verecek hali varmıdır orasını pek bilmesemde görünen köy bu biz gönderdik değilmi meclise gidin oraya görevinizi yapın ülke için gerekeni yapın insanları dışlamaktan başka ne oldu başörtüsü sorunu varmış çankayaya çıkışta öyle bi sorun yok bu başörtüsü sorunu erbakanın sorunudur önceden böyle bişey yoktu yine başörtüsü vardı a.q erbakan iranın başörtülerini mollalarını çankayaya çıkardı sorumlu o akp rte islami bi lider ama demokratik olan herşeyi yapıyor siz adamın geçmişine bakıyorsunuz sadece tarikatlarla bağlantılı diye adam değiştim diyor ülke için çalışılıyor tek bir yön yok önceden domates 250 bindi 4 yılda 1,250 olmuş daha gecen gün aldım 250 olmuş bunlar normaldir seçimler geliyor yapılır bu böyledir ecevitte yaptı farkındaysanız ama millet kriz yüzünden eceviti terketti bu ülkeye bi daha öyle adam gelmez aktif siyasetçiydi fakat 2001 krizleriyle ülkeyi batırdı rte de o devirlerden geçmişteki devirlerden kalan borçları ödüyor ülke bi yandan zenginleşiyor bi yandan borçlar için düşünülüyor adamlar yatmıyor chp de ıı mııı ii bu adam başa gelip ecevitin zamanlarına mı dönecez bunumu istiyoruz bugün eleştirilerin devam etmesini tekrar edilmesinin sırası değil ülke için faydalı olacak neyse o konuşulmalıdır it gibi biribirimizi yiyip elin gavurlarını sevindiriyoruz ya anlatmakla bitmez örnekler çok en basiti yök denen aptal kurum yıllardır ot gelip ot gidiyor chp yök sezer (kardeşiz) görüntüsü verdikçe halkın çoğunluğu mecbur akp yanlısı olur yök naptı yıllarca adamlar yattı uyudu tayyip 17 üniv açılacak diyince öğretim görevlisi yok diyorlar ulan siz ne vbk sunuz ne işe yarıyosunu o zaman sana hazır üniv veriliyor öğretim yetiştirmek senin borcun akp bu ülkeye gelip milleti saman altından su yürütenleri ve onların rezilliklerini gösterdi bunu gösterdiği için bazı kesimler çekemiyor

sonuçta eğer biz bir bireysek sandığa gidip oyunu vereceksin başkalarına söz düşmez (örnakp vercem derim son adan türkeşe veririm o zaman ki durumdur()

bitmez illa tutup akp nin sitesinden yapılanları koymanında bi mantığı yok /bitmez..../

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    akp %63 lük kesim ha.vay a.k biz azınlığız o zaman gidelim boşuna yer kaplamayalım bu ülkede ehehe :))
    nese beyler böle konular muridler arası ilişkileri olumsuz yönde etkiliyo.gerek yok takım tutar gibi parti tutmaya.[kilit]

... sorcerer & musket ...
Toplam Hit: 4345 Toplam Mesaj: 43