folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Kaçak Ucuz Benzin Nerden Bulurum Yardım İstanbul İçi?

Kaçak Ucuz Benzin Nerden Bulurum Yardım İstanbul İçi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    militan61
    militan61's avatar
    Erkek

Evet arkadaşlar yalnış duymadınız bildiğiniz bir yer var ise yardımcı olaiblirmisiniz ucuz kaçak su gibi bitmeyen benzin arıyorum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

benzinin kaçağı olmaz mazotun olur.Oda aslında kaçak değil normal mazotun içine basıyorlar makina yağını ucuza satıyorlar sonra anasını mikiyor motorun.Benzinli araba almadan once düşünecektin :) en yi çözüm şu anda lpg taktırmak

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

susuyorum,sakinim ...

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

motorun bozulsun lan. bi enayi bizmiyiz anlamadım.Zevk mi alıyoruz sanıyorsun onca vergi vermekten. Kaçak önlense eminim benzin fiyatları düşer.

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeYaZZZ
    BeYaZZZ's avatar
    Erkek

Bu kadar sert davranmanıza gerek yok sizde haklısınız ama sonuçta bir soru sormuş eminim burda karşı çıkan insanların bir çoğu bulsa soran kişiden önce alır bu arada konuyu gizli yapsaydın hocam bari alalade sormuşssun :) kimse burdan yazmaz kanımca belki özelden yazarlar gibime geliyo bu arada arabam yok :)Benzin aramıyorum arkadaşlar :)

THE BeYaZ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lucas
    lucas's avatar
    Erkek
    kacakcilik yapan cogu yaratik teror orgutune gelir saglar ! teror orgutune yardimin dokunsun istiyorsan kacak benzin aramaya devam et. .

Ekonomisi zayıf bir ulus, yoksulluktan ve düşkünlükten kurtulamaz; güçlü bir uygarlığa, kalkınma ve mutluluğa kavuşamaz; toplumsal ve siyasal yıkımlardan kaçamaz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

Ödediğin elektrik faturasına dikkatlice bir göz gezdir.. K/K Bedeli diye bi ibare vardır orada o nedir tahmin edebilirmisin ? Kaçak Kullanım Bedeli diye bir bedel öderiz..Bunuda kaçak elektrik kullanan insanlar olduğu için öderiz. Kaçak elektrik kullanımına caydırıcı bir ceza gelmediği sürecede bunu ödemeye devam edeceğiz.

Bu örnekten yola çıkarak sana şunu söylicem.. Senin şuanda isyan ettiğin benzin fiyatını bu hale getiren sen ve senin gibi düşünenlerdir. Bari ulu orta yapma şu pisliğini.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Heima bunu yazdı:
    -----------------------------

Ödediğin elektrik faturasına dikkatlice bir göz gezdir.. K/K Bedeli diye bi ibare vardır orada o nedir tahmin edebilirmisin ? Kaçak Kullanım Bedeli diye bir bedel öderiz..Bunuda kaçak elektrik kullanan insanlar olduğu için öderiz. Kaçak elektrik kullanımına caydırıcı bir ceza gelmediği sürecede bunu ödemeye devam edeceğiz.

Bu örnekten yola çıkarak sana şunu söylicem.. Senin şuanda isyan ettiğin benzin fiyatını bu hale getiren sen ve senin gibi düşünenlerdir. Bari ulu orta yapma şu pisliğini.

bende karşıyım bu mevzuya ama sanki kaçakçılık önlense benzin 2 lira olacak amk...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mostro
    mostro's avatar
    Erkek

TBT ye saygım sonsuz ama AB ye gidene kadar bu arkadaşa sövebilirim.

imzadan imtina etti.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:

benzinin kaçağı olmaz mazotun olur.Oda aslında kaçak değil normal mazotun içine basıyorlar makina yağını ucuza satıyorlar sonra anasını mikiyor motorun.Benzinli araba almadan once düşünecektin :) en yi çözüm şu anda lpg taktırmak

kaçak benzin kullanıyorum hemde 98den beri.

ZzZzZzZ...!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

trooper bunu yazdı:

swordfish bunu yazdı:

kaçak benzin kullanıyorum hemde 98den beri.

al bunu al al al :D  .Hakikaten aleladele itiraf ediyorsunuz, tehlikeli :(

https://t.me/pump_upp
Toplam Hit: 9892 Toplam Mesaj: 40