folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Kaçak Ucuz Benzin Nerden Bulurum Yardım İstanbul İçi?

Kaçak Ucuz Benzin Nerden Bulurum Yardım İstanbul İçi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek

Esconda bunu yazdı:
    -----------------------------

trooper bunu yazdı:

swordfish bunu yazdı:

benzinin kaçağı olmaz mazotun olur.Oda aslında kaçak değil normal mazotun içine basıyorlar makina yağını ucuza satıyorlar sonra anasını mikiyor motorun.Benzinli araba almadan once düşünecektin :) en yi çözüm şu anda lpg taktırmak

kaçak benzin kullanıyorum hemde 98den beri.

al bunu al al al :D  .Hakikaten aleladele itiraf ediyorsunuz, tehlikeli :(

ne al al :)

iranlılar nahcıvanlılar kendi arabalarındaki(orjinal depolarındaki) benzini veriyorlar yawe. ha arada bende irana gittiğimde irandan alıyorum benzinimi. yakın bir zamanda irana döneceksem satıyorum araçtaki benzini. gidip ordan alıyorum. gayet yasal ve medeni şekilde orda ofise girip alıyorum. hatta 2 karton sigara hakkım var. 2 karton da sigara yapıştırıp yolumu buluyorum :) bu mu kaçakcılık?. kaçakçılık buysa fişini kestşrmediğin bir sakız bile aldıysan sende kaçakçısın

ZzZzZzZ...!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

esenler otogarının ordaki halde iş yapan kamyonculara sor yol yordam gösterirler, ancak benzinde değil mazotta alabilirsin litresi 2.5lira

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

Bazıları hala hayallerde yaşıyor sen kaçak kullan dostum, tayyip kendine uçak alcağına benzine zam yapmasın arkadaş, ona zam buna zam hani bize zAM, konu siyasete çekilmesin, sen bildiğini oku sanki doğudaki kaçak elektrk senin cebinden çıkmıyor, bu ülkede yaşıyorsan kaçak yaşayacaksın göte pompa aramanın ltresine 4 lira vermenin alemi yok. Ayrıca öpüyorum yanaklarınızdan

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

YUh aq beni abeye postalayın diyesim var...

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mostro
    mostro's avatar
    Erkek

glaurung bunu yazdı:

Bazıları hala hayallerde yaşıyor sen kaçak kullan dostum, tayyip kendine uçak alcağına benzine zam yapmasın arkadaş, ona zam buna zam hani bize zAM, konu siyasete çekilmesin, sen bildiğini oku sanki doğudaki kaçak elektrk senin cebinden çıkmıyor, bu ülkede yaşıyorsan kaçak yaşayacaksın göte pompa aramanın ltresine 4 lira vermenin alemi yok. Ayrıca öpüyorum yanaklarınızdan

vergisi yok ama boşa oksijen yakıyosun ucuzu vardır git oralardan al arpanı ...

imzadan imtina etti.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

Nitrous bunu yazdı:

motorun bozulsun lan. bi enayi bizmiyiz anlamadım.Zevk mi alıyoruz sanıyorsun onca vergi vermekten. Kaçak önlense eminim benzin fiyatları düşer.

hassiktir be rıfat abi.

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KHarOn
    KHarOn's avatar
    Erkek

yeter amk biri çıkar adamı evinden alıcam 2 gün darp edicem kaç yıl alırım diye sorar biri çıkar kaçak benzin nereden alırım diye sorar.iyice yasadışı forum bellediniz burayı.siktir ol git her normal vatandaş gibi benzinlikten benzinini al. tahribatı ne hale getirdiniz lan.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

kaçak benzini evde kendin üret ham pertrol al kalitelisinden onu işle takıl kafana göre araban dizel olsaydı ince makine yağları var litresi 1 liramı ne onu mazotla karıştır bak yoluna kamyoncular özellik o ince makine yagını yakıyorlar yolda cayır cayır geziyorlar

benzinli araba işi bitti .

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

Benzın fıyatının kaçak benzinle ne alakası var amk. Hatta bir sivri zekalı kaçak elektriğe benzetmiş. =))) Devlet benzinden 3 kat oranında vergi alıyor. vergiyi yarıya düşürsün 2 liraya benzin satsın, millet kaçak maçak aramaz. 

sigarada da öyle. anasının ..ı kadar vergi var. millet kaçak sigara tütün içiyor. asıl pkk'yı zengin eden devlet. bilmiyormu sanıyorsunuz, sigara fiyatı yükselince pkknın bundan rant sağlayacağını.

hey yavrum hhey.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juliet
    Juliet's avatar
    Erkek

necroshine bunu yazdı:

Benzın fıyatının kaçak benzinle ne alakası var amk. Hatta bir sivri zekalı kaçak elektriğe benzetmiş. =))) Devlet benzinden 3 kat oranında vergi alıyor. vergiyi yarıya düşürsün 2 liraya benzin satsın, millet kaçak maçak aramaz. 

sigarada da öyle. anasının ..ı kadar vergi var. millet kaçak sigara tütün içiyor. asıl pkk'yı zengin eden devlet. bilmiyormu sanıyorsunuz, sigara fiyatı yükselince pkknın bundan rant sağlayacağını.

hey yavrum hhey.

devlet yılda 35 milyar tl vergi geliri elde ettiği kalemden nah indirim yapar.

011100110110000101111010011000010110111000101110011000010111011001101001
Toplam Hit: 9900 Toplam Mesaj: 40