folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kaçırılan 8 Asker Tutuklandı

Kaçırılan 8 Asker Tutuklandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    http://www.youtube.com/watch?v=gM5JxQDO-Mc

en kısa zamanda Türk ordusundan uzaklaşacağım,burası bize anlatılanlar gibi değil,bize çok iyi davranıyorlar vb. gibi cümleler kuranlar baskı altında olabiliteleri yüksek dahi olsa bizim askerimiz değildir...Türk askeri esir düşmez ya kafasına sıkar ya da vuruluncaya kadar savaşır..bunlar su katılmamış ibnelerdir...iranda olsa aynı şey direk idamdır cezaları...ki bu tarz askeri olayların cezası ölümdür...M.Ali Şahin serbest bırakıldıklarına sevinemedim demekle doğruyu söylemiştir!..
    ayrıca kızılırmak nickli o.ç nun ve onun gibilerin bu sitede bu ülkede bu dünyada işi yoktur!...

Nasıl bir zaman içindeyiz anlamış deilim..biz ki çağ açıp çağ kapatan bir milletiz..cumhurbaşkanı kralın ayağına gider,dağda eğitim görmüş kaltak meclise girer,kıçıkırık barzani tehdit eder,birileri terörist başına sayın der vs. vs.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Ulan it madem öyle ne işin var burada defol siktir git yanlarına. Madem beğenmiyorsun defol, hem kimsenin o askerlere bişiy dediği yok ne orospu evlatlığı yapıyorsun sen, Ancakki hıyanet varsa cezasızda kalmayacaktır, ister bunu o askerler yapmış olsun isterde ihaleyi onlara yıkmak isteyen farklı şerefsizler olsun, ortaya çıktığı an cezaları kesilecektir. Bundan şüphe edilmesin. Bu arada diğer arkadaşları Şehit düşerken şayet onlar hıyanet peşinde iseler vay hallerine Taşlanmaları bile azdır.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

bence ve çoğumuzca da o askerler dtpli, pkk yandaşıydı. Belki o 2tanesi değildi ama gördüğümüz gibi hepsi dtp kolu üyesi vs.
    Askerliğini yapmış abilerimizin ve bizim dediğimiz gibi TürkAskeri teslim olmaz. O kadar arkadaşı ateş edip çatışırken oç gibi teslim olmaz. Tutuklandılar has oldu. TSK bu kolay mı lan öyle ! zaten dtp ne sikimdir ki onları kurtarıp ülkeye getirecekler. LA YA SİKTİRGİT AQ

ayrıca kızılırmak oçuu. Sana kaydıklarımızı okuyup orgazm oluyosundur. Profilindeki sitenin de anasını sikiyim. Sikimin dağda gezen bok böceekleri. Soysuz kanınızı siktiğimin yaratıkları. kerane desenleri bayrağınızı sikiyim. ne renk ararsan var ak. siteeriniz de öyle. Renk cümbüşü. sikimin moronları. dağda aldığınız nefesi sikiyim.

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seref45
    seref45's avatar
    Erkek
    bana kalırsa ölen askerleride bu pezevenklerin vurduğundan ben şüpheleniyorum.kızılırmak ananı sikeyim..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    bunların asker filan olduğu yok.Milleti kandırıyorlar anasını satim.Hiçbir asker devletimiz tarafından kolay kolay hapishaneye atılmaz.Hemde pkk tarafından kaçırılıp bırakıldıktan sonra.Bunlar bence kaçırılmamış,kendi istekleri ile pkkyı bahane edip kaçmış insanlardır.Bizim askerimiz bu kadar onursuz değildir olamazda.

Cigu bigule :(
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrxxc
    Emrxxc's avatar
    Erkek

tıfffi tıffi lan bu kadarda adilik olmaz be askerlern ne suçu war
     bırakında evlerine gitsinler  ne kadarşerefsizler bbunnlar ya...welle diyecek bişey bulamıyorm

_ ZaLiMleR İçİn YaŞaSıN CeHeNnEm.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek

pöéf!

emre itiatsızlıkmış!

bakan şahin sapına kadar haklı a.k

roj tv nin yayınında bu sözde askerler diyorki;

biz pkk yı yanlış tanımışız...

tayyip oğlunu buraya göndersin...

Türkiye ye küfür edildiğini söylüyor ..

bunu söyleyen kürt bi arkadaşım.

kendisi roj tv falan izleyen bi insan değil sapına kadar da vatan diyor.

açıp baktığında da bu olayla karşılaşmış

gerçeklik olabilitesi ne kadar bilemem.Yalan söylüyeceğini sanmam.

yalan olsa bile bazıları gibi bilmeden uydurma davası değil bu destekli bir uydurma.

İmralı ya tıkardım ! doğruysa

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

seref45 bunu yazdı:
    -----------------------------
    bana kalırsa ölen askerleride bu pezevenklerin vurduğundan ben şüpheleniyorum.kızılırmak ananı sikeyim..
    -----------------------------

uaaahaha :D cümlenin sonunu çok güzel bağladın :D

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlienOne
    AlienOne's avatar
    Erkek
     Beyler ben siyaset yapmaktan nefret ederim sadece bu konuya mesaj yazıyorum.Vatanseverliğiniz her halinizden belli.Ama o anki duygular çok karmaşıktır,ya öl yada teslim ol.Ölüme gitmek veya intihar etmek çok kolay değildir.Ama siz " ben ölürümde,intiharda ederim" diyorsanız ne mutlu size!

-
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carpuss
    carpuss's avatar
    Erkek

az önce youtube da izledim konuşmalarını, 23 yaşındayım askere gitmedim belki, ama aklı selim ne yapacagını bilen bi insanım, bu durumda ne yapardım sorusuna samimiyetle cevap verebiliyorum, bu video da kalleşçe konuşup ülkemin onurunu zedelemektense ölmeyi tercih ederdim..

video da en çok kafama takılan konuşma, diğer askerlşerde esir düşseydi onlara da bişey olacakmıydı sorusuna hayır olmayacaktı demeleri, bre şerefsizler madem o kadar insalcılsınız, madem masa başı konuşma görüşme yandaşısınız o pusuları niye kurdunuz? neden dağlara çıkıp silaha sarıldınız, bre şerefsizler demokrasi, özgürlük anlayışınız pusu kurarak arkadan vurarak savaşmak mıdır? neden delikanlıca çıkıp savunmazsınız, sizin istediğinizi yapmaya çalışan dtp bile sizleri savunuyorsa nerdedir bu demokrasi özgürlük anlayışı, nerdedir bu insancıllık.

Toplam Hit: 7529 Toplam Mesaj: 59