folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Kadının Ölmeden Önceki Son Hali

Kadının Ölmeden Önceki Son Hali

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zep_lin
    Zep_lin's avatar
    Erkek

arkadas ipana derken tahminim disleri kastetmisti ona binaen oyle yazdim/. 

Kreston bunu yazdı:
    -----------------------------

Gerçek olabilir ama açıkçası o kadar çok sahte haber-mail gördükten sonra böle şeylere inanası gelmiyo insanın.

Yalnız anlamadığım şey birisi öldüğü zaman kasları aynı şekilde kasılı kalır mı? Hadi ölüm katılığı denen bişey var laktik asit birikiminden dolayı ama bildiğim kadarıyla bu zamanla oluşan bir durum. Yani bu kadın korku anında ölmüş ise o durumda yere yığılması gerekmez miydi? Gerekirdi :)

-----------------------------

Abi sana da %100 hak veriyorum fake olay cok, ben de zaten bu olaya garanti dogru demedim sadece resme bakip da "disleri saglam duramaz hede hode kesin fake" diyen arkadaslara cevap olarak soyledim. yani fake olsa bile oyle bi sebepten fake degil :)

abi aynen kalabilirler, sana pompei sehrinin lavlar altinda kalmasini arastir derim, insanlar aynen oldugu gibi kaliyorlar, kimisi yatakta sevisirken kalmis zaten helak edilen bi sehir orasi ayri da derin mevzulara girmeye gerek yok. ikinci bi ornek de British Museum'daki en unlu mumya, rivayetlere gore kizildeniz in altinda kalan firavun o (hani Hz.Musa denizi ikiye yariyo en son firavun bogulacagi anda secde ediyor oyle kaliyor bedeni ya) ki ben de inaniyorum, tabi oraya aciklamasina oyle yazmamislar direk iste tipik bir mumya ornegi diye yazmislar, ama mumya aynen secde eder vaziyette duruyor o yuzden o firavun olmasina ihtimal veriyorum. ama kesin olan su ki kalabiliyolarmis oyle.  alin bu da resmi, bulabildigim en guzeli buydu yoksa muzede direk cam fanus icinde boyle taslarin arasinda degil. zaten diger tipik mumyalar da benzemiyor ustunde sargi falan yok:

http://www.levity.com/alchemy/images/mum101.jpg

Gökler Yerler Bir Olmuş, Sonsuz Sıfırdan Fazlaymış.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shamanist
    Shamanist's avatar
    Erkek
    mümkündür.Ödü patlamış amık.

iyi biri değil... TBT
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mer4lin
    mer4lin's avatar
    Erkek
    heee ben bunu bı gazatenın arka sayfasında okumustum yasık napmıslarsa ii tırsmıs:D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Toma2Gm
    Toma2Gm's avatar
    Erkek

manyak mumyaları severim p.i.s (paylaşım için saol)

Profile Tıkla Anlarsın?
Toplam Hit: 4855 Toplam Mesaj: 35