folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Kafanıza Takılan Ve Hala Cevabı Bulunmayan [İlginç] Yada Bulunan

Kafanıza Takılan Ve Hala Cevabı Bulunmayan [İlginç] Yada Bulunan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek

beyler web sitem için döküman hazırlıyorum ve topluyorumda Tahribattaki arkadaşlardanda biraz bilgi alayım dedim.. Böyle Bilim ve Teknoloji ile alakalı olabilir.. Mısır Piramitleri gibi, philadelphia deneyi, bomba, nükleer santral, ne bilim işte böyle şeyler beyler...

Paylaşırsanız sevinirm... hatta dökümanıyla birlikte olursa çok lüxe kaçar ama siz bilirsiniz...

Ne olduğunuda söyleseniz yeterli...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    bilinmeyen nokta bilmem ne diye bi site vardı ..orayı c/p yap :D ..o formatta bi sürü site var ..google'a danış :)

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Havanın %78 i azot %21 i oksijen %1 ide asal gazlar. Nerden bilion? %100 ünü ölçtün mü? (Homojenmiş:)

Al sana soru

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

kadınlar ne ister al sana soru hemde en babası:D

delimiyim ben?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bilim adamlari insan beyninin sinirinini olmadigi soyluyorlar ve sonrasinda ekliyorlar...Insan ,beyninin %2sini kullanirmis ,Einstein %3 unu kullaniyormus ,beynini %100 unu nasil olctun merak ediyorum,hem sinirsiz diyorsun hem limit koyabiliyorsun...beynini %100 oldugunokta neresidir.

Ha bide cozemedigim bir piskolojik davranis vardir...otobustesin onunde birisi oturuyor ,telefonu calmadigi halde telefonunun  zil sesini otturup ,calmis numarasi yapiyor birde otobusten inecegi duraga gelene kadar birileriyle konusuyor,hayali birileri oluyor...yani kendi calip kendi oynuyor...45dk yol suruyor 45dk boyunca konusuyor...bu tip kisileri cozemedim ,bunun altindaki piskolocik nedenler nelerdir :D 

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Ehuhuahuh ..Compü çizmiş olayın altını/kıçını :D

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

Bütün gazlar homojen midir?

Bulutlar gaz mıdır sıvı mıdır? (Ya da sis)

Eğer gazsa ve homojense neden görünüyorlar?

Sen hiç kaval çaldın mı?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek
    valla beyler ben böyle hani Termik Santral, Bomba falan söylersiniz zannediyordum :) siz zıçtınız ağıma ama Compi ve Hunter güzel sorular :) acaba cevaplarını biliyormusunuz ? bunların dökümanlarını nasıl bulacam :) Compi ama Telefon olayında koptum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Z-CHAN
    Z-CHAN's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    güneşin altında ten koyulaşırken saç rengi neden açılır :D

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutay
    tutay's avatar
    Erkek

mesela neden 90 derecedeki su ne die 10 derecedeki sudan daha hızlı donar bu olabilir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutay
    tutay's avatar
    Erkek
    nonviolen hocam sana pm atıyorum bir site var onda  ok sayıda  bilimsel makale ve yazı bulabilirsin
Toplam Hit: 8315 Toplam Mesaj: 37