folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Kafanıza Takılan Ve Hala Cevabı Bulunmayan [İlginç] Yada Bulunan

Kafanıza Takılan Ve Hala Cevabı Bulunmayan [İlginç] Yada Bulunan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek
    la amma piç sorular var amk :) gerçi baya bi buldum çounu :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    Codißody bunu yazdı:
    -----------------------------

Benmde Kafama Su Telekinezi Olayı Takılıyo insan Acaba Bi Nesneyi Dokunmadan Sadece Zihinsel Gücüyle Hareket Ettirebilirmi ?
    -----------------------------

Telekinezi vardır. Her insan yapablir. 1 Hafta düzenli olarak çalışmak yeterlidir. sanırım 4 ay önce başlamıştım. 2. gün bişeler hissetmiştim. ama devam etmedim. zamanım yoktu. keşke devam etseydim :) bi ara zamanımı ayırıp öğrenecem bu telekineziyi. videoya çekip müridstarda 1. olacam :D

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek

http://www.ufonet.be/kutuphane.htm böyle bişey var ; )

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLueShaDow
    BLueShaDow's avatar
    Erkek
    aslında cok basit her elementin bir molekul sayısı vardır bu molekul sayısını hepsalamasını biliyorsanız son sırada kac tane varsa tabi şimdi unuttum son sırada kactane olup elementin katı sıvı gaz olacagının sayılarını unuttum arastırrırsanız bulursunıuz

Oynama Babayla Baba Yorgun....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

ben de merak ediyom mesela bi tartışma anında insan sinirlendikçe titremeye başlıyo tabi biraz da korku oluyo,sonra da kalp bir anda güüüümmm diye çarptımı olay çıkılmaz oluyo kavga o an başlıyo.Benim merak ettiğim insan o an neden titriyo ve kalbi neden güm diye çarpınca tekme tokat işine dönüyo? 

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    irem27
    irem27's avatar
    Dişi

site bittiyse adresini yazabilirmisiniz nasil oldu hep birlikte bakalim

There was an irem come unto the earth,born in the holy land of Pennsylvania,raised in the mystical east of Allentown.She believed she had the power to help herself and all mankind,so that others saw her power and came to her to be healed of their troubles and their many diseases.
Toplam Hit: 8308 Toplam Mesaj: 37