Kamp Çadırı Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

@Arduous

-
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

husky e o kadar para vermeye gerek yok, quechua iyidir,

arpenaz 3+ modelini kullanıyorum, gayet memnunum. ancak güneş vurduğu zaman içerisi baya ısınabiliyor.

arkadaşımda fresh and black modeli var, içeri güneş almıyor, çadır içinde yaktığın ışık dışarıdan görünmüyor, daha iyidir.

Husky bird ve Quechua arpenaz3+ kullanan birisi olarak arada daglar kadar fark var haberin olsun.

He param yok o kadar ya da vermek istemiyorum diyosan arpenazda isini gorur. İlla arpenaz diyosan F&B modelini al.

Ama kullanicam surekli diyosan kesinlikle ver parasini Husky al, aradaki fiyat farkini hakediyor.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narcobs
    narcobs's avatar
    Erkek
    Opsiyonel_Bilgiler bunu yazdı

Çok da severim kamp olaylarını ancak çadırların bu kadar pahalı olduğunu bilmiyordum. Bu de amazon.de ye bak daha uygun fiyatlı bulabilirsin belki

Baktım hocam orda da fiyatlar 3 aşşa 5 yukarı aynı hatta bazı ürünler bizim burda daha uyguna geliyor :) Sağolasın

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narcobs
    narcobs's avatar
    Erkek
    Metanet bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

arpenaz 3+ modelini kullanıyorum, gayet memnunum. ancak güneş vurduğu zaman içerisi baya ısınabiliyor.

arkadaşımda fresh and black modeli var, içeri güneş almıyor, çadır içinde yaktığın ışık dışarıdan görünmüyor, daha iyidir.

Husky bird ve Quechua arpenaz3+ kullanan birisi olarak arada daglar kadar fark var haberin olsun.

He param yok o kadar ya da vermek istemiyorum diyosan arpenazda isini gorur. İlla arpenaz diyosan F&B modelini al.

Ama kullanicam surekli diyosan kesinlikle ver parasini Husky al, aradaki fiyat farkini hakediyor.

Arasındaki farklar ne hocam biraz daha açabilir misin?

Arpenaz Fresh&Black ile Husky arasında kaldım açıkcası. Aralarındaki fiyat farkı 2 katından fazla ama bu paraya değer diyosanız biraz daha kasıp Husky'in Bizon modeline zorlayabilirim. Bird ile Bizon arasındaki bariz fark nedir bilgilendirir misin? Bizon daha geniş ve uzun olduğu için Bird modeline göre daha çok hoşuma gitti. Tabi çok anlamadığım için dışarıdan sadece bakış açım bu.

http://www.hepsiburada.com/husky-bizon-3-kisilik-yesil-kamp-cadiri-p-HBV000002MKGP 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    narcobs bunu yazdı
    Metanet bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Arpenaz Fresh&Black ile Husky arasında kaldım açıkcası. Aralarındaki fiyat farkı 2 katından fazla ama bu paraya değer diyosanız biraz daha kasıp Husky'in Bizon modeline zorlayabilirim. Bird ile Bizon arasındaki bariz fark nedir bilgilendirir misin? Bizon daha geniş ve uzun olduğu için Bird modeline göre daha çok hoşuma gitti. Tabi çok anlamadığım için dışarıdan sadece bakış açım bu.

http://www.hepsiburada.com/husky-bizon-3-kisilik-yesil-kamp-cadiri-p-HBV000002MKGP 

İscilik ve malzeme farki direk belli ediyor kendini hocam, direk kalite farki yani kisaca.
    Bizon ve Bird arasinda ne fark var bilmiyorum, bariz bir fark oldugunu dusunmuyorum, kucuk farkliliklar vardir, bizonun resmine baktim simdi
    bagaj sekli bird'inkinden daha buyuk ve daha kapali gozukuyor. buyuk ihtimal bizon soguga daha dayaniklidir.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

ahaha pm atsaydın hocam hipocampinge geldım dıye askolsun

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narcobs
    narcobs's avatar
    Erkek
    Metanet bunu yazdı
    narcobs bunu yazdı
    Metanet bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

İscilik ve malzeme farki direk belli ediyor kendini hocam, direk kalite farki yani kisaca.
    Bizon ve Bird arasinda ne fark var bilmiyorum, bariz bir fark oldugunu dusunmuyorum, kucuk farkliliklar vardir, bizonun resmine baktim simdi
    bagaj sekli bird'inkinden daha buyuk ve daha kapali gozukuyor. buyuk ihtimal bizon soguga daha dayaniklidir.

Bilgiler için sağolasın hocam

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narcobs
    narcobs's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

ahaha pm atsaydın hocam hipocampinge geldım dıye askolsun

Bi aksilik olmazsa yakın zamanda yine oradayım hocam :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek

daha bu konuyu görmeden

https://www.decathlon.com.tr/arpenaz-3-freshblack-cadir-id_8357355.html

şunu aldım hocam. yarın elazığ gölüne gidip açılışı yapma düşüncesindeyim :) bakalım beğenecekmiyim bilmiyorum benimkiside bi anlık aşk valla :)  1 ağustostada antalya olimposa gidip 5 gece ağaç evlerde kalacam sonrasında da alaçatı taraflarına gidip çadırda kalmayı düşünüyorum. beğenirsem 3-4 gece kalırım çadırda beğenmezsem hemen arabama dönüp kaçarım :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

aga buna ben de başlamak istiyorum şu çizik niyetine dursun burada

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
Toplam Hit: 4805 Toplam Mesaj: 32
çadır