folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kan Yenilir Mi?, Nasıl Yenilir?, Tadı Nasıldır?

Kan Yenilir Mi?, Nasıl Yenilir?, Tadı Nasıldır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

hocalar dün gece bi kitap okuyodum, oradaki bi parça kafama takıldı.
    aynen aktarıyorum:

''Kestikten sonra tencereyi tuttu koçun boğazına, kanı doldurdu. Sonra o kanı pişirip yedi. Ruslardan öğrenmiş...'' 

Şimdi;

*kan yenilir mi/nasıl yenilir yani sonradan zehirlenmelere yol açabilitesi vardır die bi şüphem var.
    **yiyeniz var mı ..varsa tadı nasıldır?

***Kan ile yemek yapmak üçün tarif var mıdır? 

NoT: Çiğ kanın yenmesi veya içilmesinin zehirlenmelere yol açar die tahmin ediyorum, bahsini geçirdiğim pişirilecek vs vs metotlarla işlenecek olan kan.

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    günah

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

la  tam yemeğe  gidecktm bunu  okudm  içim kalktı  zaten  ii ce  vejeteryan  oldm  etli kanlı  konuşmayın yaw..

noel dayı okuma  böle kitaplar yahu

kitabın adı ne merak ettim ?

matematik24.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    Kandaki trombolisitler midede bir soruna yol acabilir diye dusunuyorum.Yani gotumden uydurmadımda bole bise duydum die hatırlıyorum..

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dina_Kaki
    Dina_Kaki's avatar
    Erkek
    ufakken çakıyla çok oynardık çok elimi kesmişimdir akan kanı emdiğimi bilirm:)tadı güzel değil pek tarif edemem dostum:)bi zararı olamdı biraz pskopatlaştık o kadar:)

Ve blok yapılan derslerin tek güzelliği, bir sigara daha içmeyip düşünebilmek seni..A.Redif YANKI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    kendi kanından bi zarar görmen anormal olurdu zaten =)

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek
    kan yenilmez icilir..tadını sizde cok iyi biliyosunuzdur hic mi dudagınız kanamadı hicmi dişiniz kanamadı??Dadı bıraz garip icmeye degmez yani..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek

Kan yenmez

Dolayısıyla bu cevap nasıl yenilir sorusunu direkt olarak iptal ettiği için bu soruya cevap ta vermeye gerek kalmaz..

Tadı nasıldır, ufakken akan kanımı emerdim.. Böyle demir pasına benzer bi tadı vardır..

yıkılma sakın !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    hoca kan içilmez yenilir ..içersen zehirlenirsin kanımca _/hayvan kanından bahsediyoruz..
    kan zaten çok kısa bi sürede pıhtılaşıyo ..ondan sora onu pişirip yemekten bahsediyoruz..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek
    cok asiri tuzlu ve eksi

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    yediğini vrsayarak soruyorum :),
    nasıl yedin pişirerek mi?
    yoksa sadece pıhtının tadına mı baktın dilinle?

Toplam Hit: 6772 Toplam Mesaj: 49