folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kan Yenilir Mi?, Nasıl Yenilir?, Tadı Nasıldır?

Kan Yenilir Mi?, Nasıl Yenilir?, Tadı Nasıldır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek
    kan sitedigi kadar pıhtılassın sonucta sen onu kaynatarak sıvı hale getiriyosun ve sıvı seyler yenilmez...Sen Çorba yermisin içermisin??heleki corba tam anlamıyla sıvı bile degil biz genede çorba içmek olarak kullanıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lkereng
    lkereng's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bir insan midesi bulanmadan tam 3litre kanı içebilir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

SWAT bunu yazdı:
    -----------------------------
    kan sitedigi kadar pıhtılassın sonucta sen onu kaynatarak sıvı hale getiriyosun ve sıvı seyler yenilmez...Sen Çorba yermisin içermisin??heleki corba tam anlamıyla sıvı bile degil biz genede çorba içmek olarak kullanıyoruz..

ya hoca pıhtılaşma fiziksel hal değişimi deil, yapısı değişiyo malın, inat etme ..Allahım ya :D

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gecelerisarankorku
    gecelerisarankorku's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı:
    günah
    bunu neye dayarak yazıyorsun duvara deme ben yedir veye yenmez demiyorum ama kaynak gösterebilirmisin

Karayollarında degil senin kollarında ölmeyi tercih ederim!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FearLesTurK
    FearLesTurK's avatar
    Erkek
    Dina_Kaki bunu yazdı:
    ufakken çakıyla çok oynardık çok elimi kesmişimdir akan kanı emdiğimi bilirm:)tadı güzel değil pek tarif edemem dostum:)bi zararı olamdı biraz pskopatlaştık o kadar:)
    aynen :))

Zeki bir adam ahmaklar meclisinde çok kere ne söyleyeceğini şaşırır. Geri Geldim...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

lkereng53 bunu yazdı:
    bir insan midesi bulanmadan tam 3litre kanı içebilir

hoca bu bahsi geçen Hayvan ( büyük baş/küçük baş) kanını sek içmek mi? yoksa

hastahanelerde testler sonucu damardan insana verilen ünite kanlardan mı? 

Hayvan kanını sek içmekte bahsediyosan sanırım zehirlenme olacaktır sonucunda :| 

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    ya cvplara baktımda  sanki herkes biririni anlıor ama alakasız cvplar verıor alla allaaa:S

matematik24.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    arkadaslar kan pızırılınce ıcındekı suyun bır mıktarını kaybedeckdır bıre kanın pıhtılasma payını katın katılasacaktır o yuzden bence yenır. Gelelım zaralımı ınsan kanı olsa bılmeme derım ama hayvan kanında bır mıktar mıkrop ve hsatalık olabılcegını dusnursek cıg ıcılmesı zaralı olabılır. Trombosınlerden falan bahsetmıs bır arkadas bence bıraz sacma olmus sen onu dırek damardan almıyorsun mıdedndekı sındırım enzımlerıne (mıde asıdı vb gıbı) yolluyorsun damardan alsan baya sorun yasarsın. Tadına gelıne soyle kasaba gıt bol kanlı bır et al sanra cok az pısır kanı hala kalsın sadece rsngı bıraz dessın ye coook guzel oluyor!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lkereng
    lkereng's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

insan kendi kanını midesi bulanmadan 3 litre içebilir.Hayvanın kanı berki dna larda bozukluklara yol açabilir

mesela dişin kanıyor.tükürme

hele birde derste hoca mal mal konuşuyorken;

iyicene kanat dersin sonuna kadar ağzına biriktirip biriktirip yut.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

eyw cyrpt :), dediğin denenebilir ama ben saf/sadece kandan bahsediyordum

..önümüzdeki kurban bayramında deneyeceğim amK :|
    Böle olmuyo, deneyimli kimse yok sanırım :|

mantıklı cvp yazanda az.. o: 

Toplam Hit: 6779 Toplam Mesaj: 49