Kara Divan | İsrailin Şifresi | !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    din olmadan bayrak bayrak olmadan da din olmaz bana göre.

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Herkes İstediği zaman Müslüman olur , Ama Türk'lük ayrıdır doğuştan gelir kanımıza kodlanmıştır, islamiyetten öncede çok başarılı ve korku salan bir ırk'tık İslamiyetten Sonra'da , Irk,Kan..bunlar benim için önce gelir , Müslüman bir Türk veya Gayrimüslim bir Türk kesinlikle farksızdır...

dont think twice its all right
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    inSanDeiL bunu yazdı:
    -----------------------------

Elhamdülillah önce Müslümanım ve ardından cihan'a hükmetmi$ ırk olan Türk`üm.ßurada anlatılanlar ara$tırmalarım sonucu öqrendiklerim arasındaki ßo$luklara ßire ßir uyuyor.ßu ßenim zihnim ve neyle dolduracaqıma karı$ma cüretinde ßulunman ßeni hayrete dü$ürdü.ßırakta ßuna ßen karar veriyim ve qünü qeLdiqinde fantazi mi qercekmi kim neyi neyle doldurduqunu qörelim.

Türkiyedeyiz ve ßu topraklar ßizim.Fakat size Fatih Sultan Mermed han ın İstanßulu fethetmeden önceki ßir alim kimse ile diyaloqunu aksetmek istiyorum.

Fatih Sultan Mehmet han qünlerden bir qün ßir alim kimseye qider(ismini hatırlamıyorum).O kimseye sorar '' Ey alim insan ßiz ßu İstanbulu kefereden alacakmıyız ? ''Alim zaat cevap verir '' Alacaksınız sultanım ''Sultan ;'' Peki ßiz ßu toprakları aldıktan sonra kefere ßizden qeri alacakmı ? ''Alim zaat tekrar cevap verir '' Sava$ yoluyla ßizden kimse alamayacak ama ßiz satacagız '' der.

ßu hikayeye de ßurada rastlamı$tım.Sanırım ßir siyaset konusu idi.

ßilqinize..
    -----------------------------

Türküm diyorsun ama öyle görünüyor ki kendimize ait bir dile sahip olduğumuzdan ve latin alfabesini kullandığımızdan bihabersin.

Zimbabwe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    arkadaşın eski nicki azapp.bu yazı tipi sebebinden banlanmıştı ama hala değişen bişe yok :)

... sorcerer & musket ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metar
    metar's avatar
    Erkek

Kendisini rahmetle andığım sayın ALPARSLAN TÜRKEŞİN de dediği gibi;

TANRI MÜSLÜMAN TÜRKÜ KORUSUN.

veya

Sayın H.NİHAL ATSIZIN da dediği gibi;

TANRI TÜRKÜ KORUSUN.

Bu millet ikisinide benimsedi, yani önemli olan bizim kendi benliğimizi bilmemiz, unutmayalım ki müslüman olmayan

TÜRK kardeşlerimizde vardır.

ben mevlana değilim, adam ol öyle gel.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hardline
    Hardline's avatar
    Erkek

Sildim gitti..

....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    hojam sallamasyon bilgileri geride bırak. anadoluya 5 milyon çadır göçmüştür. ayrıca buyuk hun hukumdarı modu(metehan) nun genlerine bizzat türkiye türklerinde rastlanmıştır. m.ö 209da tahta gecmis m.ö 174 de olmus birisinden yani 2181 yıl once ölmüş bir insandan bahsediyoruz. nezaman burda boyle abuk sabuk seyler okusam sinir katsayılarım tavan yapıyo. gotunuzden element uydurmayın. konuya donersek o şahısların yazacagı kitap olsa olsa 0-7 yas için boyama kitabı olur.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    Hepimiz Türküz ve Müslümanız ama bana göre önce Müslümanız.

işte öyle
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hardline
    Hardline's avatar
    Erkek

Sildim gitti..

....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    olay kan haritasında bitmio ..kalpte akılda bitio şehitlerin kanında bitio ..

http://twitter.com/#!/yasiinergul
Toplam Hit: 4863 Toplam Mesaj: 21