Karanlık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    yükseklik bendede var. bi de abi ben böle sessiz ortamda kalp atışımı duyunca tırsıyorum duracak gibi geliyor bana :S

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RIPER
    RIPER's avatar
    Erkek
    Bende tam tersine aydınlıktan rahatsız olurum.Odamda hiçbir zaman ampul lamba vs. takılı olmadı.Karanlıkta huzur buluyorum rahatlıyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSaYaNHoRtLaK
    YaSaYaNHoRtLaK's avatar
    Dişi
    sessizlikte sesler duyuyorum korkmuyorum, yanımda nefes alma sesleri duyuyorum korkmuyorum, yanımdan geçen bişey görüyorum yine korkmuyorum korkmak acizliktir acizlikten allaha sığınırım isteyen inanmasın ama gerçektende benim başıma musallat olanlar var anlayan anladı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RIPER
    RIPER's avatar
    Erkek
    Korkmak doğal savunma mekanizmasıdır acizlik değil.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angina
    angina's avatar
    Dişi

yukseklikten cok korkarım bende bide asansore binemiorum kucukken 3 kere asonsorle dustum simdi ne kadar merdiven warsa cıkıorum saglıklı bir hayat:):)

korkularımı yenmek istiyorum ama bilmiyorum psikologa bile gittim bi faydası olmadı:S

you"ll be the death of me bury it/i won"t let you bury/i won"t let you smother it/i won"t let you murder it
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Korkularini yenmek icin Astral Seyahat'a cikacan hoca...arastir derim :) cok zevkli birsey ,mesela ben bu barajlarin kapaklari varya acarsin su gelir birden...onlardan urperirdim bugun gectim barajin karsisina ,actim kapaklari su manyak derecede geliyor :) tabi ben miami sahillerinde gibi yuzuyorum :) ...simdi bu ne diyor diyeceksiniz Astral i arastirin anlarsiniz. :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Astral kasar amk ..ben denemiştim ..dötü kaybetmiştim ..karın ağrısı olayınıda fazla odaklanmayın ..yoghsa uyanınca harbiden ..bağırsakların düğümlenmiş gibi ağrıdan kıvrım kıvrım kıvranırsınız! .ben kıvranmıştım en azından :s

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek
    compu hoca ya dönemezsem :D

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek
    onceden bende kalp atısımdan korkardım..ama suan Allahtan baska kimseden korkmuoyrum dese yeridir... ayrıca bu astral sey isi hosuma gitti tam anlamadım ama bi arastırayım bakalım : )

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Kahraman bunu yazdı:
    -----------------------------
    compu hoca ya dönemezsem :D
    -----------------------------
    Haci donememe olayi hurafeden baska birsey degil :) 100de 100 donersin...zaten donmek kolay cikmak zor :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 4058 Toplam Mesaj: 36