Karanlık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------
    Koka isi bilmiyorsun ,kufur edecegine,sirtina mesaj falan yaptir ,bosuna gelmiyor ise yarasin :)
    zuhauha bidakine denicem :D

... sorcerer & musket ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    şalterler atsa karanlık içinde kalayım korkmam, bilerek çatıya çıkayım yüksektende korkmam ama ani olan herşeyden korkarım
    tıkırtıda zıplarım gölgede zıplarım avize sallanınca zıplarım (depremden) en komiğide geçen gün arkadaşla otururken kolum çekmecenin açma şeysine çarptı ordan tıkırt diye bi ses geldi elektronik ark oldu sandım olduğum yerden zıpladım arkadaşım deli sandı herhalde bakışı değişti :) okulda uygulamada birçok devreyi patlattığım için zaman zaman hayali patlamalar görebiliyorum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

bende de küçükken  acaip karanlık korkusu vardı .

bi akşam bizimkiler tv izlerken ben tuvalete gittim,işimi gördüm çıkacaktım ki bi baktım heryer karanlık.

1 saat falan tuvaletten çıkamadım korkudan sonra annem geldi açtı kapıyı olum napıyon sen bi saattir falan dedi,ve beni annem kurtardı:))

o karanlık korkusunu yendim  ama nası yendim bi türlü hatırlayamıyom.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek
    ben karanlıkta oturayım birşey beni ziliyormuş gibi rahatsız olurum ani olan herşeyden korkuyorum aranızda pisikriyatri varmı söyleye bilirmi nedenini

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    G-Turk bunu yazdı:

Son günlerde Tahribat.com'da Ayna üzerine cok deginiliyor. Okuyan azda olsa ürperiyor sanirim.

Ama sanirim bütün korkunun basi karanligin ta kendisi (gibi - bana göre).

Sizin bu konu hakkinda yorumlarinizi merak ettigim icin actim bu konuyu. Insanlarin korkusu gercekten nasil olusur? Karanlik? Psikolojik? Yoksa gercekten aramizda yaratik falan görenlermi var. Basinizdan gecen gizemli olaylari anlatin.

yanlış hatırlamıosam bi ayna konusuda sen açmıştın hala bitmedi dimi ayna takıntınızz. nese gellelim soruna ben karanlığı ve sessizliği çok severim bu çoğu insanı ürpertir aslında. aslına bakarsan psikoloji ve beyin olayı beynine neyi inandırırsan onu yapabilirsin. NOT : b.kunu çıkarmamak kaydıyla...

Living Death
Toplam Hit: 4057 Toplam Mesaj: 36