Kardeş Payı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in yeni dizisi.

Star Tv de fragmanı dönmeye başladı bi kaç gündür görüyorum, baya bomba bişeye benziyo.

zaten ikisi varsa dizi izlenir :)

http://www.youtube.com/watch?v=C8waMckszhs

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

eskiden sevmiyordum ama filmlerinden sonra sevmeye başladım bende :)

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

ekip aynı ekip ama islenir vesselam :D

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Abi anlamıyorum vallahi bendemi bir gariplik var ne bu adamlar ne şu 3 adam mıdır nedir ne ata demirer ne şahan gökbakar adamları 10 saat izletin yüzümde tebessüm bile oluşmuyor . Oyunculuk desen oyunculuk değil komedyenlik desen komedyenlik değil.

Geçen gün arkadaşlar kopuyor falan bir fragmandaki şarkıya entarisi dım dım yar diye saçma salak bişey öle bi sinirlendimki yanımda olsa kafayı koyardım oynayanada söyleyenede ayar oldum.

Sanırım bende sıkıntı var :/ çevremde benim gibi beğenmeyen birkaç kişi var yüzde 90 çok seviyor bunları

www.kriptopedi.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

Entarisi dım dım yar düğün dernek filmine özgü değil orjinalinde var olan bir türküdür.Bende inanmadım ama anneme sordum sivas ta çokça söylenen bir türküymüş :)

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

@easx

peki sen nelere guluyorsun marjinal cocuk?

Anarsistherif...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    mRBerkay bunu yazdı

eskiden sevmiyordum ama filmlerinden sonra sevmeye başladım bende :)

önceden iyilerdi filmleri bok gibiydi hocam nasıl iş seninki :)

easx hocam cidden neye gülüyon sen çok sağlam espriler dönüyodu işler güçlerde. ata demirer iyidir, 3 adamda da ibrahim iyi diğerleri fos. tabi o da sürekli espri yapmak için arada saçmalıyo ama iyi şeyler de yapıyo arada, zaten hiç bi komedyenin her söylediğine gülünmüyo

test 1 2
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

Abi anlamıyorum vallahi bendemi bir gariplik var ne bu adamlar ne şu 3 adam mıdır nedir ne ata demirer ne şahan gökbakar adamları 10 saat izletin yüzümde tebessüm bile oluşmuyor . Oyunculuk desen oyunculuk değil komedyenlik desen komedyenlik değil.

Geçen gün arkadaşlar kopuyor falan bir fragmandaki şarkıya entarisi dım dım yar diye saçma salak bişey öle bi sinirlendimki yanımda olsa kafayı koyardım oynayanada söyleyenede ayar oldum.

Sanırım bende sıkıntı var :/ çevremde benim gibi beğenmeyen birkaç kişi var yüzde 90 çok seviyor bunları

Public etmek istemezdim ama , senin psikolojik sorunların var, ve sanırım dışarı çıkmayan birisin.
    biraz aktif ol , dışarı çık , insan gör .. sora geçer.. 

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

adam aklımdan gecenleri yazmış valla

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

star tvde yayınlanacaksa max 10 bölüm.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elnino
    elnino's avatar
    Erkek

kesin izlerim zaten ülkede kaç tane sağlam dizi varki 1 bilemedin iki gerisi aldatmaca 

http://bunuyaz.blogspot.com.tr/
Toplam Hit: 3877 Toplam Mesaj: 33