folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kardeşlik Zamanı - Yardım Kampanyası

Kardeşlik Zamanı - Yardım Kampanyası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

Biz ümmetiz??? Biz Türküz kardeş, suriyeliler bizi de sike sike çoğaltacak bu gidişle zaten..

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek

Din kardeşimiz denilen insanlar bu zamana kadar kime yardımda bulunmuş ? Araplar kimlere destek oldu ? Farslar kimlere destek oldu ? Osmanlı zamanında kimler ihanet etti bizlere ? Kimler yanımızdaydı ? Bunları düşünerek hareket edin saygı değer müridler. Ben de Müslümanım ama ihanet edene merhamet ettiğimizden bu durumdayız bunun farkında olmalısınız. Siz Suriye'ye mülteci olarak gittiğinizi düşünün eğer gerçekten yardım edeceklerini düşünüyorsanız ütopyada yaşıyorsunuz demektir. Bu zamana kadar başkaları yüzünden kandaşlarımızı hep üzdük, kırdık.  Varsa ırkdaşımıza yardım elimden ne gelirse yaparım, artık din kardeşliğinin bize zarar verdiğini Hristiyanlardan çok Müslümanlardan zarar gördüğümüzü anlamamız gerekiyor

Bir cinayet işleniyorsa tek suçlu katil değildir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mihni
    mihni's avatar
    Erkek

“Müslüman müslümanın kardeşidir. Ona zulmetmez, onu (zalimlere de) teslim etmez. Kim, din kardeşinin bir ihtiyacını giderirse, Allah da onun ihtiyacını giderir…” (Buhârî, “Mezâlim”, 3; “İkrah”,7; Müslim, “Birr”, 58;Tirmizî, “Hudud”,3.)

Böyle bir hadisin olduğunu bilen ve halep'in masum müslüman halkına kardeşim değil, hristiyanlardan zarar görmedim diyen tahribat üyeleri var.

Dinini öğren, burda yazdığın yalan dünyanın cümleleri ahirette karşına çıktığın da seni zor durumda bırakmasın.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

suriyeye sms ile yardım 10 tl

adore kedi evi 10 tl

https://www.adoremobilya.com/kedi-evi

tercih sizin

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    mihni bunu yazdı

“Müslüman müslümanın kardeşidir. Ona zulmetmez, onu (zalimlere de) teslim etmez. Kim, din kardeşinin bir ihtiyacını giderirse, Allah da onun ihtiyacını giderir…” (Buhârî, “Mezâlim”, 3; “İkrah”,7; Müslim, “Birr”, 58;Tirmizî, “Hudud”,3.)

Böyle bir hadisin olduğunu bilen ve halep'in masum müslüman halkına kardeşim değil, hristiyanlardan zarar görmedim diyen tahribat üyeleri var.

Dinini öğren, burda yazdığın yalan dünyanın cümleleri ahirette karşına çıktığın da seni zor durumda bırakmasın.

Doğu Türkistan a kaç lira yardım yaptın bu güne kadar hocam bi dekont yollar mısın?

Ne Mutlu Türk Doğana..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    mihni bunu yazdı
    Nvidia bunu yazdı
    Baturay_Turkmen bunu yazdı

Halep de kardeşim yok ki..

+1

Müslüman değilmisiniz kardeş.

velheyki değilim napacaksın hoşgörü dini olan İslam adını kullanıp ötekileştirip, çemkirecek misin? Halepte kardeşimiz yok bizim kardeşlerimiz Musul' da Kerkük' te İstanbul' da Antalya' da Bakü' de. Din milliyetçisi değil, ırk milliyetçisiyiz demek ki. 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek
    mihni bunu yazdı

Desene hiçbir Arap Müslüman değil o zaman. Önce Müslüman kelimesinin ilk harfini büyük yazıp saygı göster sonra başkalarının dini değerlerine laf et. Var mı Birleşik Arap Emirliklerinden yardım eden ? Belki de onlar da Müslüman değildir. Türkmenlere kaç kere yardım ettin ? Bu zamana kadar MÜSLÜMAN TÜRK kardeşlerine ne yaptın ? 

Müslümanlık taslayıp kumar oynamak sevdaya dahil mi ? http://www.tahribat.com/forum/iddaa-genel-konu-223085/12#msg2783785 

Bu arada faiz de haram varsa faizde paran hatırlatayım google'dan hadis yazıp buraya kopyalama ile MÜSLÜMAN olunmuyor neticede. Eleştireceğin konularda kendin yetkin değilsen en fazla güldürürsün karşındakini

JpnTr tarafından 13/Ara/16 14:44 tarihinde düzenlenmiştir

Bir cinayet işleniyorsa tek suçlu katil değildir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek
    mihni bunu yazdı

COOL STORY HOCAM

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bize gelince kimse Türkiye diye bir kardeşi olduğunu hatırlamıyor bu Müslümanlığı kardeşliği tek biz mi biliyoruz arkadaşın dediği gibi Kıbrıs'ı kimse tanımadı 

boşver gerek Yok bence benim Arap kardeşim olamaz

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mihni bunu yazdı
    Nvidia bunu yazdı
    Baturay_Turkmen bunu yazdı

Halep de kardeşim yok ki..

+1

Müslüman değilmisiniz kardeş.

Degilim kardes. İyiki degilim

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
Toplam Hit: 7278 Toplam Mesaj: 70
yardım