folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Karga Arıyorum (Beslemek İçin)

Karga Arıyorum (Beslemek İçin)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VatanisTurK
    VatanisTurK's avatar
    Erkek
    ajdar  :D

Devlet-i Osman-i Ali"de terfi"i temayuzilim irfan-i ile olmaz ya olacak kuvvetli iltimas ya olacak medeni haz ya da olacak delikle temas. ---- Millet Kadınla ilgili konu acıyor biz açınca siliniyor alın url:moderatör silmeye alısık onca konu oluyor kadınlarla ilgili küfürler yazılıyor bız acınca anlaşılmadan sılınıyor örnegın su url"deki söz http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=S%F6zler&folderid=42998 amı olanın ımanı olmaz sözü kim için söylenmiş söylesenize amk hadi ? benım konuma gelip öyle böyle demesini bılyordunuz ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

tahribat ta normal insan arayışına geçmeye karar verdim aq herkezmi manyak olur ya bi ara antikky de yılan besliodu. holy desen baykuş besliodu, benim kedim köpeğim balığım kuşum horoz um ördeğim, tavşanım hepsi vardı besledim alayını sıkılınca attım hepsini:D sıqılıon yani bi süre sora.. bakmak zor gelio abuk subuk sesler çıkarıo ortalığın içine edio

hatta hiç unutmam ilkokul yıllarımda beş tane civciv aldık 3 ü öldü biri de gebermek üzere onuda 5. kattan aşaa attık öldü ( yazık can çekişmesin boşuna die ( intihar süsüde cabası :Pp )

sora geri kalan bitane büyüdü kocaman horoz oldu onuda kestik yedik

sora bağda yeşil başlı ördek yyakaladım salak hayvanı eve getirdim uçmasın die kanatlarını yoldum ama öldü:D ölüolar yani boşver kasma bünyeni nası olsa ölcek üzülcen sora fln yani sen üzülürsün gibime gelio ben hiç takmıodum ölünce tepkim " buda öldü aq " oluodu:D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    Ben peygamber devesi besledim çok hoşuma gidiyolar ya ama türkiyede bulunanlar çok küçükler ya bunların büyükleri varmış inş yurt dışından bulup getirtcem

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    hacı kadıköyde acayip kargalar var tavuk gibi kocaman. adamın üstüne yürüyolar bu istanbul kargaları adamı yer be

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    nickimyok bunu yazdı:
    -----------------------------

tahribat ta normal insan arayışına geçmeye karar verdim aq herkezmi manyak olur ya bi ara antikky de yılan besliodu. holy desen baykuş besliodu, benim kedim köpeğim balığım kuşum horoz um ördeğim, tavşanım hepsi vardı besledim alayını sıkılınca attım hepsini:D sıqılıon yani bi süre sora.. bakmak zor gelio abuk subuk sesler çıkarıo ortalığın içine edio

hatta hiç unutmam ilkokul yıllarımda beş tane civciv aldık 3 ü öldü biri de gebermek üzere onuda 5. kattan aşaa attık öldü ( yazık can çekişmesin boşuna die ( intihar süsüde cabası :Pp )

sora geri kalan bitane büyüdü kocaman horoz oldu onuda kestik yedik

sora bağda yeşil başlı ördek yyakaladım salak hayvanı eve getirdim uçmasın die kanatlarını yoldum ama öldü:D ölüolar yani boşver kasma bünyeni nası olsa ölcek üzülcen sora fln yani sen üzülürsün gibime gelio ben hiç takmıodum ölünce tepkim " buda öldü aq " oluodu:D

-----------------------------

Ben peygamber devesi besledim çok hoşuma gidiyolar ya ama türkiyede bulunanlar çok küçükler ya bunların büyükleri varmış inş yurt dışından bulup getirtcem

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek
    Besla Kargayı Oysun Gozunu.!

Yaşam ve Ölüm arasındaki ince çizgide alırken nefes bazen mutlu bazen mutsuz herkes...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    Besleyin besleyin Güzeldir hayvan beslemek dost olurlar size :) sen konusursun o dinler xD

....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek

eleman accayip akıllı hayvanlarmış a.q televizyona çıkmıştı adam  biri eğitmiş rakı fln içiyodu ben bile özenmiştim alcaksan al a.q karşılıklı çekersiniz

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek
    ya bende kaç yıldır yılan istiodum bakımı nası zormu besleyen varmı gece hepimizi öldürür mü ? birisi bilgi versn ya :D

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    sabah bi başlar ötmeye sker beynini

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
Toplam Hit: 11854 Toplam Mesaj: 61