Karşı Pc Nin Windows TELNET Yönetme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Tekrar özür dilerim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

karşı tarafın kullanıcı adı ve şifresini bilmen gerek hocam karşıdaki pc hangi sistemi kullanıyor karşı tarafın kullanıcı adı şifresini bildikten sonra telnet kullanmana gerek zaten yok başka yollar denersin telnet protokolü pek kullanılmıyor ben en son exchange smtp mail gönderimini sınamak için kullanmıştım 

ayrıca karşı tarafın telnet protokülünü destekliyor mu desteklemiyor portu açık mı değil mi  bunu bilmen gerek  vs vs 

sen nereye ne yapmak sitediğini daha detaylı yaz hoca buraya 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Hepsini biliyorum benim aklıma gelen yol telnet ti senin bildiğin daha iyi yollar varsa anlatırsan sevinirim hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Aress bunu yazdı

Hepsini biliyorum benim aklıma gelen yol telnet ti senin bildiğin daha iyi yollar varsa anlatırsan sevinirim hocam

bir önceki mesajımın son cümlesinde yazdığımı oku hocam 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Hedefimdeki bilgisarın dosyalarını kendime bilgisayarıma indirmeyi istiyorum

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    ValentinoRossi bunu yazdı

Ben farkli bi konuya deginmek istiyorum. Basligi acan arkadas Türkce kurallarini bilmiyomusun? Artik burda görüyorum hep. Pc nedir ya? Yaz bari Bs. Ayrica Nin yazmak nasil bi ek ayirmaktir. Hem noktalama isareti yok hem de bi de bas harfi büyük. Bu konularda hassas olalim rica ediyorum

hacı senin telefonda türkçe karaktet yok mu?

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Ben farkli bi konuya deginmek istiyorum. Basligi acan arkadas Türkce kurallarini bilmiyomusun? Artik burda görüyorum hep. Pc nedir ya? Yaz bari Bs. Ayrica Nin yazmak nasil bi ek ayirmaktir. Hem noktalama isareti yok hem de bi de bas harfi büyük. Bu konularda hassas olalim rica ediyorum

bs nedir lan ?

dil fetişisti olmayın abi bu kadar.

bırakın kalsınlar orjinal dillerinde vallahi öyle daha iyi.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    angelofhope bunu yazdı
    x-files bunu yazdı

bs nedir lan ?

dil fetişisti olmayın abi bu kadar.

bırakın kalsınlar orjinal dillerinde vallahi öyle daha iyi.

Konunun bilgisayarla ilgili olduğunu bilmesem BS kısaltmasının bilgisayar olduğunu 5-6 saniye sonra çözerdim hocam.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
Toplam Hit: 2708 Toplam Mesaj: 39