folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Karton Bardak Üretimi Yapan Varmı ?

Karton Bardak Üretimi Yapan Varmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Arkadaşlar karton bardak üretimi yapan mürid müride varmı aramızda ? Yada çevresinde üretim yapan tanıdığı filan olan ?

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

hocam bi arakdasim modern karton falan gibi bisiler yapiordu yani alim isi falansa sorabilirim ole bisi varmi

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

Ayrıntıya girmemişsin sakıncası yoksa soracağım yüklü miktarda mı ihtiyacın var özel imalat bir şey mi istiyorsun?

tahribat.com a can feda
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Üstad şöyle açıklayım size o halde, ilk başta aracılık yaparak pazar araştırması yapmak istiyorum. Yani önce bana bayisiymişim gibi fiyat versin ben pazarlayım aradaki kâra bakayım. Bir süre sonrada üretimine geçmeyi düşünüyorum. Yani ayda 1.500.000 - 2.000.000 7 OZ bardağın üretim maliyeti nedir(bardak başı maliyeti) piyasada ki satış fiyatı nedir bilgi edinmek istiyorum.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    circassian
    circassian's avatar
    Erkek

bir arkadaşım bardak değilde evde paketleme düşünüyordu böyle şeyler kazandırıyor sanırım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

tanidigim var. konu neydi yardimci olabilecegim bir sey ise kendisine ileteyim.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

çok yakın tanıdık var.

öncelik hangi şehirde yapıcaksın.

bir tasarım olacakmı,resim yazı felan vs. 

hangi kalitede olacak. bunları yaz bende bi fiyat edineyim.

imzayı bıraktım basıyorum artık
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

yıldız kare vs gibi şekiller yerine, tek renk belirlenen logo basımı olacak, yada direk belirlenen bi tasarım baskı olabilir. Şehir ise Kayseri ve/veya Uşak. Kaliteleri hakkında bilgim yok pek açıkcası. Benim öğrenmek istediğim şey aslında şu, 1.500.000 - 3.000.000 üreten bir tesis, bardağın tanesini kaç krş a mâl ediyorlar

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Parayı yatırmak ve kısa zamanda geri dönüş alıp kar etmek için bence hiç de riskli olmayacak bir yönterm. Umarım planladığınızdan daha da getirisi olur. Ben öyle olacağını düşünüyorum.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

http://www.izlesene.com/video/aycup-karton-bardak-uretim-asamasindan-bir-bolum/7518596

http://www.zambakkagit.com.tr/kagit-bardak-makinasi.html

buyur hocam sunlari bi izle ayrica fiyat konusu ile ilgili ayrintili hesap cikarman lazim elektrigi suyu yapistiricisi personeli bakim masraflari bunlarin hesabini yapan birini bulman lazim ancak ozaman cikar bu bardagin fiyati.

delimiyim ben?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

Maliyet cikartip sonra omaliyetln ustune %10 koyar satarim diye dusunuyorsun  ama yemez kardesim o is. Bu isi yapan sadece pardak yapip satmaz en az  10-15 ceslit mal yapar atiyorum bardakdan az kazanir baskaseyden cok kazanir.sen bu gun imalat fiyatina alirsin mali ama yari  bir gun piyasada yari fiyatina bulursun sasirirsin bu fiyata maliyeti kurtarmaz dersin. Piyasada paracevirende cok var imalatcidan cekle mali atiyorum 10 kurusa alir piyasaya  nakit 8 kurusa satar gene zararedersin. Sen bardagin maliyetinden cok  bu  ise kac para sermaye ayirabilirim diye dusun. Sermayeye gore piyasa olusur en azindan istanbulda  boyle 

İ

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
Toplam Hit: 7648 Toplam Mesaj: 24