folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kas Ağrısı - Vücutçulara Soru

Kas Ağrısı - Vücutçulara Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

Hocalar bu vücut geliştirme sonrası kas ağrısı ilaçsız doğal yöntemlerle nasıl geçer? Bir an önce geçsin istiyorum ama bende 4-5 gün sürüyor, bu kadar uzun sürmesi normal mi?

enjoy i'm vaccinated
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

terin soğmadan sıcak duş + bengay

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dyrnade
    dyrnade's avatar
    Erkek

kaanilezayıflama blogunda bunla ılgılı bırseyler yazıordu.spor sonra protein tozu alınca sabaha birşeyi kalmamış uyunanınca.böyle kalmış aklımda yanlışta olabilir yanlış bilgilendirmeyim bir bak istersen bu yazdıgımı gorupta yorumlayanlarda olur.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

yeni başladıysan normal. birkaç hafta sonra 1 güne kadar iner ağrı süresi. çok zorlamadığın sürece tabi.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostok
    Lostok's avatar
    Erkek

hamlamadan dolayı olduğunda babam kaya tuzu sürüyor ağrılı bölgeye 5-10 dk bekliyor sonra sıcak duş

uygulama: tuz sıcak suyla ıslatılır vücuda sürülür su miktarı tuzun akmayacağı şekilde ayarlanır. işlem banyoda duşa hazır şekilde yapılır :))

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mramor
    mramor's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------

Antrenmandan hemen sonra duşa girme bence. Misal %100 bi çalışma olsun bittikten hemen sonra duşa girersen %50-60 ına kadar kaybedersin diyordu gittiğim spor salonundaki doktor takıntısı, Aradan 1 saate yakın zaman geçtikten sonra duşa girersen antrenmanın daha çok faydasını görürmüşsün.

Birde Turgay abiye katılıyorum. Yeni başladıysan ağrı olması gayet normal alıştıkça ağrılar azalacaktır. Tabi çok zorlamadıkca : )

Cagito ergo sum.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

MrAmor bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

Antrenmandan hemen sonra duşa girme bence. Misal %100 bi çalışma olsun bittikten hemen sonra duşa girersen %50-60 ına kadar kaybedersin diyordu gittiğim spor salonundaki doktor takıntısı, Aradan 1 saate yakın zaman geçtikten sonra duşa girersen antrenmanın daha çok faydasını görürmüşsün.

Birde Turgay abiye katılıyorum. Yeni başladıysan ağrı olması gayet normal alıştıkta ağrılar azalacaktır. Tabi çok zorlamadıkca : )

hadi ya kaslar sopunca daha kötü olmazmı?

araştırmak lazım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mramor
    mramor's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

MrAmor bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

Birde Turgay abiye katılıyorum. Yeni başladıysan ağrı olması gayet normal alıştıkta ağrılar azalacaktır. Tabi çok zorlamadıkca : )

hadi ya kaslar sopunca daha kötü olmazmı?

araştırmak lazım

konu hakkında tam bi bilgim yok gittiğim zaman demişti bende şaşırmıştım, aklıma geldi konuyu görünce yazıyım dedim.

tabi araştırmak lazım

Cagito ergo sum.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

Fatih bunu yazdı:

Hocalar bu vücut geliştirme sonrası kas ağrısı ilaçsız doğal yöntemlerle nasıl geçer? Bir an önce geçsin istiyorum ama bende 4-5 gün sürüyor, bu kadar uzun sürmesi normal mi?

ilk günse fazla zorlamamalı en fazla 3-5 gündede geçmesi gerek kendiliğinden

sonraki çalışmalardada bilinçsiz çalışmadan,aşırı zorlamaktan,ısınmadan aniden yüklenme

v.s sebepler ...............

mademki türksün systeme göster ürksün
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

Son 1,5 aydır 6 seferdir yapıyorum, olabildiğince ısınma hareketleri yaptığım halde çoğunlukla 1 haftaya kadar geçmeyen ağrılar oluyor . Bir de ağrıyı ortadan kaldırırsam gelişmeyi de durdururum gibi bir inanç oluştu bende, sanki yaptığı gün değil de ağrıyı hissettiğim ileriki günlerde gelişiyor gibi. Ama ağrı yüzünden de 1 haftaya yakın ara veriyorum süreklilik kalmıyor.

enjoy i'm vaccinated
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

düzgün yapılan bir masajla sürülmüş kas gevşeticisi

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
Toplam Hit: 3313 Toplam Mesaj: 22