folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Kayıt Olunmayan Üniversiteye 1 Sene Sonra Gitmek

Kayıt Olunmayan Üniversiteye 1 Sene Sonra Gitmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SENAR1ST
    SENAR1ST's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar geçen sene bir bölüm kazandım ama kayıt yaptırmamıştım. Bu sene o bölüme gitmek istiyorum. İş işten geçti mi yoksa böyle bir hakkım var mı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Edit :Yanlış bilgi olmasin hocam

Atakan tarafından 21/Haz/18 00:53 tarihinde düzenlenmiştir

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

Yeni çıkan af a göre kayıt yaptırabilirsin. Tarihleri bi kontrol et. 

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek

http://www.mersin.edu.tr/haberler/346855/7143-sayili-af-kanunundan-yararlanacak-ogrencilerimizin-dikkatine

## sen istiyor duj verecek yüz daha
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

2012 yılında dgs ile İstanbul Aydın üniversitesi istatistik bölümünü %50 bursla kazanmıştım daha sonra bende kayıt olmadım bu da geçerli sanırım okuduğum kadarıyla. Eğer böyleyse tekrar kayıt olup farklı bölüme geçme ihtimalim nedir mesela bilg. Müh. Gibi 1 dönem istatistik okuyup diğer bölüme geçebilir miyim ?

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Olmaz. Senin okula önce bir kaydın olması gerekli. Okulun envanter sistemine işlemen ve okulun numarası olması gerekli. Yazdığından anldığım kadarıyla ÖSYM Üniversite sonuçları açıklandı ve okul ismi çıktı sende gidip kayıt yaptırmadın.
    Örnek: Ev çıktı sana sende banane lan evden dedin tapu işlemlerini yapmadın sonra ev benim arkadaş dedin sence olurmu :)

Makara bir yana AF çıkma sebebi üniversitelerin döner sermayelerinde vurgun var ve okullarda para kalmadı. Kayıt yaptırsaydın ve kaydını silseydin yada dondursaydın olurdu. 
    Dipnot: 3 Tane üniversite bıraktım. (Sarmadı ) Şimdi de 3 üniversite okuyorum ( 1 Uzaktan 1 .ikinci Üniversite 1. AÖF)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı

Olmaz. Senin okula önce bir kaydın olması gerekli. Okulun envanter sistemine işlemen ve okulun numarası olması gerekli. Yazdığından anldığım kadarıyla ÖSYM Üniversite sonuçları açıklandı ve okul ismi çıktı sende gidip kayıt yaptırmadın.
    Örnek: Ev çıktı sana sende banane lan evden dedin tapu işlemlerini yapmadın sonra ev benim arkadaş dedin sence olurmu :)

Makara bir yana AF çıkma sebebi üniversitelerin döner sermayelerinde vurgun var ve okullarda para kalmadı. Kayıt yaptırsaydın ve kaydını silseydin yada dondursaydın olurdu. 
    Dipnot: 3 Tane üniversite bıraktım. (Sarmadı ) Şimdi de 3 üniversite okuyorum ( 1 Uzaktan 1 .ikinci Üniversite 1. AÖF)

Hocam ben zaten direkt geçmek istemiyorum önce 1 dönem veya 1 yıl okuyup öyle geçebilir miyim diyorum 

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
    EmQceR bunu yazdı
    frekaze bunu yazdı

Hocam ben zaten direkt geçmek istemiyorum önce 1 dönem veya 1 yıl okuyup öyle geçebilir miyim diyorum 

Arayıp görüştüm şöyle bir piyango vurdur. İstatistik bölümü kapandığı için aynı puan türünde bir bölüme girebiliyorum. Bilg. Müh. De oluyor bakalım hayırlısı olsun 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Şimdi bende aöf işletme kazanmışım 2010 yılında ama kayıt yaptırmamışım. Şimdi yapabiliyor muyum :D

Titanyumun gücü adına!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

öyle bir dünya yok yok yoook şarkısı geldi aklıma lçasjdflkajsd Hocam rizörvıd şeklinde çalışmıyorlar :) 

next next next install
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı

Şimdi bende aöf işletme kazanmışım 2010 yılında ama kayıt yaptırmamışım. Şimdi yapabiliyor muyum :D

Yaparsın hocam 

Toplam Hit: 1733 Toplam Mesaj: 18
kayıt olunmayan üniversiteye 1 sene sonra gitmek