Kayitli Mürid Sayısı:4 (Tbt)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek

Abi ss zaten eski. Pc'de takılıyordum bide bunu gördüm..Konu ilk gördüğümde açacaktım.Unutmuşum açim dedim :D:DGüme gitmesin :D:DD:

Ama bi ara tırsım :D:DBakıyom ohaa hit yerinde sağlam 17.000.000...Üye sayısı 4 ... vesayre vesayra

Vel hasıl bu tariqat portalı her şeyi yapar:Gördüğünüz hiç bir şeye ilginç bakmayın..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    resim ölmüş ;)

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    JordanoR bunu yazdı:
    -----------------------------

shockman bunu yazdı:
    Evet bazan ilginçlikler olmuyor değil, Geçenlerde bir hafta felan ya var ya yok, Gece sanırım 3 felan Tahribatta takılırım genelde zaten. Eski konularımı kurcalıyorum, bi baktım Bana ne desin beğenirsiniz, Bu Günlük Geçmiş Konularınızı yeterince Gezdiniz Teşekkür ederiz. Yahu Güleyimmi Gezemediğim diğer kısımlara bakamadığıma yanayımmı. Oluyo bazan Tuhaflıklar işte. :)

bu korumanın amacı nedir acaba ? :s

Bilemeyecem ama Sanırım Geçmiş konuları Kurcalamam, konusunda Eskilerden Konu Hortlatmamaya Yönelik Espiri karışık Rene Üstatın İlginç vede Güçlü Programlama sanatının bir Sonucu diyebilirim. Geçmiş Konuları Hortlatma tehlikesine karşı alınmış bir önlem Sanırım. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 2677 Toplam Mesaj: 14