folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kedi Kokusu Sorunsalı

Kedi Kokusu Sorunsalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

Herkese merhaba,

Binada bi o.ç karı var tek yaşıyor önce 1 kedi 1 köpek varken ev balkon camların önü kedi doldu 12-13 tane kedi var şimdi. Beni ilgilendiren kısım bu değil ne halt ediyosa etsin.

Karı pislik evin kapısının önünden geçerken kedi çişi kokusundan ağzını burnunu kapatmazsan kusarsın o derece ağır bi koku

Yazın binanın kapısı açıktı bi derece azalıyordu. Şimdi ise kapalı koku evlerin içine doluyor.

Geçen sene İlçe belediyesini ve Büyükşehir belediyesini aradım söyledim biz bişey yapamayız dediler sonra İlçe Zabıta gelip uyarmış ve bana sms geldi orman bakanlığına bildirebilirsiniz diye.

Karı kiracı fakat ev sahibi oç olduğu için karıyıda çıkarmıyor evden ki her türlü kiraya verilebilir bir ev

Neyse bu durumdan nasıl kurtulabiliriz nereye söylemek lazım napmak lazım fikirlerinizi bekliyorum

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

İnsan sağlığını tehlikeye atıyor diye şikayet etseniz. neticede kötü koku var diyorsun. amartman olarak imza toplayın 
    https://avukatcerenyanik.com/2021/08/14/kotu-koku-yayan-komsu-icin-hukuki-basvuru-yollari/#:~:text=Dava%20yolu%20dışında%20da%20kötü,şikayet%20hattına%20her%20zaman%20başvurabilirsiniz.

Yav he he
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Hocam,

Eminimki soylemissinizdir. Birkac kisi toplansaniz soyleseniz rahatsiz oldugunuzu veya deseniz ki bir yer bulalim oraya goturun kedileri diye. Bir iki amenna. Hayvanlarida severim de apartmanda ozellikle suru varsa sikintili olabiliyor. Eski isimde bir ablaya mal goturmustuk, kurulum falan yaptik. Iceride bayagi kedi vardi. O kadar agir bir koku vardiki kurulumu yaptik ciktik. Geri donene kadar otobanda arabanin camlari acikti hava alabilmek icin. Kac sene oldu hala unutmadim. Hayvanlari sevebilir abla ama insalarada saygili olmak zorunda.

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Alışan kediler kolay kolay bırakmıyor maalesef.Aynı olay benim de başımda vardı 1 tane elebşaı varmış onu başka yere götürdüm hiç birisi gelmez oldu.Aralarında kendini en cok acıtan kediyi al başka yere götür senin evin oradan azabilirler.Benim evin orda da 10 12 tane vardı hepsi 1 anda gitti :)

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

hacı abi tazyikli su sıkan bir su tabancası işini görür. bir kaç gün kedilere sık suyu. bir daha gelmezler... bizim arkadaşta şöyle bir sorun var. apartmanın altında bir köpek var. kedi görünce sabaha kadar havlıyor. e bir köpeği kovmak pek içine sinmeyince kedileri uzaklaştırmak amacıyla su tabancası ile su attık. bir hafta sonra kedilerin hepsi karşı kaldırımdan geçmeye başladı :) 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kiracıysa evden attırmak kolay. Apartman yöneticisi tüm dairelerden (tüm dairelerin atması şart değil çoğunluk sağlanırsa yeterli) karar defterine şikayetçi olduklarına dair imza alsın sonra kaymakamlığa şikayet etsin. Evi tahliye etmek zorunda. Toplum içinde yaşamayı bilmeyen gitsin köyünde yaşasın amk.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek

benzeri bi konu da bende var, mahalle arasi otoparkli bi binadayim. otoparkin girisindeki boslugu mahalledeki kediler umumi tuvalet olarak kullaniyor acaba oradan nasil bu heyvanoglu heyvanlari vazgecirebilirim?

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    dhmm bunu yazdı

Hocam,

Eminimki soylemissinizdir. Birkac kisi toplansaniz soyleseniz rahatsiz oldugunuzu veya deseniz ki bir yer bulalim oraya goturun kedileri diye. Bir iki amenna. Hayvanlarida severim de apartmanda ozellikle suru varsa sikintili olabiliyor. Eski isimde bir ablaya mal goturmustuk, kurulum falan yaptik. Iceride bayagi kedi vardi. O kadar agir bir koku vardiki kurulumu yaptik ciktik. Geri donene kadar otobanda arabanin camlari acikti hava alabilmek icin. Kac sene oldu hala unutmadim. Hayvanlari sevebilir abla ama insalarada saygili olmak zorunda.

hacı sen avrupada yaşaya yaşaya türkiyeyi unutmuşsun :D 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    iskeltan bunu yazdı

benzeri bi konu da bende var, mahalle arasi otoparkli bi binadayim. otoparkin girisindeki boslugu mahalledeki kediler umumi tuvalet olarak kullaniyor acaba oradan nasil bu heyvanoglu heyvanlari vazgecirebilirim?

Oraya çamaşır suyu dökebilirsin. Kediler nefret eder kokusundan daha gelmez. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebter
    ebter's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Kiracıysa evden attırmak kolay. Apartman yöneticisi tüm dairelerden (tüm dairelerin atması şart değil çoğunluk sağlanırsa yeterli) karar defterine şikayetçi olduklarına dair imza alsın sonra kaymakamlığa şikayet etsin. Evi tahliye etmek zorunda. Toplum içinde yaşamayı bilmeyen gitsin köyünde yaşasın amk.

bu yöntem uygulanabilir, bir tanıdığı bu şekilde siteden şutladılar işe yarıyor yani

//www.radyosu.org\\//Gerçek Yeraltı\\
Toplam Hit: 2013 Toplam Mesaj: 22
kedi kokusu