Kedi Maması Satan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

Önceden 15 kg ını 120 liraya aldığım kedi maması şuan en ucuz 210 lira olmuş neredeyse %100 zam yemiş. Ben de dedim madem sikiliyorum tbtden birilerine sikilem. 

https://www.hepsiburada.com/proline-cat-chicken-multi-colour-renkli-taneli-yetiskin-kedi-mamasi-15-kg-p-PTLIPRO04?magaza=Kirpipet&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.13.8

burada 202 tl. Daha uyguna satan var ise pm atabilirse sevinirim. Linki açamayanlar için mamanın adı,

Proline Cat Chicken Multi Colour Renkli Taneli Yetişkin Kedi Maması 15 Kg

Başka mama önerecekler için dipnot; benim kediler mafya gibi başka mama yemiyorlar bundan başkasını kullanamıyorum malesef :(

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Biz de proplan kısır alıyoruz 10 kiloluk. Varsa satan alabiliriz.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

150 tl geçmeyecek yenilebilir mama varsa bende bitince alabilirim. Sokakta hayvanlara dağıtıyorum. Bu aralar hepsi sümüklü çözemedim bu sorunu veterinersiz bir çözüm varsa bildiğiniz yazarsanız iyi olur.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

Önceden 15 kg ını 120 liraya aldığım kedi maması şuan en ucuz 210 lira olmuş neredeyse %100 zam yemiş. Ben de dedim madem sikiliyorum tbtden birilerine sikilem. 

https://www.hepsiburada.com/proline-cat-chicken-multi-colour-renkli-taneli-yetiskin-kedi-mamasi-15-kg-p-PTLIPRO04?magaza=Kirpipet&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.13.8

burada 202 tl. Daha uyguna satan var ise pm atabilirse sevinirim. Linki açamayanlar için mamanın adı,

Başka mama önerecekler için dipnot; benim kediler mafya gibi başka mama yemiyorlar bundan başkasını kullanamıyorum malesef :(

ben de proplan optstart tavukluya 1.5 kılosuna 110 a fılan alıyorum 

15 kg mama bayatlamıyor mu ? 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

osuruktan king köpek maması bile 120 tl olmuş. vitamini şusu busu 2 köpeğin aylık bakımı minimum 1000 tl şu anda.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

edit : DevilKing Yüksel 

dur şimdi etiket atıyorum isim farklı çıkıyor. 

tamam doğru @DevilKing ya da @DevilKingTR 

Freak tarafından 30/Haz/21 11:33 tarihinde düzenlenmiştir

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

sokak kedilerine ben mito alıyorum zaten öyle bir alıştılar ki başka bir şey yemiyorlar.

yağı tuzu bol tabi.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tahriford
    Tahriford's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

sokak kedilerine ben mito alıyorum zaten öyle bir alıştılar ki başka bir şey yemiyorlar.

yağı tuzu bol tabi.

Mito ben de alıyorum 15 kg . Piyasa felaket ,ucuz yerler varsa bilgisi olan paylaşsın.  

imza: ben
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı

paketi açınca ufak parçalara bölüp hava almayacak şekilde poşetliyorum abi öyle olunca sıkıntı olmuyor.

benim 2 kedi 1.5 kg mamayı 1 haftada bitiriyor. Cins kedisi olanlar yandı valla 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Cins kedi değilse hiç yüz vermeyin aç kalırsa mecbur kalıp yer. Kediler ufak çocuklar gibi yüz bulunca şımarıyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı

paketi açınca ufak parçalara bölüp hava almayacak şekilde poşetliyorum abi öyle olunca sıkıntı olmuyor.

benim 2 kedi 1.5 kg mamayı 1 haftada bitiriyor. Cins kedisi olanlar yandı valla 

valla benim  3 aylık habeş tipli tuxedo ama cıns kedılerı dusunemıyorum ; british skotish iran kedılerı vs alayında neredeyse böbrek yetmezliği diabet vs genetık hastalık gorulme oranı cok yuksek recetelı mama gırıyor orada devreye.  Çok skntı . 

sokak kedısı candır : )  . Benım kedı de cok mama yıyor 2 haftada 450 gram kadar aldı 1700 su anda . 

Ben önceeden temiz mamadan alıyordum kedı kopee mama ek olarak ta pankreas akcıger sebze bulgur vs kaynatıp verıyordum tamamlayıcı olarak . O da zor ıs gundelık yasamda . 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 2931 Toplam Mesaj: 33
kedi maması proline multicolor tavuklu anamızı siktin aqp