Kedi Maması Satan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Şu siralar bi zamcik daha gelebilir petshop tanidik soyledi ozellikle proplan kedi mamalari

Ignorance is bliss.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

kuru mama işine mi girsek napsak, piyasaya daha dün giren ve ucuz mama üreten türk firmalar bile bir bucuk senede fiyatını %150 artırdı.

ithal mamalarla denk seviyeye geldi. itinayla takip ediyorum. 

bir de şunu söylemeden geçemiycem her gün veterinerlerle oturup kalkan biri olarak net bir şekilde ifade edeyim bilindik markaların dışındaki ekonomik kuru mamalar kedilerde yıllar içinde çok ciddi sağlık sorunları oluşturuyor operasyonlar kaçınılmaz hale geliyor.

yaş mamaların ise kaliteli olanları bile düzenli kullanımda aynı sıkıntıları yaratıyor.

ha bi de kendi ne yiyosa kedisine de onu yedirenlere zaten hiç bir diyeceğim yok. 

tabi lan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

sokak kedylerine şundan aliyorum önce bi mırın kırın ediyorlar ama sonra yiyorlar.

https://www.trendyol.com/tasty/tavuklu-yetiskin-kedi-mamasi-15-kg-p-50301536

In every job there is a no
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

yardımcı olalım efendim.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

yardımcı olalım efendim.

Hocam fiyatlar ve tavsiyeler gibi bir içerik yazsanda bizde baksak düşünsek paslaşsak. Evde 1 tane sokakta 20 ye yakın yetim bakıyorum. En son milo marka aldım 5 kilo 54 liraya aldım sanırım. Çatır çutur yiyor sokaktakiler. İşin garibi benim kedi de yiyor ki normalde çok seçer. 

EDİT: Tavuklu aldığım milo mama. Çanakkaleden gelmişti sanırım orada fabrika.

wordros tarafından 30/Haz/21 20:42 tarihinde düzenlenmiştir

alektamovikmovik
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

https://www.petzzshop.com
    Bi ara konu açmıştı bir müridin sitesi bu.

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek

Benimde evin bahçesinde büyüttüğüm bir kedim var erkek  pet shopdan     bundan alıyorum klitli poşetlerde 900 gr olarak veriyor 9 tl 3 paket alıyorum 1 ay falan gidiyor uygun varsa bundan satan 15 kg ala bilirim bende  

Kelimeler Kanatır !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

10 civarı kedim var. ND dışında mama vermiyorum. Ocağıma incir ağacı dikiliyor her ay.

Başka bir mama alırsam içim rahat etmiyor. Bildiğim kadarıyla petzzshopun sahibi tahribattandı. Bir ara kampanya yapmıştı. O mürid konuyu görürse yardımcı olabilir

www.kriptopedi.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Veterinerimiz @Iruretta' dan kedi/köpek maması alabilirsiniz.

Geçen ay kediğimizi kısırlaştırdı. Hizmet kalitesi gerçekten iyi ve fiyatlarda indirim yapıyor. 

Web sitesi: http://www.bugsbunnyveteriner.com/

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

yeri gelmişken sorayım.

bayer profender iç - dış parazit damlalarını uygun fiyatlı alabileceğim yer/kimse var mıdır. 10-12 civarı kedi bakıyorum. zorlayıcı olmaya başladı

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
Toplam Hit: 2932 Toplam Mesaj: 33
kedi maması proline multicolor tavuklu anamızı siktin aqp