folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Kedi Mi Sahiplendirmek ZorundayımKedi Mi Sahiplendirmek Zorundayım

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  DarkFall
  DarkFall's avatar
  Kayıt Tarihi: 18/Eylül/2007
  Erkek
  garga bunu yazdı

  +1 de benden.

  Israrla kendimi diye okuyorum konuyu mq :D

  +1

 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Janitschar
  Janitschar's avatar
  Banlanmış Üye
  Kayıt Tarihi: 03/Ekim/2011
  Erkek
  DarkFall bunu yazdı
  garga bunu yazdı

  +1 de benden.

  Israrla kendimi diye okuyorum konuyu mq :D

  +1

  bende keNdimi diye okudum,bir 15 saniye aklım gitti geldi

  +2

  Hayırlısı Hocam inşallah güzel bir kısmeti çıkar


  Acaip derecede agresifim !
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Bilirkişi
  mkyb
  mkyb's avatar
  Kayıt Tarihi: 27/Mayıs/2011
  Erkek

  Kediler köpekler gibi değildir. Hepsinin ayrı ayrı karakteri var. Muzur, troll, uyanık, aptal, saf vs. Kediler tıpkı köpekler gibi insanın yüz ifadesinden ve ses tonundan demek istediğini anlıyor. Ancak çoğu kez işlerine gelmediğinden bizi umursamıyorlar. 

  Sarman cinsi çok dost canlısıdır sahiplerine aşırı bağlıdır. Mesala benimde var sokakta bakıyorum şerefsiz beni görünce öyle bir zıplıyor ki omzuma atlıyor direk. İlk yaptığı zamanlar tırnaklarını batırıyordu omzuma sonradan baktı canım yanıyor tırnaklarını kapatmaya başladı.

  Sürekli ısıran ve tırmık yiyen müride gelecek olursak eğer kediniz yapmanızı istemediğiniz bir hareket yapıyorsa tam burnuna hafifçe işaret parmağınızla ittirin. Bakın fıske bile vurun demiyorum sadece ittirin. Zira kediler gururlu hayvandır yaptığınız en ufak yanlışı bile unutmaz. Anne kediler yavrularını burunlarına vurarak engeller. Zamanla yapılmasının yasak olan şeyleri anlayacaktır. Bu huyundan vazgeçtikçe ödül maması veya çubuğu vererek onun sevgisini kazanın.

  Kediler ve köpekler sahiplerini yüz olarak tanımaz. Ses ve koku olarak tanır. Köpekler yalayarak kedilerde sahibinin üstüne sürtünerek kokusunu bırakır. Üstünüzde kalan kendi kokusundan sizi tanır.

  Ek olarak kedinizi çiftleştirmeye niyetiniz yoksa hayvanı kısırlaştırın. Zira azgın kedi hem size hem kendine zarar. Hayvan seks yapamayınca sinirini etraftan çıkarıyor birde böbreklerinde taş oluşuyor.

  Son olarak şu programı izlemenizi öneririm : https://www.tlctv.com.tr/program/benim-belali-kedim

  mkyb tarafından 26/Kas/19 18:44 tarihinde düzenlenmiştir

  Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  italyan
  italyan's avatar
  Kayıt Tarihi: 03/Aralık/2003
  Erkek
  Kumanaga bunu yazdı

  Geçenlerde ben de sahiplendirdim, çok zor oldu çok üzüldüm ama yapacak bişey yoktu.

  Ev de dört kedi var ve iki tanesi sürekli sahiplendirdiğim kediyi kovalıyor ve dövüyorlardı.

   

  Kediyi kovalayıp döven 2 kediyi direk sokağa atsaydın ya ? Rahatlıktan şımarmış şerefsizler. Azıcık sokakta onları kovalasınlar... 


  Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Seminerist
  Seminerist's avatar
  Kayıt Tarihi: 07/Temmuz/2016
  Erkek
  DarkFall bunu yazdı
  garga bunu yazdı

  +1 de benden.

  Israrla kendimi diye okuyorum konuyu mq :D

  +1

  ben öyle okudum. Goy goy olmasın diye demek istemedim

 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ltcelik
  ltcelik's avatar
  Kayıt Tarihi: 11/Mayıs/2007
  Erkek
  Lazmania61 bunu yazdı
  ShockMan bunu yazdı
  Lazmania61 bunu yazdı

  Hocam kusura bakma ayrı konu açmak istemedim.

  bende de kedi var 2 aylıkken kuyruğu yanmış halde geldi dükkana besledik büyüttük adam ettik şimdi sürekli saldırıyor lavuk. Dükkanda yanından biri geçse atlıyor bacaklarına falan. Bu sıkıntıyı nasıl çözebilirim sizce?

  https://streamable.com/2olp9

   

  Oynuyor kedi, sanki siz onu böyle oynamaya alıştırmışsınız gibime geldi, dikkat ederseniz kolunuzu ısırmıyor, kazağınızı ısırıyor, aslında çok tatlı. :)

  Yok hocam saldırıyo elim kolum tamamen diş izi 

  https://streamable.com/e1j7i

  Kuyruğunu ameliyat ettirdikten sonra bende sahiplendirebilirim isteyen varsa yazabilir

  Kimisinin karakteri öyle.. haşin seviyor...


  Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ltcelik
  ltcelik's avatar
  Kayıt Tarihi: 11/Mayıs/2007
  Erkek

   Kedi Mi Sahiplendirmek Zorundayım

  mi soru eki olmadığına göer kediye birleşik olmalıydı 

  Kedimi şeklinde..


  Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  yolbulucu
  yolbulucu's avatar
  Kayıt Tarihi: 06/Nisan/2007
  Homo

  soru eki olmayan "mi" ayrı yazılmaz hocam


  29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  BrBa
  BrBa's avatar
  Kayıt Tarihi: 25/Kasım/2019
  Erkek
  LynXMaSTeR bunu yazdı
  ShockMan bunu yazdı

  Hayvan senin yokluğuna dayanamaz üzüntüsünden ölür, kediler sahiplerine aşırı bağlı olur diye biliyorum..

  ben de tam tersine nankör olur diye biliyorum hocam. o dediğin köpekler için belki geçerli olabilir.

  Bende kedi sahibiyim, nankörlük namına hiçbirşey görmedim kedimde, ayrı kaldığım zamanlarda da regresyon gösteriyor ev halkına karşı.

  Keyifsiz, hiçbirşey yapmak istemez bir tavır sergiliyor.

 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  RitmFarbRacourci
  RitmFarbRacourci's avatar
  Kayıt Tarihi: 14/Mart/2008
  Erkek
  mkyb bunu yazdı

  Kediler, Köpekler gibi değildir. Hepsinin ayrı ayrı karakteri var. Muzur, troll, uyanık, aptal, saf vs. **Kediler, tıpkı köpekler gibi insanın yüz(?)ifadesinden ve ses tonundan demek istediğini anlıyor(?). Ancak çoğu kez işlerine gelmediğinden bizi umursamıyorlar. 

  Sarman cinsi çok dost canlısıdır, sahiplerine aşırı bağlıdır. Mesala benimde var, sokakta bakıyorum ,şerefsiz beni görünce öyle bir zıplıyor ki omzuma atlıyor direk. İlk yaptığı zamanlar tırnaklarını batırıyordu omzuma, sonradan baktı canım yanıyor, tırnaklarını kapatmaya başladı.

  Sürekli ısıran ve tırmık yiyen müride gelecek olursak eğer, kediniz yapmanızı istemediğiniz bir hareket yapıyorsa tam burnuna hafifçe işaret parmağınızla ittirin. Bakın fıske bile vurun demiyorum, sadece ittirin. Zira kediler gururlu hayvandır, yaptığınız en ufak yanlışı bile unutmaz. Anne kediler, yavrularını burunlarına vurarak engeller. Zamanla yapılmasının yasak olan şeyleri anlayacaktır. Bu huyundan vazgeçtikçe ödül maması veya çubuğu vererek onun sevgisini kazanın.

  **Kediler ve köpekler sahiplerini yüz olarak tanımaz(?). Ses ve koku olarak tanır( niye, sahiplerini siluetlerinden tanıyamazlar mı?). Köpekler yalayarak, kedilerde sahibinin üstüne sürtünerek, kokusunu bırakır. Üstünüzde kalan kendi kokusundan sizi tanır.

  Ek olarak kedinizi çiftleştirmeye niyetiniz yoksa hayvanı kısırlaştırın. Zira azgın kedi hem size hem kendine zarar. Hayvan seks yapamayınca sinirini etraftan çıkarıyor bir de böbreklerinde taş oluşuyor.(taş oluşumunun nedeni konusu biraz sıkıntılı, belki yeterince Su almıyordur, yada Su kaynakları yeterince Temiz değildir, yada Mineral açısından Fazla besleniyor'dur.)

  Son olarak şu programı izlemenizi öneririm : https://www.tlctv.com.tr/program/benim-belali-kedim

  ^^`

   

  RitmFarbRacourci tarafından 27/Kas/19 14:39 tarihinde düzenlenmiştir

  I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 7969 Toplam Mesaj: 49
kedi kedi sarman kedi sahiplendirme