Kefil Olunan Pasif Üyeler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Mutlu yıllar öncelikle.

Profilimde 3 kişiye kefil olduğum gözüküyor fakat bu 3 kişide foruma giriş yapmamış. Zamanında bi sınav sonucunda istediğimize veriyorduk davetiye. Bu fuzuli üyelerden forum kurtulsamı acaba ? Kefil olduğumuz pasif üyeleri sildirebilirmiyiz ? 

alektamovikmovik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Benim de almak istediğim 2 nick var ikisi de 2005'te kaydolmuş biri 1 kez diğeri 2 kez girmiş mesaj konu hiç bir şey yok bir daha da girmemişler. Onları silip nick'lerden birini bana verseler çok güzel olacak. Bunu yapabilecek mod - admin kim varsa benden sürpriz hediye :) (Holy, Rene'den başkasının yapabileceğini pek sanmıyorum ama)

DarkSkull tarafından 02/Oca/18 15:59 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

Benim de almak istediğim 2 nick var ikisi de 2005'te kaydolmuş biri 1 kez diğeri 2 kez girmiş mesaj konu hiç bir şey yok bir daha da girmemişler. Onları silip nick'lerden birini bana verseler çok güzel olacak. Bunu yapabilecek mod - admin kim varsa benden sürpriz hediye :) (Holy, Rene'den başkasının yapabileceğini pek sanmıyorum ama)

Login bilgileri aynı olur görünür rumuzlar değişir ancak. Adam yıllar sonra hatırlayıp girmek isterse ne olacak?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam ben 15 yıldır üyeyim, ancak son 2 yıldır aktif olarak forumdayım. ondan önce belki 12-13 sene önceleri felan buralardayımdır.

arada bi 10 yıl kadar üyeliğim pasif olarak kalmıştır.

gerçi bizim zamanımızda kefillik vs yoktu, direkt üye olunuyordu :)

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

1-2 login olan adam bir daha girmez belli birşey bakmak için gelmiş bir daha girmemiş. 10 yıl üstü girmeyenlere mail atılıp dönüş yapmayanların üyelikleri silinmeli bence. Forumda mesajı konusu varsa silinmesin ama böyle hiçbir aktivitesi yoksa o adam bir daha gelmez.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Bence gelebilir, benimde var profilimde pasif üyeler, bir iki tane de AB ban yemiş üye var... onları silmek kaldırmak hoş olurdu.. mümkünmü acaba.? bundan sonra kimseye kefil olmak istemiyorum.

Kimse yanlış anlamasın, silmek kaldırmak derken, pasif üyeleri kasıt etmedim, profilimden silinmesi hoş olurdu anlamında.. Bence pasifler bir gün gelebilirler dursunlar.

ShockMan tarafından 02/Oca/18 18:52 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

davetiye diye bir yerlerine yırtan tanıdıklara verdim 2-3 tane hepside 5-6 kere login olup bir daha siteye girmedi.

reneye davetiye hakkım açılması için silermisin diye mail atmıştım ilkine yanlış hatırlamıyorsam olur dedi 2. kez aynı konu ile gidince bir daha böyle bir durumda davetiye atarsan seni de silerim demişti :D 

o gün bugündür ne davetiye atarım ne bişey yaparım 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Babama bile kefil olmam, kimse de bana kefil olmasın.

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSKaPiTaL
    DaSKaPiTaL's avatar
    Erkek

Benden bahsediliyor sanırım konuda.  Kesinlikle ama kesinlikle pasiflerin silinmesine karşıyım. 30 küsür yaşındayım. Bi çoğunuz dünyada yokkenden beri takip ederim. Eğer bi gün gerekirse (şu an olduğu gibi) yazarım diye de üyeliğim var. Sırf üç beş saçma sapan konu açtı diye pasifi aktife yem yaptırmam. Net. Madem ağzı olan konusup istek yapıyor, bence de konu çok saçma konunun kaldırılmasını rica ediyorum bende.

Edit: Mutlu yıllar herkese.

DaSKaPiTaL tarafından 02/Oca/18 18:25 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

Ben kefil olduğum ve artık girmediğinden emin olan arkadaşı sildirmiştim mail ile 

geçen sene site gidip bi haftalık geri gittiğimiz Zaman'da üyeliği geri geldi . Sonra tekrar mail attım yeni yazılan hali ile sitenin üye silmek mümkün değil dediler di

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    DaSKaPiTaL bunu yazdı

Benden bahsediliyor sanırım konuda.  Kesinlikle ama kesinlikle pasiflerin silinmesine karşıyım. 30 küsür yaşındayım. Bi çoğunuz dünyada yokkenden beri takip ederim. Eğer bi gün gerekirse (şu an olduğu gibi) yazarım diye de üyeliğim var. Sırf üç beş saçma sapan konu açtı diye pasifi aktife yem yaptırmam. Net. Madem ağzı olan konusup istek yapıyor, bence de konu çok saçma konunun kaldırılmasını rica ediyorum bende.

Edit: Mutlu yıllar herkese.

Konuyu nerenden okudun? Adam tek haneli rakamlardan bahsetmiş. 

Sana da mutlu yıllar. 

Toplam Hit: 5872 Toplam Mesaj: 45
üye pasif kefil