folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Kefillik Sistemi İle İlgili Kafamdaki Sorular?

Kefillik Sistemi İle İlgili Kafamdaki Sorular?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    underzero bunu yazdı

ben banlasaydim ab ye kadar banlardim.

kefillikler size sagda solda forumlarda dagitasiniz diye vermedi

tanidiginiz bildiginiz siteye foruma yakisir murid-muride lere kefil olun diye verildi.

yapilan hareket yanlistir.

Msys dekileri çokmu tanıyorsun ?

"Kefillikler size "derken bile müritlere sanki sadaka verilmiş gibi söylüyorsun  under müridlerin senden bir farklı yok 

Ben olsam ab felan çok bir marifet ban atmak bırakın şu kafayı artik biraz daha yapıcı tavır takının muridlere karşı

Diğer konu hakkında yazacagimi yazdım aklin yolu bir rene bile kabul ediyor durumu az daha yapıcı savunmacı değil

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

ben banlasaydim ab ye kadar banlardim.

kefillikler size sagda solda forumlarda dagitasiniz diye vermedi

tanidiginiz bildiginiz siteye foruma yakisir murid-muride lere kefil olun diye verildi.

yapilan hareket yanlistir.

Hocam neden bu kadar despotsun muridlere karsi? Biliyorum simdi 50 tane dalkavuk cikacak, oo murat abi super adamdir, soyle iyidir boyle cooldur, gercek hayatta candir filan ama. Sadece nacizane gozlemimi belirtmek istiyorum, karsilastirma yapmak istemem ama, seyh'den biraz hosgoru ogrenebilirsin.

Zaten siyaset yasak, futbol yasak, din tartismasi yasak millet ne konusacak? Forumun icini boyle boyle bosalttiniz, ne kadar kolay adam banlamak, o giden kaliteli adamlar yerine ayni kaliteli adamlari kazandirabiliyor musunuz foruma?

Biraz rahat olun, tartisma bok yoluna gidiyorsa konuyu kilitleyin, kufur ediliyorsa mesaji silip adami uyarin, her sey yasak, her hata yapan AB'ye asil boyle boyle ortada adam kalmiyor, sevgilime ne aliyim, hangi android telefon konulariyla mutlu mesut yasarsiniz artik.

Ayrica forumun yas ortalamasi yukseldi, eski muritlerin cogu mursid-i kamil oldu, tartisa tartisa insanlar ogrenecek savini nasil savunacagini, yeri gelecek trolleme de yapacagiz, insanlarin zekasi bilgisi boyle boyle gelisecek, baskinin oldugu yerde ne gelismis bugune kadar?

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

önceden uyarsaydınız, ya da böyle uyarı yok nerde yazıyır diyorsunuzda site kurallarında yazıyor zaten illa v10a yeni geçtiğimiz zaman ki gibi headera mı eklesin holy uyarıyı?

şahsen bende undera katılıyorum 1 kişiye parayla kefillik verdi diye 1hafta  banlıyorsak 100 kişiye kefillik dağıtım yapana 2 hafta banı çok görmemek lazım

msys'ye gelince şimdi herkesin yüzlerce davetiye hakkı olduğu için rastgele bol bol davetiye gönderiyor ama v8 gibi çoğu kşide tek haneli kefillik sayısı oslaydı adamı tartıp biçip mail atıp ona göre davetiye atılacaktı , şuan algoritmada sorun olduğu için cıvkı çıkarıldı  zamanla düzelicek elbet bakalım o zaman bol keseden dağıtacak mısınız yoksa kalan son davetiyenizi sağlam ya da  tanıdığınız kişiler için bekletecek misiniz

• Üyelerin kefillik haklarını sattığının veya dağıttığının veya kötüye kullandığının tespit edilmesi durumunda "İkinci Sınıf Ceza" ve "Yedinci Sınıf Ceza" uygulanır. [Link]
    • Üyeler kefil oldukları kullanıcılardan sorumludurlar. Kefil oldukları kullanıcıya "Birinci Sınıf Ceza" ve "İkinci Sınıf Ceza" uygulanması durumunda "Dördüncü Sınıf Ceza" ve "Yedinci Sınıf Ceza" uygulanır. [Link]

BlackApple tarafından 17/Tem/15 22:37 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Yanlız kefil oldukları bölümünde benim rehberden fazla insan var :D 

Bu da mı gol değil ha :D

Almanya Fatihi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

eskiden banlanan kişinin mesajlarının altından banlandığı sebebi yazıyordu.

şimdi banlandığını söylediğiniz kişide hiçbirşey görmüyorum.

anlamadım bu işi . nerden anlıyorsunuz banlı adamı

kefillik işini şöyle yapın herkese eşit kefillik vermeyin. üye olduğu zaman ve icraatlarına göre onlara kefillik hakkı verin

mesela yeni üye olmuş kişinin 1 hakkı varken 10 yıllıküyenin 100 olsun mesela daha mantıklı olur. Kalite artar bence

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Dikte rejimi olmadan kendini bile yönetemez insan biraz katı olunması gerek. Herkes hümanist maaşallah.

iyibu! yeniden..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

eskiden banlanan kişinin mesajlarının altından banlandığı sebebi yazıyordu.

şimdi banlandığını söylediğiniz kişide hiçbirşey görmüyorum.

anlamadım bu işi . nerden anlıyorsunuz banlı adamı

kefillik işini şöyle yapın herkese eşit kefillik vermeyin. üye olduğu zaman ve icraatlarına göre onlara kefillik hakkı verin

mesela yeni üye olmuş kişinin 1 hakkı varken 10 yıllıküyenin 100 olsun mesela daha mantıklı olur. Kalite artar bence

Gene yaziyodu robinsonda muhtemelen bani kalktigi icin gorememissindir.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugen
    mugen's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı

Dikte rejimi olmadan kendini bile yönetemez insan biraz katı olunması gerek. Herkes hümanist maaşallah.

Sistem bozuktur dersem şeyh beni kovalar herhalde :D

O mahiler ki derya içredir deryayı bilmezler.. .
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Nedense zamaninda cekip giden yada sittir cekilip atilan kisiler, yonetime geri dönmek istiyorum diye yag cektiklerini unutup burada dik kafalik yapiyor..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

bide dagita dagita gittin dh'demi dagittin yani.

turkiyede en bos beles adamlarin, oluculerin, mezarcilarin takildigi yerde. =)

az insan çok huzur.
Toplam Hit: 9303 Toplam Mesaj: 65
tbt kefillik v10