Kelebek Mobilyadan Alışveriş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SquarT
    SquarT's avatar
    Erkek

Merhaba hocalar :)

Evlilik durumlarından ötürü Kelebek mobilyadan yatak odası ve yemek odası alacağız. Tanıdığı olan var mı diye soracaktım belki indirim yapar belki gecikme vs ileride başımıza gelecek sorunlar için destek isteyebiliriz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Hocam yeni vazgectim oradan. En erken 45 gun, normalde 60 gun tarih veriyorlar. Koskoca firma nasil 2 ay sonraya tarih verebilir aklim almiyor.

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Kelebek mobilya biraz daha pahalıydı piyasadan sanki

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SquarT
    SquarT's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Kelebek mobilya biraz daha pahalıydı piyasadan sanki

Çok gezme şansı bulamadık hocam buradan beğenince alalım dedik, şu anda çoğu 4-6 hafta diyor özel bir şey isteyince bir iki hafta ekstra sürer diyor 

SquarT tarafından 30/Tem/21 08:14 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

ikea varken ne gerek var böyle sik sok firmaların peşinden koşmaya 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek

Aynı sorunu benim de yaşama ihtimalim var. Düğün iki ay sonra evi yeni tutacağız ve henüz hiçbir eşya almadık. Hakkımızda hayırlısı (:

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    makets bunu yazdı

Aynı sorunu benim de yaşama ihtimalim var. Düğün iki ay sonra evi yeni tutacağız ve henüz hiçbir eşya almadık. Hakkımızda hayırlısı (:

Sana kabaran var kardeşim hayırlısı olsun.

@SquarT kelebek mobilya ile pek sorun yaşayacağını sanmıyorum ama fiyat tuzludur. Ankara ve Bursa yakınsa oralara bak. Tabi oralarda ucuz olur ama bir sorun yaşarsan da uğraştırırlar

İmzalamazsam ne olcak?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

kelebek mobilya 90 lı yıllarda çok tutuluyordu 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocam mobilyaları özel yaptır. Daha kaliteli ve istediğin gibi yaptırıyorsun. Bende 6 ay önce evlendim ve böyle bir arayış içerisindeydim. Daha ucuza daha kaliteli tam istediğimiz şeyi yaptırdık. Rengi felan herşeyi biz seçtik. Tasarımı modeli ıvırı zıvırı herşeyini biz belirledik onlar yaptı.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Vivense den uzak dur sadece (:

eksisozluk de neredeyse yuzlerce sikayeti mevcut.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

özel yaptırmak istiyosan, istanbuldaysan usta var tanıdık fiyat alabilirsin. hem istediğin gibi olur. fiyat için bişey diyemem ama konuşulur.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
Toplam Hit: 2202 Toplam Mesaj: 29
kelebek mobilya