Kelebek Mobilyadan Alışveriş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

ikea varken ne gerek var böyle sik sok firmaların peşinden koşmaya 

pahalı ya oralar parasınıda haketmiyor

ben normal mahalle satıcısından aldım tanıdıklarımın aldığı ne bellonalar dayandı ne kelebekler dayandı ne ikealar mübarek bizim esnaf taş gibi mal yapmış

güvenilir bir esnaf bul malı incele yaptırt en garantisi benim gözümde budur

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Gecen sene Temmuz'da aldigimiz yemek odasi takimini ve benim baba koltugunun teslimatini Kasim basinda tamamlayabildiler.

Uretim kapasiteleri ayni sekildeyse ki delta artiyor, muhtemelen aynidir, daha uzun surede teslim ederler.

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SquarT
    SquarT's avatar
    Erkek

Oradan beğendikleri için tercih etmek durumunda kaldım. Özel yaptırmak için fiyat alabilirim aslında en azından bir fiyat olur güzel de olur. 
    nikah 30 ekim tarihinde iki buçuk aya en geç gönderirler diye umuyorum

ikea biraz daha pahalı kaçıyor maalesef

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

Haddim degil ama bir oneride bulunmak isterim dilersen bir enza ya ugra

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    Spyware__007 bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

ben normal mahalle satıcısından aldım tanıdıklarımın aldığı ne bellonalar dayandı ne kelebekler dayandı ne ikealar mübarek bizim esnaf taş gibi mal yapmış

nası pahalı ya, 2500 e L koltuk nerde var 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acemi-webci
    acemi-webci's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    Spyware__007 bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

nası pahalı ya, 2500 e L koltuk nerde var 

ikeadaki ucuz olan tüm mobilyalar minyatür gibi ufacık. ayrıca kalitesi de tartışılır.

doğtaştan oturma, yemek ve yatak odası aldık. alırken teslim için max 40gün dediler, oturma ve yemek odası 2 ay, yatak odası 3 ayda evlendikten sonra geldi. bu arada erken! gelmesi için sürekli fabrikayı arayıp darladık :)

şöyle bir deneyimim oldu;
    yatak odasına aldığımız abajur lambayı beğenmedik. getirenlere beğenmedik geri götürün iade edecez dememize rağmen mağazayla görüşün deyip almadılar. mağazayı aradık iade işlemini biz yapmıyoruz dedi fabrika numarası verdi. fabrikayı aradık iade işlemini biz yapmıyoruz deyip mağazanın numarasını verdi :)) bir kaç küfür tehditten sonra mağaza tamam alalım ama para iadesi yapmayız gelin aynı değerde başka bişey alın dedi :)) 
    vaktim olsa uğraşırdım bunlarla ama siktirettim. neyse özetle hocam alacağın malı iyi seç, teslimattan sonra beğenmezsen uğraşır durursun. 

satana kadar ağam paşam sattıktan sonra siklememeler. gerçi bu sadece doğtaş için geçerli değil esnafımızın bir çoğu böyle.

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

ikeada için şöyle böyle diyenlere aldırma. ben evladiyelik mobilya aldım pişmanım. sebep? çünkü sıkılıyorsun.. kırılsa da gitsem yenisini alsam modundayım. ek olarak ikeadan aldığın şeyleri yine ikeadan takıp takıştırabiliyorsun. en son bir kitaplık mevzusu vardı yarak kürek firmalar kapıyı 6 7 bin tl den açınca gittim ikeadan bam güm aldım kurdum kitaplığı. mutluyum.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

aga aynı durum benim başımdan da geçti.

enza home şuan da piyasadaki kaliteli ve düzgün yer diyebilirim. malın arkasında duruyor ve servis konusunda çok iyi.

en ufacık konuda bile yardımcı olunuyor mağdur etmiyorlar asla

imzayı bıraktım basıyorum artık
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeknikA
    TeknikA's avatar
    Erkek

Ne alirsan al hocam yatak visco al. Bel ağrıları herşeyden cok önemli

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgrer
    ozgrer's avatar
    Erkek

Bursa Nilüferdeki bi Kelebek mağazasından yaklaşık 2 sene önce yemek odası aldım. Dedikleri tarihte getirmişlerdi. Fakat insan tereddüte düşüyor. Sonuçta o zaman pandemi yoktu ama yinede sandalyeler için baya beklemiştik.

Tecrübelerime bakarak onların sunduğu kumaş kartelasından ziyade başka bi kartela istiyorum dersen süre ortalama 2 hafta uzuyor. (Sandalyelerde biz öyle yapmışız)

Şikayetlere baktığında büyük firmaların neredeyse hepsinde şikayet var. Yani biraz şans işi. Birde parayı peşin peşin alıyorlar. Sen seve seve kuzu gibi bekliyorsun.

Ayrıca mağazalara bakarken Enzadan L koltuk beğendik. Dedik bundan istiyoruz. Baktılar stoklarda varmış hazır istediğimiz. Cumatesi aldık pazartesi evimdeydi. 

Koşarsın, aşarsın, coşarsın Anadol'um benim.
Toplam Hit: 2227 Toplam Mesaj: 29
kelebek mobilya