folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder Kemal Atatürk Ve Türkiye Haritası Yardım

Kemal Atatürk Ve Türkiye Haritası Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Sen kullandığın programları söyle ona göre bir fikir verelim

Mesela @designerboyalee 'nin yaptığı şekilde otokette çiz, her bardağın yuvarlağını 1:1 baskı al. siyah kısımları kesip beyaz bardağın altına yapıştır.

--

Ayrıca aradığın resm vektörel aratacaksın biliyorsundur. Corel draw yada illustrator bilsen hop diye yapılır

NoktaliVirgul tarafından 12/Kas/18 15:26 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı
    designerboyalee bunu yazdı

dostum 6,5 cm den 1600 tane bardak 260x260cm olarak yer kaplıyor kare olarak. ben sana fikir versin diye bir önizleme demo yaptım. daha kolay anlaman ve yaptırman için. bu şekilde yaparsan hem hata riskin azalır hemde kısa sürede bitirebilirsin diye düşünüyorum. hemde nereye ne koyup çizeceğinizi kolay anlarsınız.

https://i.hizliresim.com/XM7z4D.jpg

çok teşekkür ederim abi istediğim tam olarak bu fakat resimdede görüldüğü gibi mesala yarı beyaz yarı siyahlar var ben de buyok ya siyah ya beyaz var aradaki dengeyi nasıl tutturacağım ?

Hoca ne güzel yapmış senin yapacağın öncelikle yeri matrisle formatlamak  satır sütun olarak yani 7 yada 8 cm aralıkla metreyle ip markır kalem vs yardımıyla

(1,1) (1,2)....

(2,1) (2,2) noktalarını işaretleyip yazacaksın

bakacaksın çıktıdan 1, 1 ne beyaz

2,1 ne siyah

3,3 alaca..  yada oraya özel bir şekilli bardak

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 2391 Toplam Mesaj: 13
kemal