folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kemal Kılıçtaroğlunun Pkk Hamburg Sorumlusu Mustafa Günel İle Görüşmesi...

Kemal Kılıçtaroğlunun Pkk Hamburg Sorumlusu Mustafa Günel İle Görüşmesi...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hocam herzaman diyorum bu kemal kılıçdaroğlu göründüğü gibi olsa baykalla neişi var siyasetçi işte akpliler chp nin chplilerde akpnin yolsuzluklarını çıkartıyor malesef akp karşıtları chpye baykal karşıtları ise akpye gidiyor ikipartidede tınyok

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hepaq
    Hepaq's avatar
    Erkek
    walla chp li degilim ama arkadaşların dedi gbi ben sana daha gerçegini yaparım paintte :D

hepaq işte bildigin hepaq hep-aq degil :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

fark nedir ? chp de çalıyor dyoruz akp de alasını çalıyor diyoruz ?

akp : kendi reyine yat yat kalk kalk... chp li : kalk kalk yat yat...

burda biz tartışırken akp yle chp işin kaymağını götürüyor...1938 dn beri hainlikle yaşatılmış Türkiye devleti..

devamlı şikayet ediyoruz bu böyle o öyle eee bu böyle gidiyor yıllardır.buna bir dur demeli.

Uykudan uyanma vakti gelmedi mi_?

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    konu almış başını gitmiş...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

senin amacın ne koçum ?

akp karşıtlarına böyle bok atarak , akp nin ne olduğunu kanıtlamaya çalışıyorsun, vatansever mi ? chp yi sevmem bende ama pkk lı olduğuna da inanmam. herif senin başkan dediğin deyyuzların kirli çamaşırlarını döktü diye terörist mi oldu mk ? 

adam diyo kaynak samanyolu değil, habervaktim ... bi sktr git yaa 

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 20325 Toplam Mesaj: 146