folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kemal Kılıçtaroğlunun Pkk Hamburg Sorumlusu Mustafa Günel İle Görüşmesi...

Kemal Kılıçtaroğlunun Pkk Hamburg Sorumlusu Mustafa Günel İle Görüşmesi...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek

TheLastWar bunu yazdı:
    -----------------------------
    BilimAdami bunu yazdı:
    hop yavaş la bune herkes işi saygı görgü meselesine getirdi ben savunuyorummu dedim? haberi okudum böyleymiş ne var bunda? belge hazırlamak kolay iş değil tamam illa böyle yaptı diyenmi var? imzalı belge önümde işte sizde gelin ahanda buna cevap verdi deyin t6amam elinizi öpeyim ve bu kaedeşim bak ne güzel biri video vermiş izliyorum böyle olun yoks aygın bitti falan ne alaka kardeşim?  akpli olabilirim olmayabilirim ki oyunmu akpye veririm ama normalde hepsine objektif baktığımı düşünüyorum. lütfen olayı kişiselleştirmeyin :/
    aslanım 180 derece döndün şimdi.

adam gibi saygılı ol dönen falan yok başta ne demişim dikkat et 180 dereceyi geç  geri vitese takacak halim yok benim hala dediğim şeyi savunuyorum hala aksini belirtenbelgeler vermediniz yalanlayın kardeşim verilen belgeleri yalanklayın fikrimi değitireyim? diyorsunuz bunalrın yalan olduğunu kılıçtaroğlu söyledi, o dediğiniz arabaya binimte konuşulan konuşlma için bi yalanlama bu belge ondan farklı dikkat ettinizmi? burda telefon konuşması söz konusu? anlamıyorum nedirki bu kişiye karşı suçlamanız? bu yaptıklarınızla bir daha konu açmayacakmıyım? hayır açacağım inadıına açacağım madem böyle tyapacaksınız ibende böyle yapacapım 

ben seni ölesiye sevmiştim, sen beni öldürüpte terkettin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen442
    kardelen442's avatar
    Erkek
    BilimAdami sen onu bunu geçte cumhurbaşkanın ırakta sınırda kiminle ne görüştü onu söyle. Birde fetoş neden israil abd türkiye üçgeninde gidip geliyo.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    yaw bilimadamı ne zaman vazgeciceksin bu huyundan dostum baska konulara baksana sen bırak siyaseti ya daha faydalı olursun emin ol :) yaw senin haber anlayışın sadece habervaktimden yada samanyolundan mı ibaret?git ccntürk,haberturk,ntv falan bunlarada bir bak hatta konuyu bir araştır güzelce adamlar neler demişler haberden sonra açıklama yapmışlar mı ondan sonra gel burda konu aç, garipsin amk!

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek

BilimAdami bunu yazdı:

RevengeX bunu yazdı:

uçağı kaçırdığı için söz de o görüşmenin Almanya'da olduğu günde saatte kendisi İstanbul'daydı.

Tabi belgeyi hazırlayanlar nereden bilsin adam uçağı kaçıracak

=)) Bu seferde tutmadı BiLimadamı =))

hoca saygılı ol ben kimseyi çürütmeye çalışmıyorum bunu aklına sok. dediğin saatteki olay arabada pkklılarla konuşma olayı için geçerliy(miş) bu belgede farkedersen telefon konuşması var. videpoyu izledim gayet güzel açıklamış hakklıda hukuk belgelerle işler sonuçta al verdim belgeyi düşüncem değişti madem istemiyorsun bunu yalanlıyorsun düşüncemi düzelt aksi belge ver nötr yap düşüncemi ne biçim bi tartıışma seviyesine sahipsiniz anlamıyorum neden düşünceyi savunan kişiye cphe alıyorsunuzki? belgeyi benmi hazırladım? 

Bi insan ancak bu kadar dönebiLir =)) + Yazdığım yazıdaki saygısızLık nerede gösterebiLir misin 3 satır yazı var orada ?

AkLına sok demişsin Ben sokacaım yeri ii biLirim rahat oL =))

Ve bide diorsun ki "dediğin saatteki olay arabada pkklılarla konuşma olayı için geçerliy(miş)" burada da bi 360 derece dönekLiğin var.. Konunun en başında yazmadığından beLLi.. Son oLarakta Senin düşüncen benim hiç bir uzvumda deiL ve düşüncemi değiştir demişsin sana o beLgeye karşı 2 satırLık bi yazı yazdım sende oradan yoLa çıkarak videoyu izLemişsin e güLüm bunLara rağmen bağnaz düşünceLerin değişmiyorsa amudamı kaLkaLım ?

Hem seni cephe aLınacak kadar tartışmacı bi kişiLik oLarak görmüyorum,geneLde konuLarını gördüğümüzde güLüp geçiLen ve ufakta oLsa gerçekLeri öğrenmesi için konusuna 1-2 satırLık yorum yazıLıcak birisin =)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    Ben şaşırmam Bize Akp'yi düşünmeden Savunuyorsunuz diyenler Kılıçtaroğluna bok attırmıyorlar...Olabilir kardeşm bu Türkiye'de herşey Olabilir...

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    BilimAdami bunu yazdı:

TheLastWar bunu yazdı:
    BilimAdami bunu yazdı:
    hop yavaş la bune herkes işi saygı görgü meselesine getirdi ben savunuyorummu dedim? haberi okudum böyleymiş ne var bunda? belge hazırlamak kolay iş değil tamam illa böyle yaptı diyenmi var? imzalı belge önümde işte sizde gelin ahanda buna cevap verdi deyin t6amam elinizi öpeyim ve bu kaedeşim bak ne güzel biri video vermiş izliyorum böyle olun yoks aygın bitti falan ne alaka kardeşim?  akpli olabilirim olmayabilirim ki oyunmu akpye veririm ama normalde hepsine objektif baktığımı düşünüyorum. lütfen olayı kişiselleştirmeyin :/
    aslanım 180 derece döndün şimdi.

adam gibi saygılı ol dönen falan yok başta ne demişim dikkat et 180 dereceyi geç  geri vitese takacak halim yok benim hala dediğim şeyi savunuyorum hala aksini belirtenbelgeler vermediniz yalanlayın kardeşim verilen belgeleri yalanklayın fikrimi değitireyim? diyorsunuz bunalrın yalan olduğunu kılıçtaroğlu söyledi, o dediğiniz arabaya binimte konuşulan konuşlma için bi yalanlama bu belge ondan farklı dikkat ettinizmi? burda telefon konuşması söz konusu? anlamıyorum nedirki bu kişiye karşı suçlamanız? bu yaptıklarınızla bir daha konu açmayacakmıyım? hayır açacağım inadıına açacağım madem böyle tyapacaksınız ibende böyle yapacapım 

sen konu açmaya devam et bu şekilde yakında 1 tane bile yorum göremezsin konunda :D

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

Desiqner bunu yazdı:
    Ben şaşırmam Bize Akp'yi düşünmeden Savunuyorsunuz diyenler Kılıçtaroğluna bok attırmıyorlar...Olabilir kardeşm bu Türkiye'de herşey Olabilir...

bu ülke de herşey olabilir halısın ama şimdi bu adamın bir yamuğunu söyle haklısın diyelim...

hadi kimine göre ters kimine göre düzgün olsa; muallakta kalsa yine bir şey demem, ama direk kolpa haber :|

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek

RevengeX bunu yazdı:

BilimAdami bunu yazdı:

RevengeX bunu yazdı:

uçağı kaçırdığı için söz de o görüşmenin Almanya'da olduğu günde saatte kendisi İstanbul'daydı.

Tabi belgeyi hazırlayanlar nereden bilsin adam uçağı kaçıracak

=)) Bu seferde tutmadı BiLimadamı =))

hoca saygılı ol ben kimseyi çürütmeye çalışmıyorum bunu aklına sok. dediğin saatteki olay arabada pkklılarla konuşma olayı için geçerliy(miş) bu belgede farkedersen telefon konuşması var. videpoyu izledim gayet güzel açıklamış hakklıda hukuk belgelerle işler sonuçta al verdim belgeyi düşüncem değişti madem istemiyorsun bunu yalanlıyorsun düşüncemi düzelt aksi belge ver nötr yap düşüncemi ne biçim bi tartıışma seviyesine sahipsiniz anlamıyorum neden düşünceyi savunan kişiye cphe alıyorsunuzki? belgeyi benmi hazırladım? 

Bi insan ancak bu kadar dönebiLir =)) + Yazdığım yazıdaki saygısızLık nerede gösterebiLir misin 3 satır yazı var orada ?

AkLına sok demişsin Ben sokacaım yeri ii biLirim rahat oL =))

Ve bide diorsun ki "dediğin saatteki olay arabada pkklılarla konuşma olayı için geçerliy(miş)" burada da bi 360 derece dönekLiğin var.. Konunun en başında yazmadığından beLLi.. Son oLarakta Senin düşüncen benim hiç bir uzvumda deiL ve düşüncemi değiştir demişsin sana o beLgeye karşı 2 satırLık bi yazı yazdım sende oradan yoLa çıkarak videoyu izLemişsin e güLüm bunLara rağmen bağnaz düşünceLerin değişmiyorsa amudamı kaLkaLım ?

Hem seni cephe aLınacak kadar tartışmacı bi kişiLik oLarak görmüyorum,geneLde konuLarını gördüğümüzde güLüp geçiLen ve ufakta oLsa gerçekLeri öğrenmesi için konusuna 1-2 satırLık yorum yazıLıcak birisin =)

e buda senin yorumun sen döndü de ben başka şey diyeyim ben hala diyorum sizin dedikleriniz arabada konuşulanlar benim dediğin telefonda konuşulanlar bu ikisini ayırın diyorum siz benim fikrimi değiştirmeye .çalışıyorsunuz garipsiniz tartışlılacak söçzleriniz yok emin olun. 

ben seni ölesiye sevmiştim, sen beni öldürüpte terkettin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Desiqner bunu yazdı:

olamaz demedik ya da demedim.

ne bu şimdi, tamam bizim düzenbazlıkları ortaya çıkarabilirsiniz ama biz de size çamur atabiliriz gibi bi anlaşmamız mı var?

düşünmeden savunan kim? 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Hahahaha, dönme dolap gibisin :D, http://www.peti.com.tr/ProductImages/62157/sevimli%20d%C3%B6nme%20dolap.jpg

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
Toplam Hit: 20328 Toplam Mesaj: 146