Kemirgen İle Başım Dertte

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    leadertay bunu yazdı

Bu durumda kasko zararı karşılar mı mesleğin olduğu için soruyorum hocam. ufak şey senin ki nun için kasko delinir mi bilemedim de daha büyük birşey olsa mesela araca bu nedenden ne olur ?

kasko karşılar ama hasarsızlık bozulur o keçe 250 lira aldım zaten yedeği var benim korkum kablo

kablo için yetkili servise gitmek lazım oda 100 liralık masrafı 500 yazar 

onun için zaten bu yıl kapı değiştirdim kaskodan şimdi bunuda yazdırırsam 0. kademeye iniyorum seneye maf olurum :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı

Bu durumda kasko zararı karşılar mı mesleğin olduğu için soruyorum hocam. ufak şey senin ki nun için kasko delinir mi bilemedim de daha büyük birşey olsa mesela araca bu nedenden ne olur ?

kasko karşılar ama hasarsızlık bozulur o keçe 250 lira aldım zaten yedeği var benim korkum kablo

kablo için yetkili servise gitmek lazım oda 100 liralık masrafı 500 yazar 

onun için zaten bu yıl kapı değiştirdim kaskodan şimdi bunuda yazdırırsam 0. kademeye iniyorum seneye maf olurum :)

Geçmiş olsun başıma gelmiş gibi üzüldüm.o zaman bu olay aracı sattıracak hissi yarattı değil mi çok saçma sapan bir olay.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

katran döktürdüm bir kaç ay rahattım  yine girmiş bu sefer hal etmiş komple

https://www.hepsiburada.com/tokyo-araba-icin-fare-ve-hasere-kovucu-cihaz-p-HBV00000SMQIU?magaza=Yoyko%20Turkey 

bu sefer bunu aldım bakalım

1- naftalin denedim

2. katran

3 kükürt

4 fare yemi (hepsini yedi bitirdi)

5 kemirgen kovucu sprey

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

Bu aqduklarım çok iğrenç birşey. Bir yer edince zor gidiyor.

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Senin evi hafızasına bellemiş anlaşılan :D

Defetmek yerine tuzak hazırlayıp yakalamak daha mantıklı olmaz mı ? Yarın birgün ailecek arabaya girmesinler sonra ?

Fare ise basit kova ile yapılan tuzaklar görmüştüm youtube da. Denenebilir. Diğer kemirgenler sansar, tilki, gibi kafes tarzı tuzaklar hazırlanabilir.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    hypnot1c bunu yazdı

Defetmek yerine tuzak hazırlayıp yakalamak daha mantıklı olmaz mı ? Yarın birgün ailecek arabaya girmesinler sonra ?

Fare ise basit kova ile yapılan tuzaklar görmüştüm youtube da. Denenebilir. Diğer kemirgenler sansar, tilki, gibi kafes tarzı tuzaklar hazırlanabilir.

evin olduğu yerde yok zaten kedi köpek çok fazla var oraya giremez 2 sokak ötede kapalı garajım var depomun önünde oraya koyuyorum

tutak alsam bu sefer kedide düşmez mi içine

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    DJ_Alper bunu yazdı
    hypnot1c bunu yazdı

evin olduğu yerde yok zaten kedi köpek çok fazla var oraya giremez 2 sokak ötede kapalı garajım var depomun önünde oraya koyuyorum

abicim inatla niye ayni yere park ediyorsun öyleyse :)

illa park edeceksen de veterinere sor birşey var mi

ben bir fabrikaya gittim. fabrikayı bastan sona sari bir tozla çevirmişlerdi. dağın başı karşı otluk bir yer.

sonra dedi yılan gelmiyor bu toza. o tozu gecemiyormus. bunun gibi birşey vardır.

yada kamera ...

kapalı garaja nasıl giriyor?

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    hypnot1c bunu yazdı

abicim inatla niye ayni yere park ediyorsun öyleyse :)

illa park edeceksen de veterinere sor birşey var mi

ben bir fabrikaya gittim. fabrikayı bastan sona sari bir tozla çevirmişlerdi. dağın başı karşı otluk bir yer.

sonra dedi yılan gelmiyor bu toza. o tozu gecemiyormus. bunun gibi birşey vardır.

yada kamera ...

kapalı garaja nasıl giriyor?

o sarı toz kükürt ondanda yaptım :)

kapalı garaj şöyle başka bloglarda bier depom var oraya üstünü sağını solunu kapattım  saç levhalar ile

öyle düşündüğünüz gibi bir kapalı garaj değil :)= birde açığa koyamıyorum memleket çok sıcak mafediyor arabayı

araç kamerası var ama arabayı sallamadığı için devreye girmiyor gerçi kamera olsa ne olacak

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    hypnot1c bunu yazdı

Kapalı garaja kedi nasıl giriyor ? cezbedici bir yem ile tuzağı hemen arabanın yanına koysan kemirgen illaki kokusunu alır.

En kötü senaryoyu düşünsem kedi yakaladın diyelim sabaha salarsın :D kapan gibi öldürmeye meyilli bir tuzak değil. Kısılıp kalacağı, kaçamayacağı bir tuzak lazım.

Ben gördüğüm fındık faresi sorununu şuna benzer bir tuzak ile yakalayıp uzak bir yere bırakmıştım. Yemleri en uca yapıştırmıştım.

Fakat burda nasıl bir tür olduğunu bilmediğimiz için deneme yanılmayla yakalanabilir. Büyük bir kemirgen gibi duruyor. Kafes benzeri yaylı bir tuzak gerekecek galiba.

https://www.youtube.com/watch?v=ymNZkx0MlWA 

hypnot1c tarafından 08/Ağu/22 11:58 tarihinde düzenlenmiştir

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

kedi peynir yer mi?

kapan kurmadım kedilerde gelir diye peynir yemezse kediler kuracam

Toplam Hit: 4687 Toplam Mesaj: 61
araba araba kemirgen