Kemirgen İle Başım Dertte

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

kedi peynir yer mi?

kapan kurmadım kedilerde gelir diye peynir yemezse kediler kuracam

Kedi peynir yer.

Findik, ceviz gibi ürünler koy. Kedi bunlara gelmez (meraktan gelirse gelir) ama kemirgenler bayilir. 2-3 parcaya bölerek koy ki kokusu yayilsin, cezbetsin kemirgeni.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

Kedi peynir yer. Kapanı garaj içerisinde kedilerin giremeyeceği bir yere yada kafes şeklinde olan kapanlardan tercih etseniz hocam?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    McM bunu yazdı

Kedi peynir yer. Kapanı garaj içerisinde kedilerin giremeyeceği bir yere yada kafes şeklinde olan kapanlardan tercih etseniz hocam?

pahalı la onlar 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Yapışkanı sürdüğün kartona ve koyduğun yemlere elini sürmemen gerek işlemi eldivenle yapmalısın buğday sever fareler. İşe yaramazsa mahalle kedilerinden birini garajda besle nasiplensin. 

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    MiqRoP bunu yazdı

Yapışkanı sürdüğün kartona ve koyduğun yemlere elini sürmemen gerek işlemi eldivenle yapmalısın buğday sever fareler. İşe yaramazsa mahalle kedilerinden birini garajda besle nasiplensin. 

onuda düşümdüm şimdi ben koyarım kedi köpek yesin diye daha sonra daha çok fare sansar çekerim diye yapmıyorum

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

sokak köpeklerini garajın oraya toplamaya çalışıyorum birşeyler veriyorum

bugün caydırıcı cihaz geliyor onuda aküye bağlayacağım

fındık fıstık ile fare kapanı atacağım

sabah akü ile uğraşırken (evin orda) bizim yavru kedileri topladım koydum kaputua girdiler dolaştılar  ben altdan çıkarlar diye düşünüyordum sol tekerleğin ordan kolayca çıktı dedim demekki giriş yönü orası keçeninde hep sol tarafını yiyo

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

Son durumdan fotolar atar mısın hocam

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

sokak köpeklerini garajın oraya toplamaya çalışıyorum birşeyler veriyorum

bugün caydırıcı cihaz geliyor onuda aküye bağlayacağım

fındık fıstık ile fare kapanı atacağım

sabah akü ile uğraşırken (evin orda) bizim yavru kedileri topladım koydum kaputua girdiler dolaştılar  ben altdan çıkarlar diye düşünüyordum sol tekerleğin ordan kolayca çıktı dedim demekki giriş yönü orası keçeninde hep sol tarafını yiyo

adam resmen üçüncü cihan harbi başlatmış aq :D:D

Cigu bigule :(
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    yustang bunu yazdı

Son durumdan fotolar atar mısın hocam

yeni keçeyi takdım dün 

https://www.hepsiburada.com/tokyo-araba-icin-fare-ve-hasere-kovucu-cihaz-p-HBV00000SMQIU?magaza=Yoyko%20Turkey 

bunu araca bağladım

yeni keçe üzerine kovucu spreyde sıktım

ama kemirgenin geldiği yere koymadım arabayı :) korkuyom köpek alıştırmaya çalışıyorum oraya

Toplam Hit: 4679 Toplam Mesaj: 61
araba araba kemirgen