Kenan Evren Öldü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Kizilgun bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

kimi diyor iyiki yaptı kimi diyor ülkeyi geri götürdü

yaşamadığım iyi bilmediğim şey hakkında çok konuşmam istemem

darbe olmasa Türkiye düzelirmiydi sorusunu sormak lazım

ve diğer taraftan şunuda söyleyim Asker kökenli adamdan ne siyasetçi olur ne başka birşey

bugün Osman paşayı svunanlar Atatürkte askerdi diyorlar ama cemal gürsel, kenan evrende askerdi onları niye kimse dile getirmiyor?

Dahi ile sıradan insanları bir tutmayalım

muck

Bak hocam o askerden siyasetçi olmaz dediğin adamlar harp akademisine girebilmek için öyle şeyler yapıyorlar ki aklın durur , kolay bir iş değil harp akademisine girmek. Milletvekili ilkokul mezunu adamlar varken emekli askerlere siyaseti boş görmek onların aldığı eğitime hakarettir. 

Harp okulunda siyaset eğitimi alıyorlar ben adamın eğitimine hakaret ediyorum? 

öğretmenden simitçiden herkesden olur askerden olmaz hoca mantık farklı

Reneee zamanında bizi çok banladı askeri küçük düşürüyoruz diye gitti 5 ay yaptı geldi kendi elleriyle yazdı adamlar haklıymış diye :)

DJ_Alper tarafından 12/May/15 14:47 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    AllahinOglu bunu yazdı

darbenin kralını tayyip yaptı hergün yapıyor siz hala evrene bok atın

amerikandan emir almayan mı var? almasa suikaste gidecek yerine gelen emirleri uygulayacak ülkede birlik hiçbir zaman olmamışki güçlü değilsinki atatürk yokki nasıl güçlü olsun

evrene bok atarlar hem hükümet hem halk ama ne hikmetse adamın yazdığı anayasaya muhtaçsınız amk

böyle ironi dünyanın hiçbiyerinde yok

ha bu darbe siyasal islamın önünün açılmasına neden olduysada tek kötü yönü bu işte

esas bu irticacı ibneleri sallandıracaktı başta tayyibi ve hocalarını kökünü kazıyacaklardı

bak bakalım bu örümcekler türüyormuydu bir daha ülkenin rejimini değiştirmeye kalkışabiliyorlar mıydı o zaman

o yüzden az bile yapmış aslında yapardı belkide amerika izin vermemiştir yoksa türkiyenin pilini nasıl bitirecek yoksa ülkenin 50 yıl geriye gitmesini nasıl sağlayacak irticacılar olmadan değil mi ama...

Dostum Amaç zaten bu günlerdi.. İrticacılığın önü Evren zamanında açıldı her türlü hareket olanağı tanındı.. gelip okullardan öğrenci devşirdiler ortadan liseden.. Bizzt şahit olduğum için Başıma geldiği için biliyorum 

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı
    AllahinOglu bunu yazdı

Dostum Amaç zaten bu günlerdi.. İrticacılığın önü Evren zamanında açıldı her türlü hareket olanağı tanındı.. gelip okullardan öğrenci devşirdiler ortadan liseden.. Bizzt şahit olduğum için Başıma geldiği için biliyorum 

Bildiğim kadarıyla okullarda din dersini kenan evren getirmiş

Toplam Hit: 16169 Toplam Mesaj: 134