Kenan Evren Öldü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Oha ya daha geçende idam gelsin diyen insanların Kenan Evren'in ölümü ile ilgili yorumlarını görüp aklımı yitiriyorum sosyal medyada.

öyle hoca sorsan baksan sözüm ona bunlar müslüman ama

arabistandaki orta doğudaki her saniye kesilen insan kafalarını yiyilen insan ciğerlerini

camilerdeki her cuma çıkışlarındaki cellat kıyımlarına koparılan kafalara gözlerini kapatırlar

işte böyle yobaz bir ülke

sonra gelirler kenan evrene bok atarlar

lan adamla yatıp kalktınızdamı herşeyi biliyorsunuz

ne kırmızı kitaptan haberleri var ne içeriğinden ne alınan güvenlik kararlarından

devlet için gerekli görülmüş amerika izin vermiş ne yapılması gerekiyorsa yapılmış

adam zevk almış olsa bu işten gider başka ülkeye savaş açardı zevkini öyle alırdı amk

insan gerçekten hayret ediyor

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    AllahinOglu bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Oha ya daha geçende idam gelsin diyen insanların Kenan Evren'in ölümü ile ilgili yorumlarını görüp aklımı yitiriyorum sosyal medyada.

öyle hoca sorsan baksan sözüm ona bunlar müslüman ama

arabistandaki orta doğudaki her saniye kesilen insan kafalarını yiyilen insan ciğerlerini

camilerdeki her cuma çıkışlarındaki cellat kıyımlarına koparılan kafalara gözlerini kapatırlar

işte böyle yobaz bir ülke

sonra gelirler kenan evrene bok atarlar

lan adamla yatıp kalktınızdamı herşeyi biliyorsunuz

ne kırmızı kitaptan haberleri var ne içeriğinden ne alınan güvenlik kararlarından

devlet için gerekli görülmüş amerika izin vermiş ne yapılması gerekiyorsa yapılmış

adam zevk almış olsa bu işten gider başka ülkeye savaş açardı zevkini öyle alırdı amk

insan gerçekten hayret ediyor

sürekli niye ortaya millete sataşan mesajlar atıyorsun illa her konuda olay çıkaran mesajların başında geliyorsun.

olay dinse bile ateşi harlıyorsun birilerini tartışmaya çekmeye çalışıyorsun ? 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

idamı savunuyoruz ama ne için ? teröristler için pkk için.

masum insanları öldürmek için değil.

ne garip cumhurbaşkanı olmak için elinde kuran-ı kerim taşıma işini ilk siyasete alet edenlerdendi ayrıca. binlerce insanı ipe gönder sonra kuran-ı kerim Allah peygamber de...o zamanların korku imparatorluğu ile % 70 lerde c.başkanı yaptı bu millet çünkü korkmuştu millet.

yüzbinler milyonların kul hakkı var hesabını verecektir.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

@Allahınoğlu

Hoca çok heyecanlısın sen böyle ya her konuda bir sakin ols istersen yapma bu kadar heyecan 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

@Allahınoğlu

Hoca çok heyecanlısın sen böyle ya her konuda bir sakin ols istersen yapma bu kadar heyecan 

bilemiyorum hocam insanlarımız herkesi aforoz etmeye çok meraklı 2dkda da kuşbaşı yapıyor ama sorsan olayların iç yüzünü bilmezler

oysaki bu insan okullarda din dersini bile mecburi yapmış insanlar dinini ve güzel ahlakı öğrenmesi için

ama ne yapılsa yaranmaz bu insanlara

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    AllahinOglu bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

@Allahınoğlu

bilemiyorum hocam insanlarımız herkesi aforoz etmeye çok meraklı 2dkda da kuşbaşı yapıyor ama sorsan olayların iç yüzünü bilmezler

oysaki bu insan okullarda din dersini bile mecburi yapmış insanlar dinini ve güzel ahlakı öğrenmesi için

hocam seni hayal ettimde odadan çıkmayan kitap ve komplo teorileri içinde boğulan şizofren bir insan aklıma geliyor nedense. Akp'nin temellerini atmış demiyorsun da güzel ahlak diyorsun

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    Kizilgun bunu yazdı
    AllahinOglu bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

@Allahınoğlu

hocam seni hayal ettimde odadan çıkmayan kitap ve komplo teorileri içinde boğulan şizofren bir insan aklıma geliyor nedense. Akp'nin temellerini atmış demiyorsun da güzel ahlak diyorsun

o senin kuruntun kendi düşüncen beni ilgilendirmez aklına ne geldiği

bu adam akp gibi şeriatı getirmek için mi darbe yapmış?

dinciler gibi yobaz mı bu adam?

kemalist adam cumhuriyete sahip çıkmış korumuş kollamış

12 eylül belgesellerini izleyip olayları anlamanız lazım iç yüzünü bilmeden millet sosyal medyada atıp tutuyor

http://www.youtube.com/watch?v=OMIvLW7ijZs

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    AllahinOglu bunu yazdı
    Kizilgun bunu yazdı
    AllahinOglu bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

@Allahınoğlu

o senin kuruntun kendi düşüncen beni ilgilendirmez aklına ne geldiği

bu adam akp gibi şeriatı getirmek için mi darbe yapmış?

dinciler gibi yobaz mı bu adam?

kemalist adam cumhuriyete sahip çıkmış korumuş kollamış

12 eylül belgesellerini izleyip olayları anlamanız lazım iç yüzünü bilmeden millet sosyal medyada atıp tutuyor

http://www.youtube.com/watch?v=OMIvLW7ijZs

Ataturk kimden icazet almista ulke kurmus ? Daha kendin yaziyosun abd'den aldigi emirle asti kesti diye. Kalkmis bide utanmadan bu soysuzun cumhuriyete sahip cikisini filan savunuyosun nasil bi ergensin ya sen, Kemalist der bide.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

tüh be yargılayacaklardı daha onu :)

bu arada bu şimdi eski cb olduğu için resmi tören filan yapılırsa vayki olaya bak

yargılayacaktık tören yaptık:)

patates tarafından 10/May/15 03:11 tarihinde düzenlenmiştir

https://t.me/pump_upp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    AllahinOglu bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

@Allahınoğlu

Tekrar diyorum sakin ol  tahmin ettiğim üzere yaşın genç  kanın kaynıyor bu konulara onunda heyecanı var 

bunlar bambaşka tartışma konularıdır bu Adamın haksızlığını yaptığı zulmü verdiği yanlış kararları belirten hem sağ dan hem soldan sayısız kişi varken ve bu insaların sayısız haklı sebebpleri varken insalar fikirlerini belirtiyor 

seninde fikrin bu olabilir bu adamı yaptığı uygulamalarda  aldığı kararlarda kendince haklı görebilirsin her insanın fikri vardır fakat;

darbeyi haklı gösterecek darbede yapılan cezai uygulamaları haklı gösterecek sağlam argümanların varsa sağlam kaynakların yalnız bu kaynaklar hem yerel hem uluslararası alanda geçerli olabilecek kaynaklar olur ya da bu haklılığı gösteren yazı döküman kitap vs varsa ki bu güne kadar ben darbeyi haklı gösterme adına yazılmış tek bir kitap görmedim hele evreni haklı bulan bir Aydın insan görmediğim için sen gördüğün bildiğin bilgilerin varsa farazi kelimeler değil ciddi anlamda sağlam temellere dayanan kaynaklarla  sakin bir üslupla paylaşırsın varsa diğer ülkelerin devlet adamlarının 80 darbesi hakkındaki fikirlerine bakarız vs vs 

insanlar karar verir bu konuda senin haklı ve haksızlığna öteki türlü  yanlış anlama inan kahvehanelerde yapılan siyasi tartışmalar bile senin fikirlerinden daha sağlam temellere dayanıyor. 

SeRDaR tarafından 10/May/15 03:19 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 16136 Toplam Mesaj: 134