folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kendimi Öldürecem Ya ! ( Derdime Bi Çare )

Kendimi Öldürecem Ya ! ( Derdime Bi Çare )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Müridler Arkadaslar Ask Adamları Artk Bana Bi Çare Bulun ya ! Benim Nişanlanacağım Kız Var.  1,5 Yıldır Beraberiz Ama OLMAZ OLSUN Keşke Görmeseydim Keşke Sevmeseydim. Hojalar Bu Kız Sürekli Yalan Söylüyor Bende İnanıp Buna Kandım ve Söylemesiayıp Bekaretini Aldım Elinden. Ama Şimdi Hep Erkeklerle Geziyor Eskiden Deli Gibi Seviyordum Şimdi Sevemiyorum Bırakacam Dediğimde Kendini Yerden Yere Vuruyor , Ağlıyor , Sızlıyor , Feryat Ediyor Öyle Normal Bir Ağlama Yalvarma Değil. Sanki Azrail Geliyor Canını İstiyor Ama ALma diye Yalvarıyor Öyle Bi Yalvarış Tarzı. Tmm Diyorum Affettim Diyorum Yine Yapıyor uLAn Kafayı Yicem bea :| Kızın Yaşı 17 Olduğundan Bırakamıyorumda Benim Yaş 18. Reşit Değil ! 2 Gündür Bana Attığı Tokat Sayısı 100'ü Geçkin Normal Tokat Değil Nasıl Bir Baba Bir Oğluna Vuruyorsa Öyle Vuruyor. Ayrılamıyorumda Kendine Bişe Yaparsa Benim Üstüme Kalıcak Bekaretini Bozdum Diye ! Ben İçeri Girerim. Dayanamıyorum Artık Ne Yapacam Bi Çaresi yda bi Fikri Olan ?

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

siktir et mk

ağlarsa ağlasın siktir et kızım de geç

veya 18 oluncaya kadar ayıya dayı de mk

+ hiç olmadı kızı öldür :P

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

The_Holigan bunu yazdı:
    -----------------------------

Normal Bir Ağlama Yalvarma Değil. Sanki Azrail Geliyor Canını İstiyor Ama ALma diye Yalvarıyor Öyle Bi Yalvarış Tarzı. Normal Tokat Değil Nasıl Bir Baba Bir Oğluna Vuruyorsa Öyle Vuruyor. Ayrılamıyorumda Kendine Bişe Yaparsa Benim -----------------------------
    normal olan birini bulsaydın kardeş keşke

allah kurtarsın...

Yapay zeka, zeka değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

DeFactorx bunu yazdı:
    sen l harfini büyük yazmaya devam edersen o kızdan ümidi tam olarak kes zaten :S

ezbere?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    defactorx anlamadım dai ne dediğini l harfi ne :|

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    Bu kadar basit bir soruna çözüm mü bulamıyorsun.Çözüm basit ; Kız gelicek salya sümük ayaklarına bacaklarına kapanıcak sen o sırada hiç rahatını bozmıyacan ellerini birleştirip sadece sessizce bekliyecen,kız burnunu cekerek yalvarmaya basladıgı sırada birleştirdigin ellerinden birinin sımsıkı sıkacan sonra arkanı dönüp tam gidicekmiş gibi yaparken suratını dagıtıcan,o kırılmıs burnundan akan kanları agzından dökenlen dişleriyle göz yası dökmeye devam ederken sen,hafif bir tebesumle arkana bile bakmadan cekip gidecen.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek

Ulan iice ayse teyze formuna soktunuz milleti he:)

Neyse kardes bak benimde basımda bole bısey vardı..Kızı yakalıyordum ama ıspatlıyamıyordum ispatladıgın anda bas tokadı suratına simdi siktir git de.. Bekareti falan onemli değil ispatlasın senin bozdugunu meni ornegimi varda kilodunda senin ustune kalıcak ben cıktım gezdim dengesizdi bıraktım dersin olur biter hic korkma bas ..tiri. Yaşın genç böle kaşarlara uyupta hayatını mahvetme harcadıgın zamana gençliğine yazık olur ilerde anlarsın ne demek istediğimi demedi deme

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:
    Bu kadar basit bir soruna çözüm mü bulamıyorsun.Çözüm basit ; Kız gelicek salya sümük ayaklarına bacaklarına kapanıcak sen o sırada hiç rahatını bozmıyacan ellerini birleştirip sadece sessizce bekliyecen,kız burnunu cekerek yalvarmaya basladıgı sırada birleştirdigin ellerinden birinin sımsıkı sıkacan sonra arkanı dönüp tam gidicekmiş gibi yaparken suratını dagıtıcan,o kırılmıs burnundan akan kanları agzından dökenlen dişleriyle göz yası dökmeye devam ederken sen,hafif bir tebesumle arkana bile bakmadan cekip gidecen.

Sende de hiç insaf yokmush be hojam :| :D Hoja Eywallah Sağol Güzel diyorsunda Kıyamıyorum İşte En Ufacık Birşey Olduğu zaman Yani Nasıl Söyleyim Çok Ağırıdr Benim Elim Geçende Birkere Vurdum Bayıldı Resmen Bayıldı :'( Bu sefer Dayanamam Hırsımı Alamam Vurduğum Zaman Ailesine Gider Der Zaten Ailesi ile 3 kere ailem birbirine girdi Beni Değil Nişanlısı Normal Yılda Bir kez bile Görecek Kadar Arkadaş Olarak Bile Kabul Etmiyor Ailesi :| bi gidip ailesine derse oda polise der polis pat içeri içerde de bana artık mektup yazarsınız AHHH IHHH OHHHHH Sesleri Çıkartırken ! Tecavüzden İçeri Girenlere O Şekil yapıolarmıshta :|

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatal-error
    fatal-error's avatar
    Erkek
    torpil yapma hacı öldür kendini :)

Beni sevmek için programlanma devrelerini yakarım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

BAAL bunu yazdı:

Hacı tamam da adam bekaretini aldım diyo  üstüme kalır diyo.

Kaç yaşında kı bu kız 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    fatal-error bunu yazdı:
    torpil yapma hacı öldür kendini :)

saol hoja ya eywallah inanki çok saol bende böyle bi cwp bekliodum :|

Toplam Hit: 9695 Toplam Mesaj: 71