folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kendimi Öldürecem Ya ! ( Derdime Bi Çare )

Kendimi Öldürecem Ya ! ( Derdime Bi Çare )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bekaretini bozmuşsun bi kere , bozmadan önce düşünecektin alacan o kariyi başka çare yoqqq :)

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    17 işte beni bağlayan bu 1 sene daha beklicem dicem ama ben dayanamıyorum hojalar artık öyle bir çıkmaza girdim ki keşke yapmasaydım da 100 milyar borcum olsaydı allahım ya

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

Valla çok acayipmiş hocam hem aldatıyo ayrılmak isteyincede ayrılmamak için sana yalvarıyor pes valla böle bişi ilk defa duydum diiceksinki bak kızım biliyosun ne olduğunu anladın sen onu kardeş :) diiceksin böle böle oldu ve bunu duyarlarsa hem senin hemde benim başım belaya girer ve rezil oluruz onun için gel şu ilişkiyi benimle ciddi yaşa başkalarınla gezersen bu nişanın bir anlamı kalmadığını söyle hocam ayrıca şunları yap ona yeni bir hat al telefonlarını takip et kimlerle konuşuyo yine aldatıyomu yani otur bunları konuş onunla çünkü bu gerçekten başa çok büyük bela açacak birşey adam akıllı çıksın çünkü olanlar yani cinsellik boyutunda büyük derece :D

Edit:Ailenizde kavgalıymış onuda şimdi okuyorum eyer kız iyi biriyse yani bu dediklerimi bi yap düzelirse git ailesinden özür dile onlar haklı veya değil git affettir kendini sonra rahat rahat bir ömür geçirin :D 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    End0t0ksiN
    End0t0ksiN's avatar
    Erkek
    kendını öldürmek ısteyeblırsın en dogal hakkın bende bır kız yuzunden su haldeyım su kadarını acıklayayım : yasım 17 her gun sınr krızlerı gecırıyorum kolumda bırcok faça ızı , duvarlara kafanı vurma camdan atlama  buldugun her hapı yutma ondaaan sonnnraaaaa gunde 2 adet 150mglık efexor xr+ 3 adet prozac + remedor xanax eklendı buna bunları yutuyorum vede etkı etmıyor.....  sımdı deyı deymıyormu bılmıyorum bunu zaman gösterıcek bana ..  gene     bugun erenkoy ruh ve sınır hastalıklarına kaldırıldım okulda krız atlattım daha ne dıyım ıckıye basladım defalarca ıntıharın esıgınden dondum sana tek dıyecegım kızın bekaretını bozduysan ustune alıcaksın onunda sucu buyuk ama senını sucun daha buyuk öldurmeye gelınce orasını bılemem ama su sıtede kendını öldurmek aşkıyla yanıp tutuşan bır ınsan varsa oda benımdır... aaaaa bırde bak ne dıcem bugun hastaneye kaldırdılar yesıl recete ılaca basladım "xanax". xanax de bakalm sokaktakı bırısıne ne dıcek ; )  yanı uzun lafın kısası su herkesın bır sorunu var ben sorunumu çözemıyorum ama sonucum benım bu sen sakın bırşeylere takılıp kalma kardeş... kıza ozaman dıyecegın tek kelıme var oda su" ya benı seversın yada dolaştıgın o adamların alayını sıkerım" bukadar sonrada kıza vurursun tekmeyı sevıyormusun sevmıyormusun bılemem ama askın demekkı cınsel ılıskıye gırene kadarmıs ıkınızde suclusunuz ne dıcem bılmıyorum  yorumsuz .....   

Potansiyel Rahatsız # 'yengesini s.kenlerin dizisinin yapıldığı devirde yaşayan mürid '
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Alerjik bunu yazdı:
    -----------------------------
    Valla çok acayipmiş hocam hem aldatıyo ayrılmak isteyincede ayrılmamak için sana yalvarıyor pes valla böle bişi ilk defa duydum diiceksinki bak kızım biliyosun ne olduğunu anladın sen onu kardeş :) diiceksin böle böle oldu ve bunu duyarlarsa hem senin hemde benim başım belaya girer ve rezil oluruz onun için gel şu ilişkiyi benimle ciddi yaşa başkalarınla gezersen bu nişanın bir anlamı kalmadığını söyle hocam ayrıca şunları yap ona yeni bir hat al telefonlarını takip et kimlerle konuşuyo yine aldatıyomu yani otur bunları konuş onunla çünkü bu gerçekten başa çok büyük bela açacak birşey adam akıllı çıksın çünkü olanlar yani cinsellik boyutunda büyük derece :D
    -----------------------------

Sana Yemin Olsun Denemediğim YOL KALMADI YA kafayı yicem iptal ettirdim hatları bana 1 milyara yakın alışweriş yapıyor ! giysi felan filan ya tmm kabul etmiyorum ama bi yandan da yaptıkları aklıma gelince ulan intikam alim diorum :| alıorum. Sonra diyorum ki ulan olm bu kız seni sewio sewmese neden bu kadar peşinden köpek gibi koşsun ki ? neden bu kadar para harcasınki ? die düşünüyorum tam emin oluyorum ewet beni sewio düzeldi bu kız die lan bi bakıyorum başka erkekle lan oha diyorum be :| döwdüm olmadı yalvardım olmadı 1-2 hafta gözyaşı döktüm olmadı kendinden sadece ama sadece istediğim tek şey war hojalar ! YALAN SÖYLEMEMESİ başka hiçbirşey istemiyorum isterse sewmesin ama yalan söylemesin lan benim gibi sewgiliyi nerden bulabilir beni 3 kişiyle aldattı intihar etti lan yine acıdım tmm dedim kafayı yicem sanki allah beni çok büyük bi sınava soktu :|

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    kıza bi oyun oyna en fırlama en yakışıklı arkadaşına bu kızı ayarlaması için ikna et ve ayarlasın bi yerde buluştuklarında senide oraya çagırsın sen uzaktan izle çocuk icraaata başlayınca sen zıplarsın işte yakaladım gibi bişey yapabilirsin?

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

baktın kız erkeklere takılıyo sende başkalarına takıl be hacı. hazır bekaretinide almışın. kalktığı zaman gidersin vurursun gelirsin. başka zamanlarda da başka kızlarla gününü gün et.

unutma "seven sikilir, siken sevilir"

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Profesor
    Profesor's avatar
    Erkek

ne manyak kızmış yaw.hacı ona de ki seni bi daha erkeklerin yanında görürsem terkederimistediğin kadar ağla zırla.eğer yakalarsan ..tir et.gidip ailesine falan şikayet ederse beni bozu falan diye hiç bişey ıspatlayamaz.ben yapmadım dersin bi bok yiyemezler,ıspatlayamazlar.

neyse ne laannn....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Buyurun Müridler bende buyum işte resmim bende mi bi mallık var anlamadım ki

http://img229.imageshack.us/img229/9643/eczu619585402tn0.jpg

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Durun lan durun şu atv de bir itirazım var programında ki jurilerden biri olmak istemişimdir hep bari burda atıyım su ukteyi

kardeşim sen bu kızı göturdun bunu ne zaman yaptın bu önemli hukuki olarak sen atıyorum 18 martta 18 'ine girdin ama yasal olarak sen reşit sayılmıyon yani 19'una girdigin vakit sen 18'ini doldurmus oluyon.simdi erkegin yası kac olursa olsun kız reşit degilse hukum yersin ama reşit olmadıgın için az ceza alırsın bu yüzden kızı reşit olmadıgın zaman halletmiş olmanı doktor raporu ile belgele.hem sevmiyon hemde kızı bozuyon olmaz ya evlenicen yada cekicen cazanı birader eger birde diyon kız onunla bunla geziyo bir taraftanda elbise alıyo ediyo beni seviyo bu diyon ya sende bir problem var yada kızda

asuman hanım 

Toplam Hit: 9721 Toplam Mesaj: 71