folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kesin Ve Etkili Zayıflamanın Yolunu Buldum.

Kesin Ve Etkili Zayıflamanın Yolunu Buldum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Hocam 19 eylül'de 92 kiloydum 10 dakika önce tartıldım ve şu anda 85 kiloyum, 20 eylülde Lida kullanmaya başladım, spor yapmadım, kollarımın hacminde 2mm,bacaklarımda 3.1mm eksilme gerçekleşti, damarlarım belli olmaya başladı, ilk üç gün gücümde eksilme hissettim şu anda gayet iyiyim. Fotoğraf makinemin gece çekimleri kalitesiz ilacın kullanım şeklini, kendisini kutusunu ve daha önce düğmelerini zor iliklediğim pantolonumun şimdi nasıl bol geldiğinin resimlerini yarın öğlen ekleyeceğim.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kantar31
    kantar31's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kalp krizinden gitmen yakındır hacı kolay gelsin

uzun bi süre daha yokum ehtiyarlar... iade-i yorum yapamadıysam kusura bakmayın
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    Lida kullanacağına spor yapsaydın simdi insana benzerdin. Öyle birden zayıflayınca kötü ve biçimsiz görünürsün. Spora falan baslasaydın keske.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kantar31 bunu yazdı:
    -----------------------------

kantar gelmiş hayırlara vesile olsun ve katılıyorum abi.

İmzalar Kaldırılsın!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    birader benim kilo problemim yok ama o tür ilaç kullananı çok gördüm sana şunu söylüyeyim kendini kandırma birden kilo verdiri ama götürüsü olur.kilo vermek istiyosan yemene dikkat etcen birde düzenli spor yakamayacağım kalori yok ok

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek
    kantar31 bunu yazdı:
    kantar hoca epeydir gözükmuyordun :|

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kantar31
    kantar31's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    jee hacılar neti kapatınca tbtyede giremez oldum :| inşallah yakında tekrar bağlatcaz :|

uzun bi süre daha yokum ehtiyarlar... iade-i yorum yapamadıysam kusura bakmayın
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Hoca sporla 15 günde 7 kilo verilebilirmi? Tek gıda rejimiyle birlikte Lida kullanıyorum 2 öğün yemek yiyorum şekeri yağı karbonhidratı tamamen kestim, öğünü üçte bir küçülttüm tuzu azaltmadım bir gram kasın 3 gram su tuttuğunu biliyorum, tuzun dengesiz atılmasının elektrolit dengesini bozduğunu, kas kaybına neden olduğunu dolayısıyla kalp rahatsızlıklarına sebebiyet verdiğini biliyorum, spor yapmadığım için kaslardan eksilme olmamalı, hoca bilimsel çalışıyorum daha ne yapayım. Askere gidene kadar 50 mekik 40 şınav şekebilecek hale geleceğim.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    IRET bunu yazdı:
    Hoca sporla 15 günde 7 kilo verilebilirmi? Tek gıda rejimiyle birlikte Lida kullanıyorum 2 öğün yemek yiyorum şekeri yağı karbonhidratı tamamen kestim, öğünü üçte bir küçülttüm tuzu azaltmadım bir gram kasın 3 gram su tuttuğunu biliyorum, tuzun dengesiz atılmasının elektrolit dengesini bozduğunu, kas kaybına neden olduğunu dolayısıyla kalp rahatsızlıklarına sebebiyet verdiğini biliyorum, spor yapmadığım için kaslardan eksilme olmamalı, hoca bilimsel çalışıyorum daha ne yapayım. Askere gidene kadar 50 mekik 40 şınav şekebilecek hale geleceğim.

belki o kadar kilo vermezsin ama en azından hemen biraz kilo verir hemde kas yaparsın fos biri olmazsın.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

sağlık tosunum sağlık hemen vermesende sağlıklı oolacan çokmu kilo vercem diye ilaç kullanıp ölen çok duydık yani 

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek

Haberlere bakmıyorsun herhalde?

Biraz daha iç Lida denen haplardan.

Cenazeni kaldırırz karşıyakaya.. 

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
Toplam Hit: 8549 Toplam Mesaj: 43