folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kesin Ve Etkili Zayıflamanın Yolunu Buldum.

Kesin Ve Etkili Zayıflamanın Yolunu Buldum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    IRET bunu yazdı:
    -----------------------------

thenumb bunu yazdı:
    valla bende artık satıcısı olduğunu düşünmeye başlıyorum müridin. arkadaş ya çok inatçısın ve kilolarından kurtulduğun için gerçekleri göremiyorsun. ya da insanların içinde kuşku bırakarak aldırmaya çalışıyorsun . biraz bakarsan internette yasak olduğuyla ilgili bir sürü haber var. çoğu haber sitesinde sağlık bakanlığının satışını durdurduğunu görürsün.  olum git askerde paşa paşa dayağını ye tırmanamıyon diye. karaciğerden filan olacağına :)

Hocam satıcısı değilim, kısa sürede kilo vermem gerekiyor haber sitelerini geç hocam yavşakların işleri ticaret, piyasada hala reductil ve xenical  satılıyor içindeki etken maddeler Lida'dan daha ağır, Lida Çin malı olduğu için ucuz.

Ölenler günde iki tablet kullanmış, 1 öğün yemek yemiş vitamin mineral takviyesinde bulunmamış, kullanım hatası var hocam kutuda metabolizma hızınıza göre kahvaltınızı yaptıktan 35-50 dakike sonra alın günde üç buçuk litre su için yazmışlar, ölenler ilacı kahvaltıdan önce kullanıyormuş. Karaciğer, kalp, beyin, bağırsak rahatsızlıkları ölüm orucundaki gibi yetersiz beslenmeden kaynaklanıyor. Ben proteinimi, vitaminimi mineralimi alıyorum, üşüme dışında yan etkisini görmedim.

xenical dediğin eczanelerde satılıor ve doktor raporuyla alınıyor ha paraylada isteyen alır ama zararı yok bide bu  ilaçları biraz kilosu olan insanlar kullanmıo obez olanlar spor yaparak diet yaparak kilo veremeyenler kullanıo sen sporu dieti denedin mi hiç ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

ilaçla falan zayıflanmaz arkadaş. bunu bilir bunu söylerim.

yapacaksın sporunu, becerebilirsen bide diyet yapacaksın.

en azından fit bi vücudun olur (çok fazla kilo vermesen dahi)

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thenumb
    thenumb's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

thenumb bunu yazdı:
    valla bende artık satıcısı olduğunu düşünmeye başlıyorum müridin. arkadaş ya çok inatçısın ve kilolarından kurtulduğun için gerçekleri göremiyorsun. ya da insanların içinde kuşku bırakarak aldırmaya çalışıyorsun . biraz bakarsan internette yasak olduğuyla ilgili bir sürü haber var. çoğu haber sitesinde sağlık bakanlığının satışını durdurduğunu görürsün.  olum git askerde paşa paşa dayağını ye tırmanamıyon diye. karaciğerden filan olacağına :)

Hocam satıcısı değilim, kısa sürede kilo vermem gerekiyor haber sitelerini geç hocam yavşakların işleri ticaret, piyasada hala reductil ve xenical  satılıyor içindeki etken maddeler Lida'dan daha ağır, Lida Çin malı olduğu için ucuz.

Ölenler günde iki tablet kullanmış, 1 öğün yemek yemiş vitamin mineral takviyesinde bulunmamış, kullanım hatası var hocam kutuda metabolizma hızınıza göre kahvaltınızı yaptıktan 35-50 dakike sonra alın günde üç buçuk litre su için yazmışlar, ölenler ilacı kahvaltıdan önce kullanıyormuş. Karaciğer, kalp, beyin, bağırsak rahatsızlıkları ölüm orucundaki gibi yetersiz beslenmeden kaynaklanıyor. Ben proteinimi, vitaminimi mineralimi alıyorum, üşüme dışında yan etkisini görmedim.

valla sen memmunsan diyebileceğim birşey yok tabiki. sadece ilerde büyük sorunlarla karşılaşmaman için herkes bırakman yönünde telkinde bulunuyo. yoksa kimse senin zayıflamamanı istemez :) ne kadar dikkatli uygulasanda tarım ve köy işleri bakanlığının onay vermediği bir ilacı kullanmak ne kadar doğrudur bilemiyorum.umarım sorun yaşamazsın ilerde diyorum.ben bunu yazmadan müridler sana zaten diyeceklerini de demişler.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilteris317
    ilteris317's avatar
    Erkek
    tüm dünya lidayı kullanmayın diye bas bas bağırıyo bizim millet hala devam bence yol yakınken bırak yoksa diğer hastalıkların tedavisi için daha çok uğraşırsın
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Conquer
    Conquer's avatar
    Erkek
    hacim dikkat etde kemiklerin sayilmasin,zararli bunlar sittiret..en sagliklisi yine spor yapmak ve düzenli yemek..

Hiçbir gerçek,bir şizofrenin yalanıyla başa çıkamaz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

sunu bir oku istersen

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=12420382

ayrica requiem for a dream de kadinin ilacla zayiflama yontemini gorun derim :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek
    bendemi kullansam :| şaka bi yana ben bu son 4 ayda 20 kiloya yakın hiç birşey yapmadan verdim babam işkirlenmeye başladı ilaçmı kullanıyon lan sen diye soruyo falan kullanmıyorum ama kullansakmı :D bi deneriz ha :D nede olsa sonumuz toprak hepimiz ölecez :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

benimde zayıflamam lazım ilaç kullanmadan ne tavsiye edersiniz ?

zayıflamadan kastım yağlarımı yakmam lazım biraz göbek var :D

Koca hestiy aya bedenem ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek
    madem kullanıcam diyorsun ozaman tadına bırak derim 80nin altına inme
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

Millet geri zekalı dimi diyetisyene para döküyo kimse bilmiyor mu bu lida nedir ?

kullan hocam diyetisyene vereceğin paraylada kendine bi mezar al :d 

Konumu silenlere inat kürdüm
Toplam Hit: 8584 Toplam Mesaj: 43