folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder !!!KESİNLİKLE OKUYUN!!!

!!!KESİNLİKLE OKUYUN!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmet_k
    ahmet_k's avatar
    Erkek
    Bu zamanda evli kadın ve erkeklerin eşlerine sadık kalmadıklarını, genç kızların erkekler gibi her yere girip-çıkıp gezer olduklarını, edepli giyinmediklerini,
    Tüm gençlerin velilerine ve diğer insanlara saygı göstermediklerini,
    Zenginlerin fakirlerle ilgilenmediklerini, artik sadaka ve zekât vermez olduklarını,
    İnsanların namaz kılmadıklarını ve oruç tutmadıklarını, oysa Mahşer Gününün yaklaştığını,
    Kısa bir zaman sonra gökte sadece bir yıldız kalacağını ve dua kapılarının kapanacağını,
    Kurandaki yazıların silinerek okunamaz olacağını,
    Güneşin Dünyaya çok yaklaşarak tersten doğup batacağını.
    Peygamber efendimiz ayrıca şunları da ekler:
    Her kim bunu okurken yanında başkaları varsa onların da duyacağı şekilde açıktan okusun. Bunu yapan kişiye Cennet de bir yer ayrılır ve her kim bu mesaja inanmayacak olursa, ona da Cehennemden bir yer ayrılır. Bir dilek sahibi bu mesajı kopyalayıp başka insanlara dağıttığında dileği yerine gelir."
    Rüyayı anlatan S.A. bunların doğru olduğuna inandırmak için şu yemini etmiş: "Bunlar doğru değilse, gerçek bir Müslüman gibi ölmeyeyim!"
    Peygamber Efendimiz yukarıdaki durum tespitinden sonra aşağıdaki tavsiyelerde bulunur:
    Günde beş defa namaz kılın,
    Oruç tutun,
    Hırsızlık yapmayın,
    Fakirlere yardım edin.
    Her kim bu mesajı 25 kişiye dağıtacak olursa, 3 gün içerisinde mükâfatlandırılacaktır. Biri bunu yapmış ve çalıştığı firmadan zam almış. Biri inanmamış, sevdiği zarar görmüş, bir başkası yarın yaparım demiş, fakat yapamayacak duruma düşmüş.
    Lütfen bunun yalan olduğunu sanmayın! Bu mesajı silip geçmeyin ve kopyalayıp yollayın
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armagedon
    armagedon's avatar
    Erkek
    Bir dilek sahibi bu mesajı kopyalayıp başka insanlara dağıttığında dileği yerine gelir."
    Biri bunu yapmış ve çalıştığı firmadan zam almış. Biri inanmamış, sevdiği zarar görmüş, bir başkası yarın yaparım demiş, fakat yapamayacak duruma düşmüş. Lütfen bunun yalan olduğunu sanmayın! Bu mesajı silip geçmeyin ve kopyalayıp yollayın

Konuya Damardan Girmişler Ama Yine Aynı Numara..Yemeyin Artık Sunları Lütfen..

İnsan Gibi Yaşa...Adam Gibi öL..! Ekmeğini Böl.. Vatanını Böldürme..!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoomsdayScreaM
    DoomsdayScreaM's avatar
    Erkek
    etkileyici fakat doğru değil
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX1453
    ZyreX1453's avatar
    Erkek
    Vay be bir aralar siyaset furyası vardı şimdide islam furyası başlamış..

Beyaz adam bize sayısını hatırlayamadığım kadar çok söz verdi. Bunlardan sadece birini tuttu. Sonunda topraklarımızı elimizden alacağını söylemişti. Sadece bu sözünü yerine getirdi...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    yaw bu konu hakkında değilde bişey merak ettim yine bu maillerle ilgili.Tamam güzel hoş şeyler önemli yazılar yazıyolar bazen de niye yok bu mesaji bilmem kaç kişiye gönder gönderirsen şu olur göndermezsen bu olur diye ekliyolar bizim anlamadığımız türden reklam gibi bişey mi var,niye adam illa herkesin görmesini istiyo yazdığı yazıyı,yoksa adamlar halk arasındaki iletişimi ölçmek için anket gibi kullanıyo olabilirler mi aklıma başka bi ihtimal gelmiyo.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TAGHeuer
    TAGHeuer's avatar
    Erkek
    TÖBEE TÖBEE İNANCIM SONSUZ AMA O ZAMANLAR MAILMI VARMISDA 25 KISIYE GONDERIP DILEK TUTUP GERCEKLESCEKMIS ? 25 KISIYE GONDER VE DILEK TUT DEMESEN DAHA COK YAYILICAGINA INANIRIM BU MESAJIN...

Bir silah ve tatli sözle sadece tatli sözle gidebileceginden,çok daha fazla yere gidersin AL CAPONE
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _EzraiL_
    _EzraiL_'s avatar
    Erkek
    İçinde ne kadar dogru şeyler barındırsada, oku bunu göder bu tip seyler sacma.
    ALLAH Birisine yada birilerine mesaj ulaştırmak istedikten sonra
    o ulaşır onun istegi O an olur..
    Başka amaclı yazılmış Şeyler bunlar. FAKE Hepsi:D

Önce DinLe...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    asla Kuran'da veya başka bi yerde 3- 5 sayısı yazmak bu bir
    böyle şeylere bi daha peygamber efendimizi alet etmeyiniz yok etrafına okusun felan oldu olacak emaille göndersin felan da yazsaydın tam olurdu. böyle salak şeylere inanıp da buraya yazıyosunuz ya ne diyim size

Zimbabwe
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    "Her kim bu mesajı 25 kişiye dağıtacak olursa, 3 gün içerisinde mükâfatlandırılacaktır. Biri bunu yapmış ve çalıştığı firmadan zam almış. Biri inanmamış, sevdiği zarar görmüş, bir başkası yarın yaparım demiş, fakat yapamayacak duruma düşmüş.
    Lütfen bunun yalan olduğunu sanmayın! Bu mesajı silip geçmeyin ve kopyalayıp yollayın "

LAN BU NE IYI GÜZEL YAZDI SONRA ICINE ETTI BIRDE MAL GIBI BURA YAZDI
    ALLAHA INANIRIM KURANA INANIRIM AMA BÖYLE YOK DILEK TUT YOK BÖYLE OLUR SEYLERE HIC INANMADIM INANMAM ALLAH BENI BILDIGI GIBI YAPSIN
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    Bu tip başlık açmak yasaktır kardeş. Nedeni sitede biryerde yazıyor. Nerede olduğunu bilmiyorum!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    yok bu mesajı şuraya gönder yok gönderirsen şöle olur yok göndermezsen böle olr diyolar benim elimede en az 50 tane bu mesajlardan geçti ve kimseyede göndermedim sadece birkaçını gönderdim onlarda çok komik olduğu için şamata olarak.ve hiçbişey olmadı bana kaç senedir.şimdi bilem monitörün karşısında daş gibiyim.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 3747 Toplam Mesaj: 18