Keylog+Trojan+Binder+Crypter Proje Fikri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

kafamda şöyle bi fikir var kabaca;

-multipage kullanarak farklı programları tek uygulamada toplamak istiyorum.şöyleki;

---ilk tabda client olacak

---ikinci tabda serverın özellikleri ayarlanacak ve "server.exe" export edilebilecek

---üçüncü tabda crypter olacak

---dördüncü tabda binder olacak

bu şekilde gerekli olan herşey bi arada toplanmış olacak...tabi şu anda kodları oturup sıfırdan yazmam uzun ve uraştırıcı olur,o yüzden olabildiğince basit hazır kodlardan yola çıkıp önce iskeleti oluşturucam ve zamanla geliştiricem programı kendimle beraber :D

serverın antivirlere tanınmaması için fudlama olayına girişicem olabildiğince.olası yakalanma durumunda yeni işlemler uygulanması gerekicek ve serverın kendisini güncellemesi gerekicek,bunun için reverse connection kullanarak serverın sürüm kontrolü yapmasını ve yeni bi sürümünün oluşması durumunda kendisini yenilemesini sağlıyıcam..

server belirli aralıklarla log kayıtlarını belirlenmiş mail adresine gönderecek,makinada int. bağlantısı olduğu sürece erişime izin verecek ve clientten istenilen bazı işlemleri yerine getirebilecek.

Kişisel kullanım amacıyla basit bi keylogger oluşturmayı düşünüyodum zaten ama son günlerde açılan "fud/ud" konularla beraber kafamda bu tarz bi proje şekillendi :) biraz bilgi,bolca döküman-hazır kod ve bolca araştırmayla yapılabilirmi?

:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek
    hocam zaten yeni yapacağın bi virüsü tanınmaz yaparsın haliyle. Tanınmaz bi virüs için crypter gereksiz :) teldeim uzun yazamıorum.

=)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

hayır demek istediğim sırf bunun için değil, hem kendi işini görecek,hemde başka dosyalar için yardımcı olabilecek...şöyle kapsamlı bişey olsun dedim...büyük hedef koydum :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

güzel olur

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek

hocam senin dediğin tablar çoğu keylogger de var

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

var ancak güzel ama etkisiz bir proje hocam.

crypterın ayrı bir clientte olması çok daha güzel olur.

en iyisi ise binderın crpyterın özelliklerinde olması.

ve tek stubda olursa daha güzel oluyor millet crypter-binder fudlamak için ayrı ayrı uğraşmıyor :)

gerçi ben kullandığım binderı sizlere verdim paylaştım.

yüzyıllarcada fud kalabilir :P

windowsun servisi olduğu için antiler birşey demiyor :) 

edit birde hocam sen antivir deyince ben avirayı anlıyoum :)

ya antilerden de yada antivirüslerden antivir özel bi ada giriyor 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

müritler toplanalım tahrilogger yapalım 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dejnclea
    dejnclea's avatar
    Erkek

Şimdi alakasız bir soru olacak ama fud ne demek ? Çok cahil hissettim kendimi. Daha önce de bir başlıkta belirtmiştim ben bu işleri bıraktığımda rfi popülerliğini yeni yeni kaybetmeye başlıyordu. Aradaki gelişmeleri kaçırdım haliyle =)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:
    -----------------------------

var ancak güzel ama etkisiz bir proje hocam.

crypterın ayrı bir clientte olması çok daha güzel olur.

en iyisi ise binderın crpyterın özelliklerinde olması.

ve tek stubda olursa daha güzel oluyor millet crypter-binder fudlamak için ayrı ayrı uğraşmıyor :)

gerçi ben kullandığım binderı sizlere verdim paylaştım.

yüzyıllarcada fud kalabilir :P

windowsun servisi olduğu için antiler birşey demiyor :) 

edit birde hocam sen antivir deyince ben avirayı anlıyoum :)

ya antilerden de yada antivirüslerden antivir özel bi ada giriyor 

bu konuyu böyle fikirleri almak için açtım zaten :D dediğin gibi exeleri birleştirirken şifrelemek çok daha güzel olur...bakalım bikaç bişey yapayımda nası olcak,zamanla görcem :D

dejnclea bunu yazdı:

Şimdi alakasız bir soru olacak ama fud ne demek ? Çok cahil hissettim kendimi. Daha önce de bir başlıkta belirtmiştim ben bu işleri bıraktığımda rfi popülerliğini yeni yeni kaybetmeye başlıyordu. Aradaki gelişmeleri kaçırdım haliyle =)

bende bilmiyordum ama yeni moda bu olduğu için araştırdım :D eskiden prorat,proagent fln çalışıyodu,antivirüse flnda yakalanmıyodu pek,ama artık antivirüslerden kaçırmak için farklı işlemler yapılıyo,fudlamak denen şeyde bu işte :) googlea girip fudlama yöntemleri fln gibisinden arat az bişey araştırsan yine bişeyler öğrenirsin :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

dejnclea bunu yazdı:

Fud: Full undetected 

Hocam crypterde binder olur o zaman. diğer dosyalarada hitap etsin diyorsan. ikinci sekme server builder. ilk kısımsa client. normal bir trojan, kodlarsan içinde server builder olur haliyle. böylece ikinci sekmede gereksiz kalıyor. crypter ile trojanıda ayrı ayrı kodla veya trojanda bir butona tıklayınca crypter açılsın. çok uzatmışsın sen yolu :)

=)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

x3uqm4 bunu yazdı:

Hocam crypterde binder olur o zaman. diğer dosyalarada hitap etsin diyorsan. ikinci sekme server builder. ilk kısımsa client. normal bir trojan, kodlarsan içinde server builder olur haliyle. böylece ikinci sekmede gereksiz kalıyor. crypter ile trojanıda ayrı ayrı kodla veya trojanda bir butona tıklayınca crypter açılsın. çok uzatmışsın sen yolu :)

ya tam net bişey oturtamadım işte :) sıfırdan oturup binlerce satır kod yazmayacağım ama,elimdeki tüm trojan kodlarına bakıp istediğim özellikleri birleştiricem,crypter için aynı şekilde vs..toplama bişey olucak ve stub fln anlamıyorum ben,client olucak server olucak bide binder olucak cryptli ayriyeten crypter yapmak saçma oluyo onu anladım :D ud olmasını sağlamak için direk kaynak kod şifreleme yapmayı planlıyorum bide...trojan ayrı server oluşturucu ayrıdan kastım şu; server oluşturucu clientten ayrı olucak çünkü clienti yönetim masası halinde düşünüyorum,sadece pcye sızma yada log alma amaçlı kullanılcak bişey olmayacak. google adsensele ilgili ufak bikaç özelliğide olucak :) bide eğerki yapabilirsem botnet tadında bi kullanımda sağlamaya çalışıcam...

Toplam Hit: 5246 Toplam Mesaj: 13