Keylog+Trojan+Binder+Crypter Proje Fikri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

wasd bunu yazdı:
    -----------------------------

x3uqm4 bunu yazdı:

Hocam crypterde binder olur o zaman. diğer dosyalarada hitap etsin diyorsan. ikinci sekme server builder. ilk kısımsa client. normal bir trojan, kodlarsan içinde server builder olur haliyle. böylece ikinci sekmede gereksiz kalıyor. crypter ile trojanıda ayrı ayrı kodla veya trojanda bir butona tıklayınca crypter açılsın. çok uzatmışsın sen yolu :)

ya tam net bişey oturtamadım işte :) sıfırdan oturup binlerce satır kod yazmayacağım ama,elimdeki tüm trojan kodlarına bakıp istediğim özellikleri birleştiricem,crypter için aynı şekilde vs..toplama bişey olucak ve stub fln anlamıyorum ben,client olucak server olucak bide binder olucak cryptli ayriyeten crypter yapmak saçma oluyo onu anladım :D ud olmasını sağlamak için direk kaynak kod şifreleme yapmayı planlıyorum bide...trojan ayrı server oluşturucu ayrıdan kastım şu; server oluşturucu clientten ayrı olucak çünkü clienti yönetim masası halinde düşünüyorum,sadece pcye sızma yada log alma amaçlı kullanılcak bişey olmayacak. google adsensele ilgili ufak bikaç özelliğide olucak :) bide eğerki yapabilirsem botnet tadında bi kullanımda sağlamaya çalışıcam...

işte o zaman compile error alman muhtemel :D yada sytnax error falan.

onları birleştirmek biraz zorlar gibi :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:

işte o zaman compile error alman muhtemel :D yada sytnax error falan.

onları birleştirmek biraz zorlar gibi :)

ya tutup birleştircem dediğim ufak legoyla büyük legoyu birbirine takmaya çalışcam anlamında değil :D bi işlemin nasıl olacağını kodlardan görüp editliyipte kullanıcam..misal birinden rc4 aldıysam dierinden xor alıcam fln :)

tabstrip flnda yapmıyıcam ahada böyle olcak;

http://www.multiupload.com/QOBS00IG9T

exe halinde,şu anda sadece butonlar formları açıyo o kadar :D formlara gereken şeyleri yerleştiricem yavaş yavaş :)

:)
Toplam Hit: 5213 Toplam Mesaj: 13