folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kıbrısa Gidip Gelenler

Kıbrısa Gidip Gelenler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sezpanhe
    Sezpanhe's avatar
    Erkek

Selamın aleyküm hocalar.

Kıbrısa sürekli olarak gidip gelen bir hocamız var ise ondan bir isteğim olacak.

Bu önümüzdeki günlerde olabilir yada ne zaman gidecekse işte.

Orda bir arkadaşım var otelde çalıştığından dolayı tr ye pek geçmiyor. Oradaki arkadaşımla buluşsa bana bir Absinte gönderecek ondan alıp trde bana kargolayabilir mi acaba ? kargo parasını filan herşeyi karşılayacağım ben.

Eğer istanbula gelir ise burada yanına gidip alabilirim fark yapmaz. Bu iyiliği yapacak bir hocamız çıkar inş.

İrtibata burdan yada pm yoluyla gecebilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

Zehirrr . . .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

zumsuk var..

buralardaysa yanıtlar hocu.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sezpanhe
    Sezpanhe's avatar
    Erkek
    Amd-x bunu yazdı

zumsuk var..

buralardaysa yanıtlar hocu.

İnş dayı görür inş konuyu :)

Zehirrr . . .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

edit

Lambo tarafından 02/Mar/13 22:21 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

biri daha vardı yaa free mans mıydı neydi, kıbrıs için ticaret sitesi falan diye bi arat onundu konular.

Living Death
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sezpanhe
    Sezpanhe's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı

biri daha vardı yaa free mans mıydı neydi, kıbrıs için ticaret sitesi falan diye bi arat onundu konular.

bakayım onada hocam inş görürler konuyu.

Zehirrr . . .
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Hocam dönem bitene kadar dönme planım yok. Bulamazsan kimseyi bakarım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sezpanhe
    Sezpanhe's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı

hocam sende bakar ol böyle tanıdık güvendiğin bir arkadaş var ise trye gelecek söyleyiver gurban olam :)

Zehirrr . . .
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocam sürekli gidip gelen arkadaşlarım varda sana faydaları olmaz  , zaten bir gidiş gelişte na bu kadar (caps ) şişeyi geçiriyorlar 

limit mitit kalmıyor

405036_101512646.jpg%20%28960×720%29

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    Sezpanhe bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı

hocam sende bakar ol böyle tanıdık güvendiğin bir arkadaş var ise trye gelecek söyleyiver gurban olam :)

Hangi şehirdesin ? Senin şehre yakın tanıdık arkadaş varsa burdan yyollarım.

Kıbrıs'tan gelenler biraz sıkıntı oluyor. Çünkü Jack Daniels 75'lik burada 51 TL. Diğerlerini oranla artık. Türkiyede 210 küsür lira gördüğüm şarabı buradan 47'ye alıp içmiştim (ne yalan söyliyim hayatımda içtiğim en iyi şaraptı.

Bu yüzden Kıbrıs'tan Türkiye'ye gidenler full gidiyor. Burada rakı 15 civarı. Adam 15'e alıp Türkiye'de 35'e satıyor.10 şişe falan götürüp, uçak biletini bedavaya getiren arkadaşlarım var.

Marlbora falan aynı şekilde. Bu yüzden alkol taşıtmak biraz sıkıntı olur. Türkiye'ye her geldiğimde bizim aile için 4 şişe alkol getiriyorum fix. 1-2 gün önce giden arkadaşlara soruyorum, eğer kontrol yoksa arttırıyorum. Varsa, ekstradan(hak 3 şişe) 1 şişeyi zar zor getiriyoum. 

O yüzden zordur. Fakat aynı şehirde yaşayan, alkol götürmeyen birini bulursak söylerim götürür.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sezpanhe
    Sezpanhe's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    Sezpanhe bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı

Hangi şehirdesin ? Senin şehre yakın tanıdık arkadaş varsa burdan yyollarım.

Kıbrıs'tan gelenler biraz sıkıntı oluyor. Çünkü Jack Daniels 75'lik burada 51 TL. Diğerlerini oranla artık. Türkiyede 210 küsür lira gördüğüm şarabı buradan 47'ye alıp içmiştim (ne yalan söyliyim hayatımda içtiğim en iyi şaraptı.

Bu yüzden Kıbrıs'tan Türkiye'ye gidenler full gidiyor. Burada rakı 15 civarı. Adam 15'e alıp Türkiye'de 35'e satıyor.10 şişe falan götürüp, uçak biletini bedavaya getiren arkadaşlarım var.

Marlbora falan aynı şekilde. Bu yüzden alkol taşıtmak biraz sıkıntı olur. Türkiye'ye her geldiğimde bizim aile için 4 şişe alkol getiriyorum fix. 1-2 gün önce giden arkadaşlara soruyorum, eğer kontrol yoksa arttırıyorum. Varsa, ekstradan(hak 3 şişe) 1 şişeyi zar zor getiriyoum. 

O yüzden zordur. Fakat aynı şehirde yaşayan, alkol götürmeyen birini bulursak söylerim götürür.

Hocam istanbul Kadıköydeyim ben.
    PanxeR

hocam benimkisi sadece 1 şişe :) senin arkadaşlar olayı ticarete dökmüş gibi :) 

Zehirrr . . .
Toplam Hit: 3732 Toplam Mesaj: 29