folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kıbrısa Gidip Gelenler

Kıbrısa Gidip Gelenler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Potansiyel_Virus
    Potansiyel_Virus's avatar
    Dişi

ben gidecegim yakinda o zamana kadar kimseyi bulamazsan alabilirim. bide nasil getiriyorlar okadar ickiyi hayret.gelirken xray kurmuslardi izmir de sirf icki muhabbetine,bir viski ve rakiya el koydular alkol oranina gore limitleri varmis.

Ucurtmalar ruzgar gucuyle degil,o guce karsi ciktiklari icin yukselirler.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek

keşke 2 hafta once acaydın hocam girnedeyim ben :S getırırdım cıkmıstım Tr ye 2 ay daha cıkamam sanırım :(

Hayattaki en güzel şeyler : Ya kanun dışı, ya ahlak dışı ya da şişmanlatıcıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sezpanhe
    Sezpanhe's avatar
    Erkek
    Potansiyel_Virus bunu yazdı

ben gidecegim yakinda o zamana kadar kimseyi bulamazsan alabilirim. bide nasil getiriyorlar okadar ickiyi hayret.gelirken xray kurmuslardi izmir de sirf icki muhabbetine,bir viski ve rakiya el koydular alkol oranina gore limitleri varmis.

Çok sağol hocam sanırım iş sana kalacak gibi.

Zehirrr . . .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

E yani (: ama ticaret icin demedim. Gidenler genelde full gittigi icin, bos giden bulmak zor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sezpanhe
    Sezpanhe's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı

E yani (: ama ticaret icin demedim. Gidenler genelde full gittigi icin, bos giden bulmak zor

haklısın hocam inş bakalım :) hayır eylemek isteyen bir hoca çıkar belki :) 1 tane eksik getirir benimkini getirir :)

Zehirrr . . .
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek

Hocam ben 1 ay önce geldim, keşke daha önce söyleseydin.
    Absinthe getirdim hemde bitirmek üzereyim %45 kadar kaldı.
    Ve grand absenthe getirecekler sana.
    Hacım şimdiden söyliyeyim çok siktiri boktan bir içki, içkinin asıl muhabbeti '' thujone '' denen madde.
    Ve Kıbrısta satılan absinthe'lerin içinde sadece 35 mg var ve bu hiç yeterli değil.

Öyle yeşil peri falanda hikaye söyliyeyim sana, thujon miktarı yüksek bi absinthe bulabilirsen anca öyle görülebilir.
    70'liğin fiyatı 62 tl'dir. %69 alkol var. 

60 tl ona vermek yerine 3 tane 70lik vodka alabilirsin veya 2 tane orta halli iskoç viskisi alabilirsin.

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sezpanhe
    Sezpanhe's avatar
    Erkek
    Melik bunu yazdı

Hacım şimdiden söyliyeyim çok siktiri boktan bir içki, içkinin asıl muhabbeti '' thujone '' denen madde.
    Ve Kıbrısta satılan absinthe'lerin içinde sadece 35 mg var ve bu hiç yeterli değil.

Öyle yeşil peri falanda hikaye söyliyeyim sana, thujon miktarı yüksek bi absinthe bulabilirsen anca öyle görülebilir.

60 tl ona vermek yerine 3 tane 70lik vodka alabilirsin veya 2 tane orta halli iskoç viskisi alabilirsin.

daha önce denedim hocam :) can bu işte ondan çekiyor :)

Zehirrr . . .
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Sezpanhe bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı
    Sezpanhe bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı

Hocam dönem bitene kadar dönme planım yok. Bulamazsan kimseyi bakarım.

hocam sende bakar ol böyle tanıdık güvendiğin bir arkadaş var ise trye gelecek söyleyiver gurban olam :)

Hangi şehirdesin ? Senin şehre yakın tanıdık arkadaş varsa burdan yyollarım.

Kıbrıs'tan gelenler biraz sıkıntı oluyor. Çünkü Jack Daniels 75'lik burada 51 TL. Diğerlerini oranla artık. Türkiyede 210 küsür lira gördüğüm şarabı buradan 47'ye alıp içmiştim (ne yalan söyliyim hayatımda içtiğim en iyi şaraptı.

Bu yüzden Kıbrıs'tan Türkiye'ye gidenler full gidiyor. Burada rakı 15 civarı. Adam 15'e alıp Türkiye'de 35'e satıyor.10 şişe falan götürüp, uçak biletini bedavaya getiren arkadaşlarım var.

Marlbora falan aynı şekilde. Bu yüzden alkol taşıtmak biraz sıkıntı olur. Türkiye'ye her geldiğimde bizim aile için 4 şişe alkol getiriyorum fix. 1-2 gün önce giden arkadaşlara soruyorum, eğer kontrol yoksa arttırıyorum. Varsa, ekstradan(hak 3 şişe) 1 şişeyi zar zor getiriyoum. 

O yüzden zordur. Fakat aynı şehirde yaşayan, alkol götürmeyen birini bulursak söylerim götürür.

Hocam istanbul Kadıköydeyim ben.
    PanxeR

hocam benimkisi sadece 1 şişe :) senin arkadaşlar olayı ticarete dökmüş gibi :) 

uçak parası için getiriyor hocam ne yapsın adam ben kıbrısa gittiğimde rakı 11 TL abinthe 60 tl di , jb 20 tl gibi bişi 

biz burda altın kaplama içioz sankı amk 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sezpanhe
    Sezpanhe's avatar
    Erkek

PanxeR valla haklısın hocam daha dün bi 35lik jack 2 tane bomonti 1 tane badem aldım 60 tl amk :|

İyice bokunu çıkardılar.

Zehirrr . . .
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek
    Sezpanhe bunu yazdı
    Melik bunu yazdı

daha önce denedim hocam :) can bu işte ondan çekiyor :)

Ya hacı, 2 gün önce benim hatun 1 shot attı sonra bu kesmedi beni dedi, bana çaktırmadan şişeyi fondiplemeye başladı.
    zor aldım elinden 15 dakika sonra bir kusmaya başladı, 2 saat boyunca kustu allahtan yemek yemiştik öncedende.
    Midesi boşaltıcak birşey buldu yoksa komaya girmişti la kız. 
    Altıma sıçıyordum korkudan dikkat edinn yani.

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
Toplam Hit: 3755 Toplam Mesaj: 29