folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kıl Dönmesi!!

Kıl Dönmesi!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek
    abi   bu kıl dönmesi beni öldürecek  daha önce  2 kez basıma geldi..ama kendiliğinden hal oldu... şimdi yine basıma geldi ve en şiddetlisini yasıyorum şimdi dogru düzgün oturamıyorum bile.. bunu  nasıl halledebiliriz... bu genetik bişemi amk.. bir türlü kurtulamıyorum......bundan nasıl kurtulabilirim....ameliyat olmalısın diyolar..ama  baktıgım kadarı ile  ameliyat olanlarda bile tekrar olabiliyormuş..  nedir bunun çaresi....

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Benım eniştemin belinde kıl donmesi olmuştu adam gıttı amelıyat oldu yara iltihap kaptı 1 ayda o ıltıhabın kurumasını bekledi pis bır sey bu kıl donmesi sorunu..

CeLeKatireJeotuzbeş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    Hocam kıl dönmesi aileden de kaynaklanabiliyor ve bulaşıcı da olabiliyor.
    Benim de başıma geldi göbek altından bacağa geçiş yerinde çıktı benim de ne oturabiliyom ne yürüyebiliyom tuvalete bile gidemiyodum a.k
    Abim Ukraina'dan bi geldi 3 tane çıkmış o geldikten sonra evde çıkmayan kalmadı a.k
    Orada ona bir melhem vermişler çok güzel geçiriyor.
    Doktora git etkili bir melhem vermesini söyle melhemi düzenli olarak kullan çabucak geçiriyor iz kalıyor ama acıdan kurtuluyorsun ona da değer.
    Eğer çok geçmişse derinlemişse irin tamamen oturmuşsa ete ameliyat olman lazım eğer yeniyse melhemle geçmesi büyük olasılık.

Geçmiş olsun.

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Hoca apandist değilki bu bi kere aldıklarında bi daha cıkmasın...

Düzgün otur, kıllarına sahip cık :D

İçine girene kadar hiçmi hissetmedin a.k. :))

Nese geçmiş olsun olacaksın ameliyatı...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    bu ameliyatı geçirmiş birisi olarak konuşma hakkına sahibim :) neyse gelelim mewzuya abi birincisi ilk başındaysa ilaçla falan tedavi etmeye bakıyolar ama ben gittiğimde prof maşallah baya kıl war demişti :) olucaksan normal pratisyenlere kurban etme kendini derim bu birinci nasihatim tanıdık bi prof bulun ona ameliyat ol .ikincisi kendi kendine geçti demişsin imkansız bişey a.q. :) artı bu anne karnındayken daha başlıyomuş yani benim arkadaş war iki tane abisi hepsinde de kıl dönmesi war mesela :) ameliyat tek çözüm eğer ameliyat olmazsan o kıl Allah korusun omiriliğe sokuluyo orada bi zarar verdimi felçlik durum war :S o yüzden istanbuldaysan eğer sağlam bi doktora görünmeni öneririm bi de lokal anestezi olma komple bayıltsınlar :) bi de şu war o bölgeyi komple kes kılları falan ön tarafı da doğal olarka traş et :) ameliyat masasında çırılçıplak olucaksın çünkü utanma sıkılma da olmasın onlar seni rahatlatıcaktır emin ol :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Hacı o ne laf öle:

İçine girene kadar hiçmi hissetmedin a.k. :))

Geçende neydi:

Sendekini alıp sana koydum :D  ayıp, ayıp kötü örnek teşkil ediyorsun. 

Seni kınıyorum... 

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    doktora git tıpta ayıp yok ne kadar malın varsa gösterecen doktora

ftw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByNiko
    ByNiko's avatar
    Erkek
    Aynı sorun benimde başıma geliyor arada sirada. doktora git iyi bir muayene ol sakın utanma. iyileşdikden sonrada yemene içmene dikkat et fazla kuru şeyler yeme. hele hele iyileşdirkden sonra bir süre KESİNLİKLE kuru şeyler yeme. benim amcaoğlumda aynu şekildeydi askerde ameliyat oldu iyileşdi o. ALLAH şifa versin çok kötü bir durum yaşayan bilir bunu. başına bu olay gelmeyenler makara yapar bunu ancak, ama gayet normal bir durum. aksatma kendini..

Serefsizlerin serefsizce yasadigi bu dünyada Sende serefsizce Yasiyorsan ADiLiGiNE boncuk takta NAZAR DEGMESiN!!..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

Sürekli aynı şekilde oturmak ve dar pantolon giymekte buna neden olabiliyomuş.

Geçmiş olsun...

Her Hakkım Saklıdır
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek

yok vallahi sıkılacak bi durum kalmadı a.g bende ...müzeye döndü bnm "şe" gelen bi bakiim diyo hallederiz diyo:D çekip gidiyo..ibneler...bize ameliyat gözüküyo hayırlısı..

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek

iğrenç bişey.

Allah kimseye göstermesin.

doktor hemşire hasta bakıcı. hepsi birden dötüne bakıyor.

ben narkoz istememiştim,local anestesi ile yaptılardı.

hastabakıcının biriyle futbol muhabbeti yapıoduk. güya beni lafa tutuyor.

sana tavsiyem iyi bir doktor bul. önüne gelene ameliyat olma.

paraya kıy. ben kıymadım. nüksetme olasılığı varmış.

lem bendeki şans :) kıl dönmesi deyince aklıma geldi.

aileme haber vermemiştim. free takılıyordum hastanede.

şans işte. o gece deprem olmuştu. acayip tutuşmuştum. caresizlik çok kötü ha :) duvarlar yıkılacvakta ölecem diye korkmuştum :) ranza gidip geliyorr.

ha ameliyat olursan bi kaç gün bişi yeme :) wiysi ihtiyacı zor oluyor(: ben 4 gün sadece meyve suuyu içtim. ilk gün şişeye işemiştim ehueh .o da aynı bi maharet gerektiriyor. kafası şişeye girmiyor :) iğrenş beeee

Allah bidaha düşürmesin

Toplam Hit: 8083 Toplam Mesaj: 28